Pazartesi , 22 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Bölünmüş Yol

Bölünmüş Yol

Bölünmüş Yol

Şerefiye Caddesi, bölünmüş yol oluyor

Şerefiye Caddesi, bölünmüş yol oluyor :Van Büyükşehir Belediyesi, Şerefiye Caddesinde yaklaşık 2 kilometrelik bölünmüş yol ve kaldırım yapım çalışmasına başladı. Büyükşehir Belediyesi kentin ulaşımını rahatlatmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Çohaz Petrol ve Bostaniçi Mahallesi arasındaki 2 kilometrelik Şerefiye Caddesinde bölünmüş yol için start verildi. Sabahın erken saatlerinde işe koyulan ekipler, şerefiye caddesini kadastro sınırları içersine çekiyor. Yapılan yol ... Devamını Oku »

Bakan Arslan, İzmirin ulaştırma projelerini anlattı

Bakan Arslan, İzmirin ulaştırma projelerini anlattı :Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu ihalesini IC-Astaldi-Kalyon grubu ortaklığının aldığını belirtti. Bakan Arslan, Karayolları Bölge Müdürlüğü misafirhanesinde düzenlediği basın toplantısında, İzmir ve çevresindeki projelere ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Arslan, Türkiye’nin Asya ve Avrupa arasındaki köprü konumu göz önüne alındığında İzmir’in de önemli bir ana koridor hattında olduğunu ifade etti. Menemen-Aliağa- Çandarlı ... Devamını Oku »

Süleymanpaşa-Hayrabolu Yolu İhale Edilecek

Süleymanpaşa-Hayrabolu Yolu İhale Edilecek :Tekirdağ Süleymanpaşa-Hayrabolu karayolunda 56 kilometrelik bölünmüş yol çalışması ihale edilecek. Yolun 2016 ek yatırım programına alındığı belirtildi. AK Parti Hayrabolu İlçe Başkanı Ethem Çetin AA muhabirine yaptığı açıklamada, Süleymanpaşa-Hayrabolu karayolunun bölünmüş yola dönüştürülmesi için ek yatırım bütçesine alındığını belirtti. Göreve geldikleri günden bugüne Süleymanpaşa-Hayrabolu karayolunun bölünmüş yol yapılması için özveriyle çalıştıklarını aktaran Çetin, şöyle kouştu: “Süleymanpaşa-Hayrabolu ... Devamını Oku »

Bakan Arslan, Kars-Digor-Tuzluca Bölünmüş yolunun temelini attı

Bakan Arslan, Kars-Digor-Tuzluca Bölünmüş yolunun temelini attı :Yolun temel atma töreni Digor Yolu üzerinde gerçekleştirildi. Temel atma törenine, Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal, Kars Valisi Rahmi Doğan, AK Parti Kars Milletvekili Selahattin Beyribey, Kars Eski Milletvekili Yunus Kılıç, Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın ve Karslılar katıldı. Törende açılış konuşması yapan Karayolları Genel Müdürü İsmail ... Devamını Oku »

Elbistan-Göksun yolunda altyapı çalışmaları sürüyor

Elbistan-Göksun yolunda altyapı çalışmaları sürüyor :Düzenlenen ihalenin ardından, 16 Aralık 2015 günü sözleşmesi imzalanan ve 2016 Mayıs ayında bölünmüş yol çalışmaları başlayan Elbistan-Göksun Karayolu’nda ekipler hızlı bir çalışma yürütüyor. Düzenlenen ihalenin ardından, 16 Aralık 2015 günü sözleşmesi imzalanan ve 2016 Mayıs ayında bölünmüş yol çalışmaları başlayan Elbistan-Göksun Karayolu’nda ekipler hızlı bir çalışma yürütüyor. Elbistan-Göksun Karayolunun bölünmüş yol olarak yeni baştan ... Devamını Oku »

Mecitözü-Amasya arası bölünmüş yol olacak

Mecitözü-Amasya arası bölünmüş yol olacak :Ak Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Çorum-Merzifon yolu Mecitözü ayrımı – Mecitözü – Amasya ve Turhal ayrımı arasındaki yaklaşık 61,84 kilometrelik bölünmüş yol ihalesinin 31 Ağustos’ta yapılacağının müjdesini verdi. Ülkemizin olağanüstü süreçten geçtiği günlerde yatırımlarla ilgili çalışmaların ara vermeden devam edildiğini söyleyen Uslu, “Onbeşinci kuruluş yıldönümünü onur ve gururla ulaştığımız Ak ... Devamını Oku »