Çarşamba , 23 Ağustos 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Duble Yol

Duble Yol

Genel Sekreter Bayram ’Yeni duble yollarla trafik rahatlayacak’’

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Çayırova Şekerpınar’da yer alan Özgürlük ve Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi’nde genişletme çalışmalarını inceledi. Genel Sekreter İlhan Bayram ulaşımın kesintisiz ve konforu bir şekilde yürümesi için kent genelinde çalışmaların sürdüğünü ifade ederek “Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi’ni iki gidiş iki geliş olmak üzere duble yol haline getiriyoruz. Bu cadde Çayırova’da özellikle ağır tonajlı araçların kullandığı bir cadde. ... Devamını Oku »

Gebzeye yeni bir duble yol daha

Gebzeye yeni bir duble yol daha :Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kent genelinde yol yenileme ve genişletme çalışmalarını sürdürüyor. Ağır vasıta araçlar başta olmak üzere trafiğin yoğun olduğu bölgede yeni alternatif güzergahlar oluşturmak için çalışmalar yapılıyor. Bahar Deresi Duble Yolu, Dr. Zeki Acar Duble Yolu, Eskihisar Bağlantı Yolu gibi önemli alternatif güzergahlara bir yenisi daha eklendi. Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Gebze Kirazpınar’a ulaşım ... Devamını Oku »

Gebze Yeni Bağdat Caddesi duble yol oldu

Gebze Yeni Bağdat Caddesi duble yol oldu :Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Gebze’ye bir duble yol daha kazandırdı. Kent genelinde yol yenileme ve genişletme çalışmalarını sürdüren Ulaşım Dairesi Başkanlığı, hem konut bölgesi olan hem de ağır araçlarının sık kullandığı Kirazpınar Yeni Bağdat Caddesi’ni duble yol haline getirdi. Daha önce tek şerit olan cadde, yapılan çalışma sonucu duble yol şekline dönüştürüldü. BİN 600 ... Devamını Oku »

Kandıra duble yol ve Otogar kavşağının temeli atıldı

Kandıra duble yol ve Otogar kavşağının temeli atıldı :Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık ve Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’la birlikte, İzmit-Kandıra duble yolunun ve İzmit Otogar kavşağının temel atma törenine katıldı. Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Milletvekilleri R.Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Cemil Yaman, , Karayolları ... Devamını Oku »

Nissibiye duble yol

Nissibiye duble yol :Adıyaman’ın Kahta İlçesi ile Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi’ni birbirine bağlayan Atatürk Barajı üzerinde yapılan Nissibi Köprüsü arasındaki 40 kilometrelik duble yolunun yapımı 14 ay sonra bitecek. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İller Bankası Anonim Şirketi Yatırım Koordinasyon Dairesi Başkanlığı Gaziantep Bölge Müdürlüğü’nden verilen bilgilere göre 20 Nisan 2016 tarihinde ihalesi yapılan yol ile Adıyaman, Kahta, Siverek, Diyarbakır güzergahından doğu ... Devamını Oku »

Elmalı-Korkuteli Duble Yolu 2017De Başlayacak

Elmalı-Korkuteli Duble Yolu 2017De Başlayacak : Elmalı-Korkuteli arası duble yol yapım çalışmasının 2017 yılında başlayacağı bildirildi. Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin, yaptığı açıklamada, Karayolları tarafından 40 kilometre uzunluğundaki Elmalı-Korkuteli arasındaki duble yol çalışmalarının 2017 yılında başlayacağını söyledi. Ak Parti Antalya milletvekilleri İbrahim Aydın, Mustafa Köse ve Atay Uslu ile Ankara’da Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal’ı ziyaret ettiklerini ifade eden Öztekin, ... Devamını Oku »