Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Köprülü Kavşak

Köprülü Kavşak

Sanayi Köprülü Kavşağında Çalışmalar Sona Yaklaştı

Karaman Belediyesi tarafından projelendirilerek çalışmalarına başlanan Sanayi Köprülü Kavşağı’nda çalışmalar sona yaklaştı. Karaman Belediyesi şehir içi ulaşımı daha güvenli ve modern hale getirmek için başlattığı çalışmalarına devam ediyor. İbrahim Öktem Caddesi (Üniversite Yolu) üzerinde bulunan ve araç trafiğinin yoğun olduğu Sanayi Kavşağındaki köprülü kavşak yapım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Çalışmalar kapsamında inşası devam eden köprü büyük oranda tamamlandı. Yüklenici firma ... Devamını Oku »

Başkan Çelik, Melikgazi Katlı Kavşak Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Başkan Çelik, İstanbul’da katıldığı toplantılardan döndü ve Melikgazi Katlı Kavşağı’nda yapılan beton atma işini takip etti. Olumsuz hava şartları etkisini iyice hissettirmeye başladı; ancak bu durum Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin çalışma temposunu düşürmedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Melikgazi Katlı Kavşağı’nda beton atma işlemini takip etti ve kar yağışına rağmen hız kesmeden çalıştıklarını söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, İstanbul’da katıldığı ... Devamını Oku »

Gültepe Katlı Kavşağı’na Başlandı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kocasinan Bulvarı ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’nda yapımına başladığı katlı kavşaklara bir yenisini daha ekledi. Büyükşehir Belediyesi, Kocasinan Bulvarı ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’nda yapımına başladığı katlı kavşaklara bir yenisini daha ekledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, Gültepe Bulvarı girişinde yapımına başlanan katlı kavşak inşaatında incelemelerde bulundu. Kocasinan Bulvarı’nda Fuzuli, Tuna ve 30 Ağustos Katlı Kavşakları, Mustafa Kemal ... Devamını Oku »

Antalya’da Sürücülere alternatif yolları tercih edin uyarısı yapıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Karayolları’nın Düden ve Sanayi katlı kavşaklarında bakım onarım çalışması başlattığını duyurarak, vatandaşların şerit daralmasından kaynaklı trafik yoğunluğundan mağdur olmamaları için alternatif yolları kullanmalarını istedi. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Muratpaşa ve Kepez İlçe sınırları içerisinde bulunan Gazi Bulvarı üzerindeki Sanayi ve Düden katlı kavşaklarında, genleşme ve derzlerinde oluşan deformasyonlar nedeniyle Karayolları ... Devamını Oku »

DSİ Kavşağı’nda Tabyalar Yerleştiriliyor

DSİ Kavşağı’nda Sivas Belediyesi tarafından yapımı devam eden Karşıyaka’yı merkeze bağlayacak üst geçit çalışması aralıksız devam ediyor. Sivas Belediyesi tarafından araç ulaşımının rahat sağlanması amacıyla şehrin dört bir yanında çalışmalar aralıksız devam ediyor. Bu çalışmalardan biri de Karşıyaka’yı şehre bağlayacak köprü ve üstgeçit çalışması. Ekiplerin aralıksız devam ettiği çalışmalar kapsamında üst geçidin ayakları tamamlanırken tabyalarda yerleştirilmeye başladı. Ekipler DSİ Kavşağı’nda ... Devamını Oku »

Zırhlı Birlikler’den Geçen Yolda Köprüler Son Aşamada

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tüm hızıyla sürdürülen Sabancı-Bağlıca bulvarları bağlantı yolundaki çalışmalar bir bir tamamlanıyor. Bulvar üzerinde imalatı süren 6 ayrı köprü ve köprülü kavşağın 10 gün içerisinde tamamlanacağı bilgisini veren yetkililer, 5 kilometrelik bulvarın 2 kilometrelik bölümünün asfaltının döküldüğünü, koordineli olarak new jersey bariyer ve kaldırım çalışmalarının ise yüzde 50’sinin tamamlandığını söylediler. Dev bulvarın açılışı için hedefin bu ... Devamını Oku »