Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Duble Yol

Duble Yol

Sakarya’da yeni duble yolun ihalesi tamam

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından şehre müjdesi verilen 1. OSB ile D-100 arasına kazandırılacak yeni duble yolun ihalesi gerçekleştirildi. İhaleye 7 firma teklif sundu. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından şehre müjdesi verilen 12 yeni ulaşım projesinden biri olan 1. OSB ile D-100 arasına kazandırılacak yeni duble yolun ihalesi gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi Ek Hizmet Binasında gerçekleştirilen ihalenin ... Devamını Oku »

Sakarya’nın 3. Girişide Tamam

32 Evler-Hızırilyas Arıtma Tesisleri arasına kazandırılan duble yol çalışmalarının tamamlandığını açıklayan Başkan Toçoğlu, “25 metre genişliğe 1 kilometre uzunluğa sahip yeni yatırımımız bisiklet yolları, kaldırımları, aydınlatması ve çevre düzenlemesiyle vatandaşlarımızın hizmetinde. Hayırlı olsun” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 32 Evler-Hızırilyas Arıtma Tesisleri arasına kazandırılan duble yol çalışmalarının tamamlandığını açıkladı. Şehre yeni bir duble yol daha kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ... Devamını Oku »

Salim Dervişoğlu Duble Yol olacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kent merkezinde ki trafiği rahatlatmak için alternatif çözümler üretmeye devam ediyor. Bu kapsam da İzmit D-100 Karayolu’na paralel olarak alternatif yol olan Salim Dervişoğlu Caddesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından genişletilecek. 42 Evler eski üst geçidinden başlayarak Aslanbey Çuhane Caddesi’ne kadar duble yol haline getirilecek olan cadde, kent merkezindeki trafiği önemli oranda rahatlatacak. Caddenin genişletilmesi için ihaleye çıkıldı. ... Devamını Oku »

Yeni yol çalışmaları şehre çok yakıştı

AK Parti Adapazarı İlçe teşkilatı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu ziyaret etti. Ak, “Tepekum-Kuyudibi arası yeni duble yol, stadyum bağlantı yolları ve şehir merkezinin farklı mahalle ve caddelerinde yapılan asfalt Büyükşehir Belediyeçalışmaları ulaşıma büyük kolaylık getirdi” dedi. Başkan Toçoğlu, “Şehrimiz için üretmeye devam ediyoruz. Yeni duble yollar, arterler, çalışmalar şehrimize çok yakıştı. Şehir merkezi ve farklı mahallelerimizde asfalt çalışmalarımız ise ... Devamını Oku »

Tepekum-Kuyudibi Duble Yolu İle Rahat Ulaşım

Tepekum-Kuyudibi arasına kazandırılacak 4 kilometrelik bulvarın D-650’den 15 Temmuz Bulvarı’na bağlantıyı sağlayan 3. etabında çalışmalar tamamlandı. Akbulut, “Yeni duble yolla ulaşıma rahatlık getirdik. Arterin 1. etabı için kamulaştrma çalışmalarımız devam ediyor. Hayırlı olsun” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, Tepekum-Kuyudibi arasına kazandırılacak 4 kilometrelik bulvarın D-650’den 15 Temmuz Bulvarı’na bağlantıyı sağlayan 3. etabında ... Devamını Oku »

Duble yol ve kavşak çalışmasına devam

Şehrin 3. Girişi ve Yazlık Kavşağı’nda devam eden çalışmaları inceleyen Başkan Toçoğlu, “32 Evler ile Hızırilyas Arıtma Tesisleri arasında devam eden projemizde önemli bir mesafe katettik. Yazlık Kavşağı’nda ise araç geçişlerini sağlayacak köprüler inşa ediliyor. İnşallah şehir merkezi ulaşımına kolaylık getirecek yeni yatırımları hızla tamamlayacağız” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Şehrin 3. Girişi ve Yazlık Kavşağı’nda devam eden ... Devamını Oku »