Pazar , 20 Ağustos 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Kavşak

Kavşak

Turgutlu’da Can ve Mal Kayıplarının Önüne Geçilecek

Trafik kazalarının önüne geçilmesi, can ve mal kaybının en aza indirgenmesi amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Turgutlu’ya kazandırılması planlanan Kavşak Projesi’nin yer teslimi yüklenici firmaya yapıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ile birlikte kavşak projesinin hayata geçirileceği alanda incelemelerde bulundu. Turgutlu ilçesinin yıllardır özlemini çektiği Kavşak Projesi, Manisa Büyükşehir Belediyesi ile hayata ... Devamını Oku »

Karamanlı Kavşağının Bayram Öncesi Açılması Planlanıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Karamanlı Kavşağı’nı Kurban Bayramı öncesinde açmaya gayret ettiklerini söyledi. Karamanlı Kavşağı’nda yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Erkoç çalışmaların çok hızlı bir şekilde devam ettiğini belirtti. KAHRAMANMARAŞ’IMIZIN TRAFİĞİ AÇISINDAN ÖNEMLİ Başkan Erkoç inceleme sonrası yaptığı açıklamada: “Şu an Karamanlı Kavşağı’ndayız. Çalışmaları yerinde inceledik ve buradaki vatandaşlarımızla da hasbihal ettik. Çalışmalarımız çok hızlı bir şekilde ... Devamını Oku »

Çakalçıkmaz Kavşağında Sona Doğru

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınordu ilçesi Çakalçıkmaz kavşağında yapılan düzenleme çalışmaları kapsamında asfaltlama işlemleri tamamlandı. Altınordu’da trafik sorununa kalıcı çözümler üreten Büyükşehir Belediyesinin Çakalçıkmaz kavşağında gerçekleştirdiği düzenleme çalışmalarında sona yaklaşıldı. Geometrik yapısı değiştirilen ve şerit sayısı artırılan kavşakta asfaltlama çalışmaları da tamamlandı. ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI Başkan Enver Yılmaz, Altınordu ilçesinde yaşanan trafik sorunlarının çözümü noktasında pratik ve kalıcı çözümler üretmeye ... Devamını Oku »

Turgutlu Kavşak Projesi’nin Yer Teslimi Yapıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Turgutlu ilçe merkezinden geçen ve İzmir-Ankara karayolu olarak bilinen D300 (E96) karayolu üzerinde inşa etmeyi planladığı Turgutlu Kavşak Projesi sözleşmesi imzalanarak yüklenici firmaya yer teslimi yapıldı. Kamu İhale Kurumuna yapılan itirazın reddedilmesinin ve Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin haklı bulunmasının ardından sözleşmenin imzalandığını hatırlatan Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, yolun tüm Türkiye’nin kullandığı bir yol olması nedeniyle hizmetin Türkiye ... Devamını Oku »

Hisar Deresi Çevresi Kavşağı Trafiği Rahatlatacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, Gölcük Hisar Deresi çevresini kavşak şeklinde düzenliyor. Proje kapsamında Hisar Deresi ıslahı ve yan yolların düzenlenmesi uygulamaları yer alıyor. Gölcük ilçesinin doğusunda gerçekleştirilen proje ile yan yollar ağır tonajlı araç trafiğinin mahalle içi ulaşımdan uzaklaştırılmasını sağlanacak. ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR Projede D kolundaki istinat perdesi beton dökümüne ve istinat taş duvar imalatına devam ediliyor. Proje kapsamında ... Devamını Oku »

Öğretmenevi Kavşağı Hızla İlerliyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda yapımına başlanan Öğretmenevi Kavşağı ve Çevre Düzenlemesi Projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir çalışmaları yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı. Şehir içi ulaşımda trafik sıkıntısını gidermek amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda çalışmalarına başlanan Öğretmenevi Kavşağı ve Çevre Düzenlemesi Projesinde yapım çalışmaları hızla devam ediyor. ... Devamını Oku »