Salı , 17 Ekim 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Duble Yol

Duble Yol

Tepekum-Kuyudibi Duble Yolu İle Rahat Ulaşım

Tepekum-Kuyudibi arasına kazandırılacak 4 kilometrelik bulvarın D-650’den 15 Temmuz Bulvarı’na bağlantıyı sağlayan 3. etabında çalışmalar tamamlandı. Akbulut, “Yeni duble yolla ulaşıma rahatlık getirdik. Arterin 1. etabı için kamulaştrma çalışmalarımız devam ediyor. Hayırlı olsun” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, Tepekum-Kuyudibi arasına kazandırılacak 4 kilometrelik bulvarın D-650’den 15 Temmuz Bulvarı’na bağlantıyı sağlayan 3. etabında ... Devamını Oku »

Duble yol ve kavşak çalışmasına devam

Şehrin 3. Girişi ve Yazlık Kavşağı’nda devam eden çalışmaları inceleyen Başkan Toçoğlu, “32 Evler ile Hızırilyas Arıtma Tesisleri arasında devam eden projemizde önemli bir mesafe katettik. Yazlık Kavşağı’nda ise araç geçişlerini sağlayacak köprüler inşa ediliyor. İnşallah şehir merkezi ulaşımına kolaylık getirecek yeni yatırımları hızla tamamlayacağız” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Şehrin 3. Girişi ve Yazlık Kavşağı’nda devam eden ... Devamını Oku »

Meclis Sakarya’nın en büyük ulaşım projesini onayladı

Meclis toplantısında konuşan Başkan Toçoğlu, “Güneşler tarafından stad istikametine gelirken nehrin üstünden yeni bir köprü inşa edilerek Pekşenler’e, D-100’e bağlantı sağlanacak. Aynı şekilde Yeni Camii’den stad istikametine doğru gelen araçlar da yine bu köprüyü kullanarak Pekşenler’e bağlanmış olacak. Projemize Sayın Bakanımız onay verdi.Bakanlığımızla birlikte en yakın zamanda ihalesini gerçekleştireceğiz. Yeni köprü, katlı kavşak, duble yol hayırlı olsun” dedi. Sakarya Büyükşehir ... Devamını Oku »

Genel Sekreter Bayram ’Yeni duble yollarla trafik rahatlayacak’’

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Çayırova Şekerpınar’da yer alan Özgürlük ve Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi’nde genişletme çalışmalarını inceledi. Genel Sekreter İlhan Bayram ulaşımın kesintisiz ve konforu bir şekilde yürümesi için kent genelinde çalışmaların sürdüğünü ifade ederek “Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi’ni iki gidiş iki geliş olmak üzere duble yol haline getiriyoruz. Bu cadde Çayırova’da özellikle ağır tonajlı araçların kullandığı bir cadde. ... Devamını Oku »

Gebzeye yeni bir duble yol daha

Gebzeye yeni bir duble yol daha :Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kent genelinde yol yenileme ve genişletme çalışmalarını sürdürüyor. Ağır vasıta araçlar başta olmak üzere trafiğin yoğun olduğu bölgede yeni alternatif güzergahlar oluşturmak için çalışmalar yapılıyor. Bahar Deresi Duble Yolu, Dr. Zeki Acar Duble Yolu, Eskihisar Bağlantı Yolu gibi önemli alternatif güzergahlara bir yenisi daha eklendi. Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Gebze Kirazpınar’a ulaşım ... Devamını Oku »

Gebze Yeni Bağdat Caddesi duble yol oldu

Gebze Yeni Bağdat Caddesi duble yol oldu :Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Gebze’ye bir duble yol daha kazandırdı. Kent genelinde yol yenileme ve genişletme çalışmalarını sürdüren Ulaşım Dairesi Başkanlığı, hem konut bölgesi olan hem de ağır araçlarının sık kullandığı Kirazpınar Yeni Bağdat Caddesi’ni duble yol haline getirdi. Daha önce tek şerit olan cadde, yapılan çalışma sonucu duble yol şekline dönüştürüldü. BİN 600 ... Devamını Oku »