Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Fen İşleri

Fen İşleri

Eyüp Belediyesi asfalt kazıma makinası alımı ihalesi sonuçlandı

Eyüp Belediyesi asfalt kazıma makinası alımı ihalesi sonuçlandı.Eyüp (İstanbul) Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nce 18 Mart 2013 tarihinde teklifleri toplanan, “1 adet minimum 1200 mm’lik önden yüklemeli paletli asfalt kazıma (freze) makinası alımı” ihalesi sonuçlandı. Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; söz konusu ihaleyi 473.000 lira teklifiyle tek katılımcı firma olan Karyer Ticaret Ltd. Şti. kazandı.   Kaynak : Yatırımlar Devamını Oku »

Köprü Çevresi Düzenleniyor

Belediye hizmetlerinden sosyal projelere kadar birçok başarılı çalışmaya imza atan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın girişimleriyle Sepetlipınar Mahallesi D-130 karayolu üzerine yapılan yaya köprüsü kullanıma açıldı. Köprü merdivenlerinin bulunduğu alanda çevre düzenlemesi yapan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bordür ve parke çalışmasına başladı. Başiskele Sepetlipınar Mahallesinde D-130 karayolunu kullanarak toplu taşıma araçlarına binmek için gelen vatandaşlar iş yerlerine ve evlerine artık ... Devamını Oku »

Sivas Belediyesi hidrolik vinç alımı için ihale açtı

[ 19/04/2013; 10:00; ] Sivas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, “1 adet hidrolik vinç” için ihale ilanında bulundu.İhale, 19 Nisan 2013 günü saat 10:00’da Sivas Belediyesi’nde yapılacak. Şartnameler, 100 lira karşılığında Sivas Belediyesi’nden (Tel: 0346 221 16 40) temin edilebilir. KİK İhale Kayıt No: 2013/37645   Kaynak : YATIRIMLAR Devamını Oku »

Bartın Belediyesi Bir Ulaşım Sorununu Daha Çözdü

Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın Belediye mücavir alan sınırları içerisinde buluna Gecen Köyü’nde kanalizasyon hattı yakınında bulunan meskenlerin alt yapı gereksinimlerini karşılayarak yaşanan alt yapı sıkıntılarının önüne geçtiklerini söyledi. Akın “Belediye olarak alt yapı ve üst yapı çalışmalarımızla bir taraftan mahallelerimizde ve İnkumu tatil beldemizde hizmetler verirken bir taraftan da imkanlar ölçüsünde mücavir alanlarımızda bulunan köylerimizin gereksinimlerini ... Devamını Oku »