Cumartesi , 27 Mayıs 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Çevreyolu

Çevreyolu

Kahramanmaraş Kuzey Çevre Yolunda Çalışmalar Hızla Devam Ediyor

Kahramanmaraş Kuzey Çevre Yolunda Çalışmalar Hızla Devam Ediyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Kuzey Çevre Yolu’nda yol yapım ve zemin sağlamlaştırma ile genişletme çalışmaları hava şartlarına rağmen durmaksızın devam ediyor. Şehrin en doğusu Gaziantep yolundan başlayıp Kılavuzlu mevkiinde Kayseri yoluna bağlanacak olan Kuzey Çevre Yolu şehrin doğusuyla batısını bağlayarak, ulaşımı rahatlatacak. Kuzey Çevre Yolunda çalışmalar devam ederken yolun ... Devamını Oku »

Kahramanmaraş Kuzey Çevre Yolu’nda Hummalı Çalışma

Kahramanmaraş Kuzey Çevre Yolu’nda Hummalı Çalışma :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Kuzey Çevre Yolu’nda yol yapım ve zemin sağlamlaştırma ile genişletme çalışmaları tüm hızıyla ilerliyor. Şehrin en doğusu Gaziantep yolundan başlayıp Kılavuzlu mevkiinde Kayseri yoluna bağlanacak olan Kuzey Çevre Yolu şehrin doğusuyla batısını bağlayacak. Kuzey çevre yolunda birkaç noktada çalışmalar devam ederken yolun tamamı yaklaşık 30 kilometrelik bir ... Devamını Oku »

Kahramanmaraş Kuzey Çevre Yolu Şehrin Doğusuyla Batısını Bağlayacak

Kahramanmaraş Kuzey Çevre Yolu Şehrin Doğusuyla Batısını Bağlayacak :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan Kuzey Çevre Yolu’nda yol yapım ve zemin sağlamlaştırma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Kuzey çevre yolunda birkaç noktada çalışmalar devam ederken yolun tamamı yaklaşık 30 kilometrelik bir güzergâhı kapsıyor. Şehrin en doğusu Gaziantep yolundan başlayıp Kılavuzlu mevkiinde Kayseri yoluna bağlanacak olan Kuzey Çevre Yolu’nda incelemelerde bulunan ... Devamını Oku »

Kahramanmaraş Kuzey Çevre Yolu Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Kahramanmaraş Kuzey Çevre Yolu Tüm Hızıyla Devam Ediyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan Kuzey Çevre Yolu’nda yol yapım ve zemin sağlamlaştırma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Kuzey çevre yolunda birkaç noktada çalışmalar devam ederken yolun tamamı yaklaşık 30 kilometrelik bir güzergâhı kapsıyor. Şehrin en doğusu Gaziantep yolundan başlayıp Kılavuzlu mevkiinde Kayseri yoluna bağlanacak olan Kuzey Çevre Yolu şehrin doğusuyla ... Devamını Oku »

Kahramanmaraş Kuzey Çevre Yolu tüm hızıyla devam ediyor

Kahramanmaraş Kuzey Çevre Yolu tüm hızıyla devam ediyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan Kuzey Çevre Yolu’nda yol yapım ve zemin sağlamlaştırma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Kuzey çevre yolunda birkaç noktada çalışmalar devam ederken yolun tamamı yaklaşık 30 kilometrelik bir güzergâhı kapsıyor. Şehrin en doğusu Gaziantep yolundan başlayıp Kılavuzlu mevkiinde Kayseri yoluna bağlanacak olan Kuzey Çevre Yolu şehrin doğusuyla ... Devamını Oku »

Ordu Çevre Yolu Karadeniz sahil yoluna bağlanacak

Ordu Çevre Yolu Karadeniz sahil yoluna bağlanacak : Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ordu Çevre Yolu’nun Karadeniz sahil yoluna bağlantısını sağlayacak yeni sanayi kavşağında sürdürülen sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Enver Yılmaz, “Altınordu ilçemizde trafiği rahatlatacak ve çevre yolunun Karadeniz sahil yoluna bağlantısını sağlayacak yeni sanayi kavşağımızın girişinde ekiplerimizce sıcak asfalt çalışması yaparak yolu trafiğe açtık” dedi. YOL ... Devamını Oku »