Salı , 24 Ekim 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Kavşak

Kavşak

Turgutlu kavşağı çalışmalarındaki eleştiriler yerinde incelendi

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Turgutlu’nun önemli trafik sorunu gidermek için başlatılan Turgutlu Katlı Kavşak ve Yol Uygulama Projesi’ne yönelik sosyal medya aracılığı ile yapılan eleştirileri Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir yerinde inceledi. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Turgutlu’da başlatmış olduğu Katlı Kavşak ve Yol Uygulama Projesi’nde başlayan çalışmalar ile birlikte gelen eleştirileri dinleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi ... Devamını Oku »

Eski Yağ Fabrikası Alternatif Yol Olacak

Manisa Büyükşehir Belediyesinin şehir içi trafiğini rahatlatmak amacıyla hayata geçirdiği Öğretmenevi Kavşak Projesinde çalışmalara devam ediyor. Kavşak projesine entegre olarak yapılacak olan ve Horozköy, Muradiye ve Menemen güzergahına ulaşımı sağlayacak alternatif yol için de Barbaros’ta bulunan eski yağ fabrikasında da yıkım çalışmalarına başlandı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay ile ... Devamını Oku »

Yazlık Kavşağı ile Kipa arası yenileniyor

Yazlık Kavşağı ve bölgede devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Toçoğlu, “Çapı 140 metreye çıkacak kavşakta köprü imalatlarımız devam ediyor. Kipa ile Yazlık Kavşağı arasındaki bin 300 metrelik güzergahı da yapacağımız çalışmalar ile yenileyeceğiz. 25 metre genişliğe sahip ve kavşak projemize entegre olacak arter, aydınlatması, kaldırımları ve bisiklet yollarıyla yeni yüzüne kavuşacak. Hayırlı olsun” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı ... Devamını Oku »

Hastaneler Bölgesinin İlk Kavşağı Hızla Yükseliyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Bilkent’te yapımı devam eden ve çok sayıda hastaneyi bünyesinde bulunduran 3 bin 700 yataklı Şehir Hastanesi’ne rahat bir ulaşım için hazırladığı yol projesi kapsamında yapımına başladığı Teknokent Kavşağı çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, Bilkent Şehir Hastanesi’ni kentin dört bir yanına bağlayacak ve 33 kilometre uzunluğunda bulvarlar, 29 köprülü kavşak, geçit ve 2 tünelden oluşan dev ... Devamını Oku »

Afyonkarahisar’da Toplu Açılış Töreni

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, “Bütün ekip arkadaşlarımla Afyonkarahisar`da olduğu gibi diğer 80 ilde de insanımızın hayatını kolaylaştırma, yaşam konforunu artırma, ülkemizin ekonomisinin büyümesi adına lokomotif sektör olan ulaştırmada, denizcilikte, haberleşmede projelerimiz hız kesmeden devam edecek.” dedi. Tarih: 08/10/2017 Arslan, İscehisar, Emirdağ, Karahisar kavşakları ve Karahisar tünelinin açılış törenindeki konuşmasında, geçen yıl Afyonkarahisar’daki istişare ve değerlendirme toplantısına gelen ... Devamını Oku »

Turgutlu Kavşak Projesinde Altyapı Deplaseleri Başladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turgutlu’da can ve mal kayıplarını en aza indirgemek için ilçe merkezinden geçen ve İzmir-Ankara karayolu olarak bilinen D300 (E96) karayolu üzerine inşa edeceği kavşak projesinin isabet ettiği altyapıların deplase çalışmalarını başlattı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatıyla hazırlanan, Turgutlu’daki mal ve can kayıplarını en aza indirgemeyi amaçlayan Katlı Kavşak ve Yol Uygulama Projesi’nde altyapı deplaseleri start ... Devamını Oku »