Pazar , 20 Ağustos 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Kaldırım

Kaldırım

Ahmetli Prestij Caddesinin Yer Teslimi Yapıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Ahmetli’ye kazandırılacak olan Prestij Caddesi projesinin yer teslimi yüklenici firmaya yapıldı. İlçeye prestij kazandıracak projenin çalışmalarına Eylül ayının ilk haftasında başlanılacağı bildirildi. İl genelinde hayata geçirdiği projelerle vatandaşların yaşamına değer katan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ahmetli ilçesi yol ve tretuvar düzenlemesi projesi için kolları sıvadı. Atatürk Bulvarı’nı prestij caddesine dönüştürecek projenin yer teslimi, yüklenici firmaya yapıldı. Manisa ... Devamını Oku »

Şehit Albay Faruk Sungur Caddesindeki Çalışmalar Tamamlanmak Üzere

Yaz sezonunu dolu dolu geçiren Erzincan Belediyesi Şehit Albay Faruk Sungur caddesinde alt yapı ve kaldırım çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfalt çalışmalarına başladı. 1000 m. uzunluğunda 13 m. genişliğinde olan caddenin yaklaşık maliyeti yaklaşık 3 milyon TL. dir. Konu hakkında bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Bşsoy “Çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Trafik yoğunlu en fazla olan bu caddemizin ... Devamını Oku »

Kahramanmaraş Büyükşehir kaldırımlara bazalt taşı döşemesi yapıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yeni yol, bulvar ve kavşak yapımı ve genişletme çalışmalarının yanı sıra kaldırımlara da bazalt taşı döşemesi yapıyor. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Fen İşleri Şube Müdürlüğü ekiplerince şehrin dört bir tarafında yürütülen çalışmalarda bazalt taşı ve bordür döşeniyor. Şehrin doğusu ile batısını birbirine bağlayacak olan Kuzey Çevre Yolu’nda bir taraftan yol yapım, bir taraftan genişletme ... Devamını Oku »

Gülabibey Mahallesinde Üstyapı Çalışmalarına Başlandı

Gülabibey Mahallesinde Üstyapı Çalışmalarına Başlandı :Hava sıcaklıklarını mevsim normallerinin üstünde seyretmesine rağmen Erzincan Belediyesi çalışmalarına hızla devam ediyor. Şehrimizin dört bir yanında yürüttüğü çalışmalarla kenti adeta açık şantiyeye çeviren Erzincan Belediyesi, şimdide Gülebibey mahallesinde asfalt ve kaldırım yenileme çalışmalarına başladı. Yürütülen çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Yeni bir Erzincan sloganıyla çıktığımız yolda çalışmalarımız hızla devam ... Devamını Oku »

Tevfik Temelli Caddesin’de Üstyapı Çalışmaları Devam Ediyor

Tevfik Temelli Caddesin’de Üstyapı Çalışmaları Devam Ediyor :Malatya Büyükşehir Belediyesi Tevfik Temelli Caddesinde değişim-dönüşüm ve yenileme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Malatya kent merkezi başta olmak üzere tüm ilçelerde yeni yol açma, genişletme ve asfaltlama çalışmaları yapan Büyükşehir Belediyesi prestij cadde projelerine de devam ediyor. Çalışmalar kapsamında altyapısı baştan aşağı yenilenen Tevfik Temelli Caddesi standartlara uygun hale getiriliyor. Tevfik Temelli Caddesi’nde ... Devamını Oku »

Erzincan’da Üç Büyük Caddede Üstyapı ve Altyapı Çalışmaları Devam Ediyor

Erzincan’da Üç Büyük Caddede Üstyapı ve Altyapı Çalışmaları Devam Ediyor :Erzincan Belediyesi kaldırım ve yağmur suyu drenaj hattı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yaz sezonunu yoğun bir çalışma temposuyla geçiren Erzincan Belediyesi; Mengüceli, Bahçesaray ve İzzet Paşa caddelerinde, kaldırım yenileme ve Şehir merkezinde şiddetli yağışlarda hemşehrilerimizin yağmur ve kar sularından zarar görmemeleri için yağmur suyu drenaj hattı çalışmaları gerçekleştiriyor. Bu ... Devamını Oku »