Cumartesi , 29 Nisan 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Kavşak

Kavşak

Yazlık Kavşağı için ihaleye çıkılıyor

Yazlık Kavşağı için ihaleye çıkılıyor :Yazlık Kavşağı’nda gerçekleştirilecek çalışmalar için 18 Mayıs Perşembe günü ihaleye çıkacaklarını aktaran Başkan Toçoğlu, “Kısa süre önce ulaşım başlığında gerçekleştireceğimiz 12 yeni projeyi kamuoyuyla paylaşmıştık. İnşallah Yazlık’ta 140 metre genişliğindeki kavşak ve 2 yeni köprü için ihaleye çıkıyoruz. Hayırlı olsun” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Yazlık Kavşağı’nda gerçekleştirilecek çalışmalar için ihaleye çıkacaklarını açıkladı. ... Devamını Oku »

Bursa’da merkez trafiğinde yükler kalkıyor

Bursa’da merkez trafiğinde yükler kalkıyor :Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Karayolları ile işbirliğinde yaptığı Panayır Kavşağı’nda imalatlar büyük ölçüde tamamlanırken, Yunuseli bağlantı yollarının da tamamlanmasıyla Mudanya – Yıldırım arasında alternatif bir güzergah oluşacak, kente merkezi trafik yükleri de ortadan kalkacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Panayır Kavşağı’nın da tamamlanmasıyla birlikte İstanbul Caddesi üzerinde kesintisiz ulaşımın sağlanacağını böylelikle Bursa’da ulaşımın nefes alacağını söyledi. ... Devamını Oku »

Sanayi Kavşağında Çalışmalar Başladı

Sanayi Kavşağında Çalışmalar Başladı :Karaman Belediyesi şehir içi ulaşımı rahatlatmak ve modern hale getirmek için yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda Sanayi Kavşağı (Bisikletli Kavşak) diye bilinen noktaya yapılacak olan yeni köprülü kavşakta çalışmalar başladı. Karaman Belediyesi, Doğukışla ve Zembilli köprülü kavşağından sonra, yeni bir köprülü kavşağı daha Karaman halkının hizmetine sunuyor. İbrahim Öktem ve Atatürk Caddesi’nin kesiştiği noktaya projelendirilen yeni ... Devamını Oku »

Diyarbakır’da Akıllı Kavşak Sistemi devrede

Diyarbakır’da Akıllı Kavşak Sistemi devrede :Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, trafik yoğunluğunu azaltmak amacıyla başlattığı çalışmalar sonucu 15 kavşakta Akıllı Kavşak Sistemi’ni uygulamaya başladı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kent merkezindeki trafik yoğunluğunu azalmak amacıyla kavşaklarda başlattığı hazırlık çalışmalarını tamamladı. Yapılan çalışmalar sonucu 15 kavşakta (Tekel, Diclekent, Selahaddin, Musa Anter, Fırat, Nazım Hikmet (Mahabat Bulvarı), Muhaberat (Gevran Caddesi birleşimi), Kışla, Adliye, Belediye (Elazığ Caddesi), ... Devamını Oku »

Öğretmenevi Kavşak Projesi 30 Nisan’da Başlıyor

Öğretmenevi Kavşak Projesi 30 Nisan’da Başlıyor :Öğretmenevi Kavşak Projesi nin kentin trafiğini rahatlatmak amacıyla hayata geçireceği ‘Öğretmenevi Kavşak ve Çevre Düzenlemesi Projesi’ne start veriliyor. 30 Nisan 2017 tarihi itibariyle Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’nca yapımına başlanacak olan projenin çalışmaları esnasında trafiğe kapatılacak yollar açıklandı. Kentin trafiğinin rahatlatılması adına önemli kavşak projelerini hayata geçiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, daha önce ... Devamını Oku »

Beşyol kavşağında inşaat hızlandı

Beşyol kavşağında inşaat hızlandı :Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve Sırameşeler’den Samanlı’ya kadar uzanan Çelebi Mehmet Bulvarı ile Hüdavendigar Bulvarı’nı birbirine bağlayacak Beşyol Kavşağı’nda inşaat hız kazandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, inşaat sırasında trafiğin aksamaması için proje değişikliğine gittiklerini, ön germeli sistem ile ayaklar üzerine beton blokların konulacağını belirterek, Haziran ayı içinde köprüyü tamamlamayı amaçladıklarını söyledi. Bursa’yı demir ağlarla ... Devamını Oku »