Perşembe , 27 Nisan 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Köprülü Kavşak

Köprülü Kavşak

Mezarlık Köprülü Kavşağı’nın yapımına başlandı

Mezarlık Köprülü Kavşağı’nın yapımına başlandı :Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin girişimleri ve Karayolları Bölge Müdürlüğü’nün yapımını üstlendiği ‘Mezarlık Köprülü Kavşağı’nın yapımına başlandı. 2017 yılı içerisinde Yeşilvadi ve Beykent Köprülü Kavşyağı’ndan sonra Mezarlık Köprülü Kavşağın yapımı için ön ayak olan Büyükşehir Belediyesi, üç kavşağı da 2018 yılında hizmete geçirmeyi planlıyor. İpekyolu (D-400 Karayolu) üzeri Dülükbaba Kavşağı ile Mezarlık Köprülü Kavşağı arasında yapılacak olan ... Devamını Oku »

Beykent Kavşağına İlk Kazma Vuruldu

Beykent Kavşağına İlk Kazma Vuruldu :Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin girişimleri ve Karayolları Bölge Müdürlüğü’nün yapımını üstlendiği ‘Beykent Köprülü Kavşağı’nın yapımına başlandı. Beykent bölgesindeki 3 mahalle ile organize sanayi bölgesi, Araban, Yavuzeli, Adıyaman istikametini kullanan vatandaşlara kesintisiz ulaşım sağlayacak olan köprülü kavşak için ilk kazma vuruldu. Köprülü kavşağın hizmete girmesiyle birlikte ortalama 60 bin dolayında sürücüye hizmet vermesi bekleniyor. Beykent Köprülü Kavşağı ... Devamını Oku »

Esentepe Köprülü kavşağı yıkandı

Esentepe Köprülü kavşağı yıkandı :Karayolları bünyesinde olan, tadilat çalışması nedeniyle kontrollü olarak trafiğe kapanan Esentepe Köprülü kavşağının yeniden trafiğe açılmasıyla birlikte yolun toprak ve çamurlu kısmı Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından temizlenip yıkandı. Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, herhangi bir trafik kazasının yaşanmaması için yaptığı temizleme ve yıkama çalışmaları gece geç vakitlere kadar devam etti.| Devamını Oku »

Aşiyan Köprülü Kavşak’ın Ayakları Yükselmeye Başladı

Aşiyan Köprülü Kavşak’ın Ayakları Yükselmeye Başladı :Belediye Başkanı İrfan Dinç’in “Çankırı’nın çok önemli bir projesi” diyerek lanse ettiği Aşiyan Köprülü Kavşak çalışmaları start verdi. Şehir trafiğini rahatlatmak için uygulama projesi Çankırı Belediyesince hazırlanan ve Karayolları tarafından ihale edilerek başlatılan projede Aşiyan Köprülü Kavşak’ın ayakları yükseldi. Çankırı Belediyesi ile Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü arasında imzalanan protokol gereğince Aşiyan Köprülü Kavşak’ın proje, ... Devamını Oku »

Şanlıurfa Büyükşehir’den 3 Katlı Köprülü Kavşak

Şanlıurfa Büyükşehir’den 3 Katlı Köprülü Kavşak :Kent merkezi ile havaalanı arasında ışıksız trafik akışını sağlamak amacıyla 7 ayrı köprülü kavşak yapımını hedefleyen, bu kapsamda Diyarbakır karayolunda 2 adet köprülü kavşağı tamamlayarak hizmete sunan büyükşehir belediyesi, üçüncü köprülü kavşağı Karaköprü İlçesi Kolsuzoğlu Bulvarı’na keşisen alanda yapmak için çalışma başlattı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır Yolu üzerinde yapımını tamamladığı 15 Temmuz Demokrasi ve ... Devamını Oku »

Mut Yolu Köprülü Kavşağı’nda Çalışmalar Tüm Hızıyla Sürüyor

Mut Yolu Köprülü Kavşağı’nda Çalışmalar Tüm Hızıyla Sürüyor :Karaman Belediyesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü işbirliği ile yapılan Mut Yolu Köprülü Kavşağ’ında çalışmalar tüm hızıyla sürerken, Mayıs ayında kavşağın tamamen hizmete gireceği öğrenildi. Geçtiğimiz yıllarda Karaman Belediyesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü işbirliği ile yapımına başlanan ve kamulaştırma nedeniyle bir kısmı yarım kalan Mut Yolu Köprülü Kavşağı’nda çalışmalar geçtiğimiz günlerde yeniden başladı. ... Devamını Oku »