Pazar , 25 Haziran 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Asfalt Haberleri

Asfalt Haberleri

Bursa’da ulaşım kalitesi ilçelerde de artıyor

Bursa’da ulaşım kalitesi ilçelerde de artıyor : Bursa’da merkeze sonradan bağlanan 17 ilçede köylere giden grup yollarını bile sıcak asfaltla buluşturan Büyükşehir Belediyesi, Karacabey’in Karasu, Keşlik, Doğla, Arız ve Gölecik mahallelerine ulaşımın sağlandığı 15 kilometrelik yolu sıcak asfalta kavuşturdu. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, eskiden Özel İdare’nin 1 yılda tüm ilçe yollarına harcadığı kaynağın şimdi sadece bir grup yolu için ... Devamını Oku »

Malatya Büyükşehir 3 caddeyi daha asfaltladı

Malatya Büyükşehir 3 caddeyi daha asfaltladı :Malatya Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesi altyapısı yenilenmiş caddeleri asfaltlamaya devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Abdulkadir Eriş, Alacakapı ve Malatya caddesi asfaltlandı. MASKİ tarafından yapılan altyapı yenileme çalışmalarının ardından vatandaşların olumsuz etkilenmemesi için geceli gündüzlü çalışmalar yapan Büyükşehir Belediyesi,1.2 kilometreuzunluğundaki Abdulkadir Eriş caddesini,1.3 kilometreuzunluğundaki Malatya Caddesini ve400 metreuzunluğundaki Alacakapı Caddelerini finişer ile asfaltladı. İnönü Mahallesi ... Devamını Oku »

Yenibahar Caddesi Asfaltlandı

Yenibahar Caddesi Asfaltlandı :Malatya Büyükşehir Belediyesi bölgenin önemli trafik arterlerinden biri olan Özalper Mahallesi’nin Yeni Bahar caddesini asfaltladı. Ramazan Bayramı öncesi asfalt çalışmalarına yoğunluk veren Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezinde, altyapısı başta aşağı yenilenen1.5 kilometreuzunluğundaki Yeni Bahar caddesini sıcak asfalt ile kaplayarak hizmete açtı. Özalper Mahallesi’nde daha önce 23 cadde ve sokağı asfaltlayan Büyükşehir Belediyesi, Fahri Kayahan Caddesi’ne bağlanan Yeni Bahar ... Devamını Oku »

Akçadağ’da Asfalt Sevinci

Akçadağ’da Asfalt Sevinci :Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi çalışmalarını yoğunlaştıran Malatya Büyükşehir Belediyesi, Akçadağ ilçe merkezinde sıcak asfalt çalışması yaptı. Akçadağ ilçe merkezinde MASKİ tarafından yapılan altyapı çalışmaları sonucunda tahrip olan yollar Ramazan bayramı öncesi asfaltlandı. İlçe merkezinin en yoğun caddeleri olan, Hükümet, Ören ve Keremis caddeleri finişer ile asfaltlanırken, yapılan asfaltlama çalışmaları Akçadağlılar tarafından sevinçle karşılandı. 3 kilometrelik bir çalışmanın ... Devamını Oku »

Haller Gençlik Merkezi’nin Önü Trafiğe Açılıyor

Haller Gençlik Merkezi’nin Önü Trafiğe Açılıyor :Eskişehir Büyükşehir Belediyesi kent merkezinde ulaşımı ve trafiği rahatlatacak yol yapım çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor. Üniversite Caddesi ile İsmet İnönü 1 Caddesi arasında bulunan Gençlik Merkezi araç trafiğine açılıyor. Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı, Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ve Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri koordineli bir şekilde çalışarak ... Devamını Oku »

Manisada Yol Bakım Çalışmaları Hız Kazandı

Manisada Yol Bakım Çalışmaları Hız Kazandı :Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turgutlu ilçesinde yol yama, bakım ve onarım çalışmalarına hız kazandırdı. İlçe halkının daha güvenilir şekilde seyahat etmeleri ve yol güvenliğinin sağlanması amacıyla yapılan çalışmalar, vatandaşların da takdirini topladı. Manisalıların il genelinde güvenli yollarda ulaşım sağlayabilmesi için sıcak asfalt, satıh kaplama işlerini yapan Büyükşehir Belediyesi Yol Şube Müdürlüğü, program dâhilinde asfalt yama, ... Devamını Oku »