Perşembe , 29 Haziran 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Kaldırım

Kaldırım

Talas Bu Sene Yatırıma Doyacak

Talas Bu Sene Yatırıma Doyacak :Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Talas Halef Hoca Caddesi’nde yapmış olduğu çalışmalar büyük ölçüde tamamlandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ile birlikte Halef Hoca Caddesi’nde incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Talas Halef Hoca Caddesi’nde yapılan çalışmaları takip etti. Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ile birlikte Halef Hoca Caddesi’ne giden Başkan ... Devamını Oku »

Van’da yol kavşak ve kaldırım çalışmaları devam ediyor

Van’da yol kavşak ve kaldırım çalışmaları devam ediyor :Van Büyükşehir Belediyesi, kent trafiğini rahatlatmak için başlattığı çalışmalara devam ediyor. Eski emniyet kavşağı ve eski araştırma hastanesinde toplu ulaşım araçları için yeni alanlar oluşturuldu. Yol Yapım Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı, vatandaşların şehir içi trafikte rahat hareket edebilmeleri için projelerini bir bir hayata geçiriyor. Ekipler, şehir trafiğini olumsuz etkileyen eski emniyet ... Devamını Oku »

Sivas Belediyesi Caddeleri Yeniliyor

Sivas Belediyesi Caddeleri Yeniliyor :Sivas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü sezonun açılmasıyla birlikte Sivas’ı açık hava şantiyesine çevirdi. Ekipler çalışmalarını; mevsim şartları nedeniyle 4-5 aya sığdırmak için büyük uğraş veriyor. Bu kapsamda Sivas Belediyesi Kazancılar Caddesinde gerçekleştirdiği altyapı ve üst yapı çalışmalarını tamamlamak üzere alanda asfalt dökülürken kaldırım çalışmaları da tamamlandı. Işıklandırma çalışmaları ise devam ediyor. Öte yandan Sivas Belediyesinin ulaşım ... Devamını Oku »

Doğu caddesi bakıma alındı

Doğu caddesi bakıma alındı :Van Büyükşehir Belediyesi, doğu caddesinde bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Yol Yapım Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı, kent merkezinde asfalt ve kaldırımları yıpranan yollarda bakım ve onarım çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda Hacıbekir Mahallesi’nde çalışmalarını sürdüren ekipler, Doğu Caddesi’nde geniş kapsamlı bakım çalışması başlattı. Caddede ağır kış şartlarından dolayı tahrip olan asfalt ve kaldırımlar yama çalışması ... Devamını Oku »

Başkan Çalışkan Osmangazi Mahallesi’ndeki Asfalt Çalışmalarını İnceledi

Başkan Çalışkan Osmangazi Mahallesi’ndeki Asfalt Çalışmalarını İnceledi :Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Osman Gazi Mahallesi’nde yürütülen Asfalt çalışmalarını inceledi. Asfalt ve kaldırım çalışmalarına ara vermeden devam eden Karaman Belediyesi, Osman Gazi Mahallesi’nde ki tüm sokaklara sıcak asfalt seriyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Vatandaşlarımızın kullanımı için şehrimizin her noktasında etap etap yol, asfalt ve ... Devamını Oku »

Erzincan Belediye Başkanı Başsoy Kaldırım Çalışmalarını İnceledi

Erzincan Belediye Başkanı Başsoy Kaldırım Çalışmalarını İnceledi :Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, şehir genelinde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi öncelikle Bahçesaray ve Yaşar Akansel caddelerinde yürütülen kaldırım çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Başsoy daha sonra Ordu caddesi üzerinde bulunan refüj yenileme çalışmaları ile 75. Yıl bulvarında gerçekleştirilen kaldırım çalışmalarını ziyaret etti. Burada bir açıklama yapan Başkan Başsoy “ Altyapı çalışmalarının tamamlandığı ... Devamını Oku »