Pazartesi , 1 Mayıs 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Köprü Haberleri

Köprü Haberleri

İlk Adım Köprüsü genişletme çalışması başladı

İlk Adım Köprüsü genişletme çalışması başladı :Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kentte trafik akışını rahatlatacak projeleri uygulamaya devam ediyor. Çalışmalar kapsamında dar yollar ve köprüler genişletilerek trafiğin rahatlaması sağlanıyor. Bu kapsamda İzmit Sanayi Mahallesi’nde yer alan İlk Adım Köprüsü genişletilme çalışmaları başladı. Mevcut köprünün yanına yapılacak yeni köprüyle Kullar’a ve sanayi bölgesine giriş çıkışlar rahatlayacak. 17 METRELİK KÖPRÜ Çalışma kapsamında bir yandan ... Devamını Oku »

Dört Belediye Hizmet İçin Anlaştı

Dört Belediye Hizmet İçin Anlaştı :Antalya ile Muğla illeri arasında Karaçay üzerinde bulunan ve yaşanan sel felaketi nedeniyle hasar gören köprünün yapımı için Muğla Büyükşehir Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Seydikemer Belediyesi ile Kaş Belediyesi arasında protokol imzalandı. Antalya ile Muğla illeri arasında Kaş ilçesine bağlı Palamut-Aklar ve Seydikemer ilçesine bağlı Korubükü mahallelerini birbirine bağlayan köprü yaşanan sel felaketi nedeniyle zarar ... Devamını Oku »

Kaplıkaya Köprüsü Yıldırım’da ulaşıma nefes aldıracak

Kaplıkaya Köprüsü Yıldırım’da ulaşıma nefes aldıracak :Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Yıldırım İlçesi’nde projelendirilen Kaplıkaya Köprüsü, Siteler ve Bağlaraltı mahallelerini birbirine bağlayarak yıllardır konuşulan bir hizmeti daha bölgeye kazandırıyor. Bursa’ya eserler kazandıran Büyükşehir Belediyesi, Yıldırım İlçesi’ne de hizmetleriyle değer katıyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından Yıldırım İlçesi’nde Hacivat Deresi üzerinde projelendirilen Kaplıkaya Köprüsü, bölgenin ulaşımına nefes aldıracak. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir ... Devamını Oku »

Adatepe Köprüsü’yle güvenli ulaşım

Adatepe Köprüsü’yle güvenli ulaşım : Karasu’da yapımı tamamlanan Adatepe Köprüsü’nün hizmete açıldığını açıklayan Başkan Toçoğlu, “Adatepe ve Tepetarla Mahalleleri arasında geçişlere rahatlık getirecek ve ulaşım güvenliğini üst düzeye çıkaracak yeni bir köprü inşa ettik. Köprümüzün tüm bölge halkı ve şehrimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehre yeni köprüler kazandırmaya ve ulaşımı kolaylaştırmaya devam ediyor. Son olarak Sakarya ... Devamını Oku »

İzmir Büyükşehirden Bayraklıya yeni bir yatırım daha

İzmir Büyükşehirden Bayraklıya yeni bir yatırım daha :İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bayraklı trafiğinin rahatlatılması için yaptığı çalışmalara önemli bir yatırımı daha ekledi. Onur Mahallesi’ni çevre yoluna bağlayacak yol ve köprü yapımının yüzde 90’ı tamamlandı. Bu bölgede çevre yoluna kestirme bağlantı sağlayacak kavşak, 2 km’lik mesafeyi 200 metreye indirecek. İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bayraklı trafiği için önemli güzergahlardan biri olan Onur Mahallesi’ni çevre ... Devamını Oku »

Cunda Köprüsünde Çalışmalar Devam Ediyor

Cunda Köprüsünde Çalışmalar Devam Ediyor :Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin vizyon projeleri arasında yer alan Cunda Köprüsü inşaatında sona yaklaşılıyor. İnşaat çalışmalarını inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, 350 fore kazık üzerine inşa edilen köprüde çalışmaların büyük bölümünün tamamlandığını söyledi. İlçe merkezinden Cunda ve Lale Adaları’na internet, su, kanalizasyon hatlarının çekilmesine ait çalışmalar nedeniyle son viraja girildiğini kaydeden Başkan Uğur, “Köprünün ... Devamını Oku »