Perşembe , 29 Haziran 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Kavşak

Kavşak

Karamanlı Kavşağı Alt Geçitli Olacak

Karamanlı Kavşağı Alt Geçitli Olacak :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Karamanlı Kavşak çalışmasına başladı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un önemli projeleri arasında yer alan yeni Karamanlı Kavşağı çalışması tüm hızıyla devam ediyor. ALT GEÇİTLİ KAVŞAK Yapımına başlanan Kahramanmaraş ili Onikişubat İlçesi Adnan Menderes Bulvarı ve Kazım Karabekir Caddesi kesişiminde bulunan Karamanlı Kavşağı alt geçitli kavşak olarak düzenlenecek. Şekerdere Caddesi ve ... Devamını Oku »

Kocaseyit Kavşağı Trafiğe Açıldı

Kocaseyit Kavşağı Trafiğe Açıldı :Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin kavşak çalışmaları kapsamında yapımı devam eden Kocaseyit Kavşağı (Eski Doğumevi önü) tamamlanarak araç trafiğine açıldı. Ramazan Bayramı öncesi açılan kavşaktan ilk geçişi Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Vali Ersin Yazıcı ile birlikte yaptılar. Başkan Uğur, “Ramazan Bayramından önce kavşağı araç trafiğine açıp şehrimizin hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Açılan bu 3. Kavşakla beraber ... Devamını Oku »

Karamanlı Kavşak Çalışmaları Devam Ediyor

Karamanlı Kavşak Çalışmaları Devam Ediyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Karamanlı Kavşak çalışmasına başladı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un önemli projeleri arasında yer alan yeni Karamanlı Kavşağı çalışması start aldı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şehir içi trafiğinin yoğun olduğu noktalarda bulunan kavşaklarda yeni düzenlemeler yapıyor. Bu kapsamda Karamanlı Kavşağında yapılacak yeni düzenleme ile bölgedeki trafiğin daha da rahatlatılması hedefleniyor. SÖZ VERDİĞİMİZ ... Devamını Oku »

Diyarbakır’da 47 Kavşakta Akıllı Kavşak Sistemi Devreye Girdi

Diyarbakır’da 47 Kavşakta Akıllı Kavşak Sistemi Devreye Girdi :Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, trafik yoğunluğunu azaltmak amacıyla yürüttüğü Akıllı Kavşak Sistemi çalışmalarını büyük ölçüde tamamlayarak 54 kavşaktan 47’sinde uygulamayı başlattı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin, kent merkezindeki trafik yoğunluğunu azaltmak amacıyla kavşaklarda sürdürdüğü ve ihale bedeli 2 milyon 790 bin TL olan Akıllı Kavşak Sistemi Projesi sona yaklaşıyor. Kent genelindeki 54 kavşakta çalışma başlatan ... Devamını Oku »

Alanya’nın ilk katlı kavşakları bayramda hizmette olacak

Alanya’nın ilk katlı kavşakları bayramda hizmette olacak :Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’da devam eden Toptancı Hal, katlı kavşak, Kadınlar Plajı, asfalt yatırımlarını inceledi. Türel, katlı kavşakların Ramazan Bayramı’nda ulaşıma açılacağını müjdeledi. Başkan Türel, ilk olarak Büyükşehir Belediyesi tarafından temeli 10 Aralık 2016’da atılan, merkez Demirtaş, Konaklı ve Payallar hallerini tek çatı altında toplayacak Alanya Toptancı Hal Proje ... Devamını Oku »

Milli Egemenlik caddesine yeni kavşak yapıldı

Milli Egemenlik caddesine yeni kavşak yapıldı :Van Büyükşehir Belediyesi, Milli Egemenlik Caddesi’nde trafik kazalarının ve ihlallerin yaşandığı bir noktaya kavşak yaptı. Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı, kent genelinde başlattığı yol açma, genişletme ve bakım-onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Sanat Yapıları Yapım Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kent trafiğinin yoğun olduğu noktalardan biri olan Milli Egemenlik Caddesi’nde yılların kangrenleşen bir ... Devamını Oku »