Perşembe , 27 Nisan 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Asfalt Haberleri

Asfalt Haberleri

Asfalt Eğitim Seminerinde Zemin Uygulaması Yapıldı

Asfalt Eğitim Seminerinde Zemin Uygulaması Yapıldı :Batman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Asfalt serim ve yama ekibine “Asfalt Üretimi, Serimi ve Laboratuvar Hizmetleri” konulu eğitim semineri verildi. İSFALT A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. İbrahim SÖNMEZ, Ar-Ge Müdürü Kasım YILDIZ, Uygulama Müdürü Fethi TURGUT ve Kalite Kontrol Şefi Süleyman GİRİT tarafından verilen teorik eğitimin ardından, sahadaki uygulamalı bölümüne geçildi. Batman ... Devamını Oku »

Viranşehir Şehirlerarası İlçe Otogar Sahası Asfaltlandı

Viranşehir Şehirlerarası İlçe Otogar Sahası Asfaltlandı :Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Ekipleri, Viranşehir şehirlerarası otogar sahasının çökme yapan tabanını sıcak asfaltla güçlendirdi. Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda hizmete açılan şehirlerarası ilçe otogarının kilitli parke olan tabanında yaşanan çökmelerin önüne geçmek amacıyla çalışma başlatan ekipler, sökümünü yaptıkları kilitli parkenin ardından sahası asfaltlayarak tekrar hizmete sundu. MARDİNYOLU-EYÜPNEBİ TÜRBESİ BAĞLANTI YOLU ... Devamını Oku »

Malatyada yeni ilçe garajı güzergâhında asfalt ve düzenleme çalışmaları

Malatyada yeni ilçe garajı güzergâhında asfalt ve düzenleme çalışmaları :Malatya Büyükşehir Belediyesi, altyapısı biten cadde ve sokaklarda üstyapı çalışmalarını hızlı bir şekilde yapmaya devam ediyor. Yeni İlçe ve Köy Terminalinin taşındığı bölgede, yoğunluğa bağlı düzenlemeler yapan Büyükşehir Belediyesi, Bentbaşı Mahallesi sınırları içinde bulunan Bent Caddesinde değişim-dönüşüm ve yenileme çalışmalarını büyük oranda tamamladı. Caddenin devamı olan Okul Sokağı geçtiğimiz haftalarda tamamlayan ... Devamını Oku »

Manisa Büyükşehir, Daha Güvenli Yol İçin Çalışıyor

Manisa Büyükşehir, Daha Güvenli Yol İçin Çalışıyor :Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde sorumluluğu bulunan yollarda güvenliğin sağlanması amacıyla uyarı levhası (CTP) çakma işlemi yapıyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yaptığı asfalt çalışmalarıyla birlikte yollarda güvenliği sağlayacak uyarı levhalarını da ekliyor. Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından fosforlu malzemeden yapılan ve Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluk alanlarında yer alan yollarda çalışma ... Devamını Oku »

Başkan Dinç Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Başkan Dinç Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi :Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Fen İşleri Müdürlüğü, 2017 çalışma programı kapsamında Çarşamba Pazarı etrafındaki yolların asfaltını yeniledi. Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, şehrin muhtelif alanlarında yol, kaldırım ve asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Dinç, Buğday Pazarı Mahallesi Çarşamba Pazarında devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Bölgedeki bozulan asfaltlar ... Devamını Oku »

Başkan YILMAZ, Su ve Asfalt Birbirini Sevmez

Başkan YILMAZ, Su ve Asfalt Birbirini Sevmez :Büyükşehir Belediyeleri İçin Beton Yollar Sempozyumu”nda konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, suyun yolları bozan en büyük düşman olduğunu belirterek, “Su, yolun düşmanıdır. Suyu, bir bela olarak görmedik üst yapılara para harcadık” dedi. Türkiye Belediyeler Birliği (TBB), Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) ve Samsun Büyükşehir Belediyesinin iş birliği ile yapılan “Büyükşehir ... Devamını Oku »