Pazar , 23 Temmuz 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Çevreyolu

Çevreyolu

Kahramanmaraş Kuzey Çevre Yolu çalışmaları devam ediyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Kuzey Çevre Yolu’nda yol yapım ve zemin sağlamlaştırma ile genişletme çalışmaları durmaksızın devam ediyor. Şehrin en doğusu Gaziantep yolundan başlayıp Kılavuzlu mevkiinde Kayseri yoluna bağlanacak olan Kuzey Çevre Yolu şehrin doğusuyla batısını bağlayarak, ulaşımı rahatlatacak. 30 KM’LİK YOLDA KÖPRÜLÜ KAVŞAKLAR OLACAK Kahramanmaraş’ın trafik yoğunluğunu azaltmayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi yeni yol ve bulvarlarla 2017 ... Devamını Oku »

Onlarca İş Makinası Kuzey Çevre Yolunda

Onlarca İş Makinası Kuzey Çevre Yolunda :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Kuzey Çevre Yolu’nda yol yapım ve zemin sağlamlaştırma ile genişletme çalışmaları tüm hızıyla ilerliyor. Şehrin en doğusu Gaziantep yolundan başlayıp Kılavuzlu mevkiinde Kayseri yoluna bağlanacak olan Kuzey Çevre Yolu şehrin doğusuyla batısını bağlayacak. Kuzey çevre yolunda birkaç noktada çalışmalar devam ederken yolun tamamı yaklaşık 30 kilometrelik bir ... Devamını Oku »

Karaman Çevre Yolunun ikinci etabında çalışmalar tam gaz

Karaman Çevre Yolunun ikinci etabında çalışmalar tam gaz :Karaman’ın geleceği adına büyük önem arz eden Çevre Yolunun ikinci etabında başlayan çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Karaman’ın geleceği adına hayati öneme sahip olan ve toplamda 21 kilometre uzunluğa sahip çevre yolunun 11 kilometrelik ilk etabında çalışmalar sona yaklaşırken, 10 kilometrelik ikinci etabında çalışmalar başladı ve hızla devam ediyor. Karayolları Genel Müdürlüğü ile ... Devamını Oku »

Gebze Beylikdağı’na çevre yolu

Gebze Beylikdağı’na çevre yolu :Gebze’de yer alan Beylikdağı’nı ağaçlandırma çalışmaları ve düzenlemelerle mesire alanına çeviren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, ulaşım için de çalışma yürütüyor. Ulaşım Daire Başkanlığı vatandaşların mesire alanına ve OSB’ye kolay ulaşım sağlamaları için çevre yolu yapıyor. KESTİRME YOL Çalışması devam eden Gebze Beylikdağı çevre yolu OSB’ye giden araçlar için de kestirme yol olacak. Çevre yolu, Darıca, D-100 ve ... Devamını Oku »

Başkan Erkoç Kuzey Çevre Yolunda yapılan çalışmaları inceledi

Başkan Erkoç Kuzey Çevre Yolunda yapılan çalışmaları inceledi :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, 2017 yılı sonuna kadar ulaşım problemlerini çözeceklerini söyledi. Başkan Erkoç beraberinde AK parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç ile birlikte Kuzey Çevre Yolunda yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Erkoç burada yaptığı açıklamada: “ Şu anda Kuzey Çevre Yolunda bulunuyoruz. Burası şehrimizin doğusu ile batısını birbirine daimi ... Devamını Oku »

Malatya Kuzey Çevre Yolu`nun temeli atıldı

Malatya Kuzey Çevre Yolu`nun temeli atıldı :Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, “Teşekkürün büyüğü büyük Türk milletine, 80 milyona. Türkiye`nin her yerindeki insanımız ülkemiz büyüsün, güçlensin, kendine hizmet edenlerin eli güçlü olsun diye 14 yıldır kesintisiz destek veriyor. Biz de bu destekle daha iyi hizmetler yapmaya çalışıyoruz.” dedi. Arslan, Malatya Kuzey Çevre Yolu’nun temel atma töreninde, Türkiye’ye hizmet etme ... Devamını Oku »