Salı , 24 Ekim 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Kaldırım

Kaldırım

Düzce Belediyesi Fen İşleri Tam Zamanlı Çalışıyor

Asfaltlama ve kaldırım yenileme çalışmalarını koordineli bir şekilde sürdüren Düzce Belediyesi, Dereli Tütüncü ve Fevzi Çakmak mahallesinde çalışmalarına devam ediyor. Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, kaldırım ve asfaltlama çalışmalarına Dereli Tütüncü ve Fevzi Çakmak mahallesinde devam ediyor. Planlı bir şekilde asfaltlama ve kaldırım yenileme çalışmalarını sürdüren ekipler, altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda vatandaşın beklentisi doğrultusunda çalışmalarını sürdürecek. Devamını Oku »

Başkan Çelik, Akkışla’da Yapılan Asfalt Ve Kaldırım Çalışmalarını İnceledi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi  kent merkezinde olduğu gibi ilçelerde de yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Akkışla’da yapılan asfalt ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, her yere aynı kalitede hizmet götürdüklerini söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Akkışla’da İlçe Belediye Başkanı Ali Ergül ve diğer yetkililerce karşılandı. İlçe merkezinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Çelik, ... Devamını Oku »

Düzce’de kaldırım ve asfalt çalışmaları devam ediyor

Alt – üstyapı hizmetlerine aralıksız devam eden Düzce Belediyesi çalışmalar kapsamında şehir genelinde bütünlüğü bozulmuş yollarda kaldırım yenileme çalışması yapıyor. Düzce Belediyesi, şehre daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için asfalt ve kaldırımlarda başlattığı bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından asfalt çalışması yapılırken diğer yandan da deforme taşlar sökülerek yerine beton kaldırım yapılıyor. Düzce ... Devamını Oku »

Ankara’da Kaldırımlara Bakım ve Onarım Çalışması

Ankara Büyükşehir Belediyesi, yaklaşan kış ayları öncesinde kent genelinde kaldırım bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını hızlandırdı. Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı Kent Bakım ve Onarım Şubesi ekipleri, Ankara’nın merkez ve cevre ilçelerinde vatandaşlardan gelen talep ve bakım onarım programı kapsamında kaldırımlarda yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Kentleşme ve yol çalışmaları nedeniyle zaman zaman yıpranan bazalt kaldırımlardan eksilen veya yıpranan taşların tamamlanmasına çalışıldığını belirten ... Devamını Oku »

Rasim Betir Paşa Bulvarında Kaldırım Çalışması

Düzce Belediyesi tarafından asfaltlama çalışmalarının yanı sıra yollarda ve eksik bulunan yerlerde kaldırım çalışmalarına da devam ediyor. Düzce Belediyesi tarafından, sezon sonuna kadar devam eden asfaltlama programı uygulanırken bir yandan da kaldırım çalışmalarına da hız verdi. Son olarak Rasim Betir Paşa bulvarında kaldırım çalışmaları başlatıldı. Devamını Oku »

Başbağlar Mahallesinde Kaldırım Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor

Şehrin dört bir yanında çalışmalarını hızla sürdüren Erzincan Belediyesi, altyapısı tamamlanan bölgelerde üstyapı çalışmalarını sürdürüyor. Başbağlar mahallesinde kaldırım çalışmalarına devam eden Erzincan Belediyesi çalışmaların tamamlanmasıyla bu mahallede toplam 7100m kaldırım yenileme çalışması gerçekleştirmiş olacak. Yürütülen çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “ Daha güzel ve daha huzurlu bir Erzincan için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Ekiplerimiz ... Devamını Oku »