Cumartesi , 29 Nisan 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Kaldırım

Kaldırım

Osmangazi Mahallesi’nde Kaldırımlar Yenileniyor

Osmangazi Mahallesi’nde Kaldırımlar Yenileniyor :Karaman Belediyesi üst yapı çalışmalarına Osmangazi Mahallesi’nde devam ediyor. Mahallede kullanılamaz hale gelen eski kaldırımlar tamamlanarak yenileniyor. Alt ve üst yapı çalışmalarına aralıksız devam eden Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Osmangazi Mahallesi’nde çalışmalarına devam ediyor. Yıllar önce yapılan ve yıpranan kaldırımlar tamamen sökülerek yerine daha modern ve kaliteli kaldırımlar yapılıyor. Hürriyet Mahallesi’nde Sıcak Asfalt ... Devamını Oku »

Başkan Aydın, Kazancılar Caddesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi

Başkan Aydın, Kazancılar Caddesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi :Bahar ayının gelmesiyle birlikte yoğun bir çalışmaya giden Sivas Belediyesi şehrin dört bir yanında aralıksız çalışıyor. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Kazancılar Caddesinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Aydın vatandaşlarla bir araya geldi. Sivas Belediyesi tarafından şehrin dört bir yanında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Başta Mevlâna Tüneli ve 15 Temmuz ... Devamını Oku »

Diyarbakır Hastaneler Bölgesinde kaldırımlar yenileniyor

Diyarbakır Hastaneler Bölgesinde kaldırımlar yenileniyor :Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir ilçesi Hastaneler Bölgesindeki caddelerin bozulan ve eskiyen kaldırımlarını yenilemek için çalışmalara başladı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde bozulan ve eskiyen kaldırımları yenilemeye başladı. Yenişehir ilçesi Hastaneler Bölgesinde bulunan Dr. Yusuf Azizoğlu, Mimar Sinan, Dr. Şeref İnalgöz ve Prof. Selahattin Yazıcıoğlu Caddesi’nde kaldırım yapım işine başlayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, eskiyen kaldırım taşlarının ... Devamını Oku »

İBB’den İlçe Belediyelerine Destek

İBB’den İlçe Belediyelerine Destek :İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, Ataşehir’de yaya kaldırımı olmaması nedeniyle büyük tehlike arz eden yol sorununu çözdü. Kayışdağı Mahallesi Baysal Sokak’ta, yaya kaldırımı bulunmadığı için kalan öğrenciler ve semt sakinleri araç yolunda yürümek zorunda kalıyordu. Çok şikayet konusu olan sokağa, velilerin ve çocukların rahatlıkla yüreyebilmeleri için İstanbul Büyükşehir Belediyesi ... Devamını Oku »

Kazancılar Caddesi Sil Baştan

Kazancılar Caddesi Sil Baştan :Baharın gelmesiyle birlikte Sivas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü yoğun bir çalışmaya başladı. Bu çerçevede geçtiğimiz yıl tamamlanan Abdulvahabi Gazi Caddesi, Bağdat Caddesi ve Mevlâna Caddesi gibi mahallelerde yapılan altyapı ve üst yapı çalışmaları bu yılda devam edecek. Kazancılar Caddesi’nde Fen İşleri tarafından başlanan çalışmayla fen işleri Müdürlüğü tarafından mahallenin altyapı ve ... Devamını Oku »

beskavaklar-mahallesinin-cehresi-degisiyor’nin Çehresi Değişiyor

Beşkavaklar Mahallesi’nin Çehresi Değişiyor :Bolu şehir merkezinde belediye ekiplerince yapılan üst yapı çalışmaları sayesinde mahalleler artık daha estetik bir görünüme kavuşuyor. Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler havaların ısınmasıyla birlikte Beşkavaklar Mahallesi Behiye Baysal Caddesi’nde çevre düzenlemesi ve kaldırım çalışmalarına başladı. Çalışmalar 10 gün sürecek Beşkavaklar Mahallesi’nin çehresini değiştirecek üst yapı çalışmaları 80’nci yıl alt geçidinden başlayarak kanal yoluna ... Devamını Oku »