Cumartesi , 18 Kasım 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Çevreyolu

Çevreyolu

Başkan Erkoç Kuzey Çevre Yolunu İnceledi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, yapımı devam eden Kuzey Çevre Yolu’nda incelemelerde bulundu. Fen İşleri Dairesi Başkanı Onur Erdi ile birlikte yapımı devam eden Kuzey Çevre Yolunda incelemelerde bulunan Başkan Erkoç yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Şehrin en doğusu Gaziantep yolundan başlayıp Kılavuzlu mevkiinde Kayseri yoluna bağlanacak olan Kuzey Çevre Yolu’nun şehrin doğusuyla batısını bağlayacak önemli bir yol ... Devamını Oku »

Karaman Çevre Yolunun ikinci etab çalışmaları tüm hızıyla sürüyor

Karaman’ın geleceği adına büyük önem arz eden Çevre Yolunun ikinci etabında başlayan çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Karaman’ın geleceği adına hayati öneme sahip olan ve toplamda 21 kilometre uzunluğa sahip çevre yolunun 10 km lik mesafeye sahip olan ikinci etabında çalışmalar aralıksız sürüyor. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan çalışmaları yürüten yüklenici firmanın şantiyesini ziyaret etti. Çalışmaların genel seyri ile ilgili yetkililerden bilgi ... Devamını Oku »

Başkan Erkoç, Kuzey Çevre Yolunda incelemelerde bulundu

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, yapımı hızla devam eden Kuzey Çevre Yolunda incelemelerde bulundu. Şehrin en doğusu Gaziantep yolundan başlayıp Kılavuzlu mevkiinde Kayseri yoluna bağlanacak olan Kuzey Çevre Yolu şehrin doğusuyla batısını bağlayacak. Kuzey çevre yolunda birkaç noktada çalışmalar devam ederken yolun tamamı yaklaşık 30 kilometrelik bir güzergâhı kapsıyor. Kahramanmaraş’ın trafik yoğunluğunu azaltmayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi yeni yol ... Devamını Oku »

Şanlıurfa Kuzey-Batı Çevre Yolu Projesi Kent Trafiğini Rahatlatacak

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile Karayolları Genel Müdürlüğünün başlattığı Kuzey-Batı çevre yolundaki çalışmalar devam ediyor. Kuzey-Batı çevre yolunda incelemelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, “Çok önemli köprülü kavşak, bulvar ve çevre yollarının temellerini atıyoruz” dedi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile Karayolları Genel Müdürlüğünün ortaklaşa olarak yürüttü Kuzey-Batı çevre yolunda çalışmalar aralıksız bir şekilde devam ediyor. Seyrantepe (Maşuk) Evren Sanayi Sitesi ile ... Devamını Oku »

Başkan Çelik, “Trafik Güvenliği Aydınlatma İle Üst Seviyeye Çıkacak”

Başkan Çelik, Kuzey Çevre Yolu’nun aydınlatılması projesinin şalterine bastı ve bu projenin şehrimizdeki uyum kültürünün bir sonucu olduğunu söyledi. Kayseri Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş. (KCETAŞ), 10 milyon TL’lik yatırımla Kuzey Çevre Yolu’nu aydınlattı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, trafik güvenliğinin bu aydınlatma ile üst seviyeye çıkacağını belirtti. Uyum kültürüne de vurgu yapan Başkan Çelik, başka kurumların ... Devamını Oku »

Başkan Erkoç Kuzey Çevre Yolunda incelemelerde bulundu

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, yapımı devam eden Kuzey Çevre Yolunda incelemelerde bulundu. Kuzey Çevre Yolu’nda çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğine dikkat çeken Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç: “Onlarca iş makinamız çok hızlı bir şekilde bu bölgede birkaç yerde çalışmakta. Hedefimiz yolun önemli bir kısmını 2017 yılı içerisinde, tamamını da en geç 2018’de bitirip trafiğe açacağız. Gazi ... Devamını Oku »