Salı , 17 Ekim 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Asfalt Haberleri

Asfalt Haberleri

İhsaniye Mahallesi Parkeyle Döşeniyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, Gölmarmara ilçesine bağlı İhsaniye Mahallesi 509 Sokak’ta kilit parke taşı döşemesinin ardından kaldırım düzenleme çalışmalarına da hız verdi. Büyükşehir Yasası ile birlikte köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin altyapı ve üst yapı çalışmalarına ağırlık veren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesinde de bu çalışmalarını hızlandırdı. Bu kapsamda ilçeye bağlı İhsaniye Mahallesi 509 Sokak’ta ... Devamını Oku »

Hekimhan İlçe Merkezi Asfaltlanıyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Hekimhan ilçe merkezinde asfaltlama çalışmaları yapıyor. MASKİ tarafından Hekimhan ilçe merkezinde yapılan içmesuyu ve kanalizasyon alt yapı çalışmalarının tamamlandığı sokaklarda, Büyükşehir Belediyesi tarafından asfalt çalışmalarına başlandı. Sorumlu olduğu caddeleri bir bir asfaltlayan Büyükşehir Belediyesi şuana kadar Hekimhan merkezde 3 kilometresıcak asfalt serimi yaptı. Toplamda 6 kilometreye yakın asfaltlama çalışması yapacak olan Büyükşehir Belediyesi Hekimhan ilçesinde Sadullah Bilgin, ... Devamını Oku »

Çambaşı Yaylası’nın Cazibesi Artacak

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çambaşı Yaylası’nın cazibesini artırmaya yönelik çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, Kabadüz ilçesi sınırları içerisinde yer alan yaylada sıcak asfalt çalışması yapıyor. Turizm için konforlu bir ulaşımın son derece önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Enver Yılmaz, “Ordu’muzun cazibe merkezi olan Çambaşı’nda sürdürdüğümüz asfalt çalışmalarımız tamamlandığında yaylamızın cazibesi artacak” dedi. YAYLADA ULAŞIM HİZMETLERİ DEVAM EDİYOR Ordu ilinin gözde turizm mekânlarından ... Devamını Oku »

Akhisar’da Asfalta Devam

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesi Kadıdağ Mahallesi’nde asfalt çalışmaları gerçekleştirdi. Mevsim şartlarının elverişli olmasını fırsat bilen Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde ihtiyaç duyulan noktalarda kendi ekipleriyle asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Akhisar ilçesi Kadıdağ Mahallesi’nde de Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı ekipleri 7 kilometrelik yolda 2’nci kat satih kaplama yaptı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Yol ... Devamını Oku »

Arpacı Çalışmalardan Memnun

İl genelinde alt yapı ve üst yapı çalışmalarına ara vermeden devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Köprübaşı’na bağlı Arpacı Mahallesi’nde gerçekleştirdiği kilit parke taşı çalışmalarını da tamamladı. Altıyla üstüyle yenilenen Arpacı Mahallesi, yepyeni bir görünüme kavuşurken, Mahalle Muhtarı Sadettin Atak da çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Manisa’nın Büyükşehir olmasıyla birlikte hizmetlerini il geneline yayan Manisa Büyükşehir Belediyesi, mahallelerin sorunlarına neşter vurmaya ... Devamını Oku »

Yunusemre Mahallelerine Ulaşım Kolaylığı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesine bağlı Yağcılar, Şamar, Beydere ve Sarınasuhlar mahallelerini birbirine bağlayan 9 kilometrelik yolda asfalt çalışması gerçekleştirdi. Çalışmayla yollar yenilenirken, mahalleler arası ulaşım da konfora kavuştu. Manisa genelindeki yol çalışmalarına her gün bir yenisini ekleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşın ulaşım sorununu da çözüyor. Bu kapsamda Yunusemre ilçesi Yağcılar, Şamar, Beydere ve Sarınasuhlar mahallelerini birbirine bağlayan 9 kilometrelik ... Devamını Oku »