Çarşamba , 23 Ağustos 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Asfalt Haberleri

Asfalt Haberleri

Yıldızbağı –Yavuzselim yolu da asfaltlanıyor

Kahramanmaraş il genelinde ulaşım sorununu ortadan kaldırmayı hedefleyen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi il genelinde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü’nce Pazarcık İlçesi Büyüknacar’da Yıldızbağı ile Yavuzselim Mahallesi kümeevleri arasındaki yolda filler serim ve sıkıştırma çalışmalarının tamamlanmasının ardından bitümlü sıcak karışım çalışmaları başladı. tüm hızıyla devam ediyor. Kahramanmaraş genelinde yol sıkıntısını ... Devamını Oku »

Diyarbakır Kent merkezindeki yollara 230 bin ton sıcak asfalt serildi

Kent merkezinde 500 bin ton hedefiyle nisan ayında asfalt sezonunu açan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, şu ana kadar 230 bin ton asfalt sererek yolları yeniledi. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kent merkezindeki bulvar, cadde ve sokaklara 2017 yılı içinde 500 bin ton hedefiyle başlattığı sıcak asfalt serme çalışmaları aralıksız sürüyor. Şu ana kadar yürüttüğü çalışmalarda 230 bin ton sıcak asfalt seren Büyükşehir Belediyesi, ... Devamını Oku »

Manisa Büyükşehir’den Turgutalp’e Bayram Hediyesi

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesinin Turgutalp Mahallesi’ni asfaltla buluşturdu. Yerden 920 metre yükseklikte, zor şartlar altında gerçekleşen asfalt çalışmalarının kendileri için oldukça önemli olduğunu belirten mahalle sakinleri, Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yol yapım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda çalışan ekipler, Yunusemre ilçesi Turgutalp Mahallesi’nin toprak yollarını asfaltla buluşturdu. Yol Yapım ve Onarım Daire ... Devamını Oku »

Geyve Melekşesolak Mahallesi’nde yüzler gülüyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından Geyve Melekşesolak Mahallesi’nde gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmalarının mahalleli tarafından memnuniyetle karşılandığını ve önemli bir sorunlarının çözüldüğü söyleyen Mahalle Muhtarı Mehmet Sever, hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından Geyve’ye bağlı Melekşesolak Mahallesi kısa süre önce sıcak asfaltla buluşturulmuştu. 7 kilometrelik güzergahta 7 bin ton sıcak asfalt kullanılarak ... Devamını Oku »

Fındıklıkoyak-Çamurlu Yolunda Sona Gelindi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi il genelinde yürüttüğü yol yapım çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü kontrolünde Göksun İlçesi Fındıklıkoyak-Çamurlu Grup yolunda Bitümlü sıcak karışım çalışmalarında sona gelindi. Göksun İlçesine bağlı Fındıklıkoyak-Çamurlu Mahalleleri arasında ulaşımı sağlayan 6 metre eninde 4 bin 500 metre uzunluğundaki grup yolunda bitümlü sıcak karışım (crs) çalışmalarında ... Devamını Oku »

Hudut, Dedeköy ve Kadılı Mahallelerinde asfaltlama çalışmaları tamamladı

2017 yılı yol ve asfalt planlaması kapsamında Doğanşehir ilçesi ve bağlı mahallelerde asfalt çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Malatya Büyükşehir Belediyesi Hudut, Dedeköy ve Kadılı Mahallelerinde de asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Hudut ve Dedeköy Mahalleleri bağlantı yolu ile Dedeköy Mahallesi içinde4.5 kilometre, Kadılı ve Söğüt Mahalleleri bağlantı yolunda da 3.1 kilometre olmak üzere toplam 7.6 kilometrelik yolda sathi asfalt serimi yapılarak ... Devamını Oku »