Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Altyapı Çalışması

Altyapı Çalışması

Sarıkamışta alt yapı ve asfalt çalışmaları

Sarıkamışta alt yapı ve asfalt çalışmaları :Sarıkamış Belediye Başkanlığı’nca yürütülen alt yapı ve asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor. Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, yapılan çalışmaları yerinde görerek, bilgiler aldı. Karayolları Bölge Müdürü Turan Yılmaz’a da desteklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Toksoy, Cumhuriyet Caddesi’nin alt yapı sorunlarını çözdüklerini söyledi. Başkan Göksal Toksoy, “Cumhuriyet Caddesi’nin tüm altyapısını, kanalizasyon, içme suyu, yağmursuyu, doğalgaz, ... Devamını Oku »

Rektör Yılmaz Suveren Kampüsünde Altyapı Çalışmalarını İnceledi

Rektör Yılmaz Suveren Kampüsünde Altyapı Çalışmalarını İnceledi :Iğdır Üniversitesi Suveren Kampüsü’nde mayıs ayından beri devam eden altyapı çalışmalarında önemli ilerleme kaydedilerek, yaklaşık 8 kilometrelik yola PMAT/PMT malzemesinin finisheer ile dökülmesinin heyecanı yaşandı. Rektör Prof. Dr. İbrahim Hakkı Yılmaz, üniversite heyeti ile birlikte altyapı çalışmalarını yerinde inceleyerek, yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı. Yetkililerden bilgi alan Rektör Yılmaz, üniversitenin altyapı çalışmalarının kısa ... Devamını Oku »

Başkan Atalaydan 5 Yıllık Değerlendirme

Bingöl Belediye Başkanı Serdar Atalay, 5 yıllık belediye başkanlığı döneminde 175 milyon TL’lik yatırım gerçekleşeceğini söyledi. Kentteki ulusal ve yerel basın temsilcileriyle bir araya gelen Başkan Atalay, yaptıkları ve yapmaya devam ettiği çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Atalay, ilin en önemli sorunlarından olan altyapı, üstyapı ve kentsel dönüşüm projeleri ile 2013 yılının hizmette final yılı olacağını vurguladı. Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında ... Devamını Oku »

Bartın Belediyesi Bir Ulaşım Sorununu Daha Çözdü

Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın Belediye mücavir alan sınırları içerisinde buluna Gecen Köyü’nde kanalizasyon hattı yakınında bulunan meskenlerin alt yapı gereksinimlerini karşılayarak yaşanan alt yapı sıkıntılarının önüne geçtiklerini söyledi. Akın “Belediye olarak alt yapı ve üst yapı çalışmalarımızla bir taraftan mahallelerimizde ve İnkumu tatil beldemizde hizmetler verirken bir taraftan da imkanlar ölçüsünde mücavir alanlarımızda bulunan köylerimizin gereksinimlerini ... Devamını Oku »

Antalyaya Yatırım Yağmuru

Antalya Milletvekili ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel, EXPO’nun altyapı projeleri çerçevesinde Antalya’ya büyük yatırımlar geleceğini söyledi. Türel, 2016 yılında gerçekleştirilecek EXPO’nun ulaşım, taşkın suyu önleme ve her türlü altyapısının tamamlanmasıyla birlikte, Antalya’nın yaklaşık bir miyar liralık yatırımla tanışacağını ifade etti. Antalya Milletvekili ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel, yatrımların ana başlıklarını şöyle açıkladı: “Küçük Aksu ... Devamını Oku »

Bakan Eroğludan Sakaryaya Yatırım Müjdesi

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr. Veysel Eroğlu, Sakaryalılara 25 yeni yatırımın müjdesini verdi. Adapazarı Belediyesi Orhan Gazi Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplu temel atma ve açılış törenine katılan Eroğlu, temeli atılacak Ballıkaya Barajı’nın sadece Sakarya için değil bölge için de çok önemli olduğunu söyledi. Temel atma törenine Bakan Eroğlu’nun yanı sıra Bakanlık Genel müdürleri, Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Büyükşehir Belediye ... Devamını Oku »