Cuma , 23 Haziran 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Köprülü Kavşak

Köprülü Kavşak

Beykent ile Yeşilvadi kavşaklarında çalışmalar hızla sürüyor

Beykent ile Yeşilvadi kavşaklarında çalışmalar hızla sürüyor :Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin girişimleri ve Karayolları Bölge Müdürlüğünün yapımını üstlendiği Beykent ile Yeşilvadi köprülü kavşaklarının yapımında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Her iki köprülü kavşağın proje aşamasında Ankara ayağının hızlanması için girişimlerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in gayretleri sonucu yapımına başlanan kavşaklarda çalışmaların aksamaması için vardiyeli devam ediyor. Beykent Köprülü Kavşağın bitmesi ... Devamını Oku »

Kocaeli’de köprülü kavşaklar muhteşem bir görünüme kavuştu

Kocaeli’de köprülü kavşaklar muhteşem bir görünüme kavuştu :Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından şehir merkezinde bulunan dört köprülü kavşağının altına, renkli yonga süslemesi gerçekleştirildi. Rengârenk figürlerin oluştuğu köprüler, 11 çeşit malzemeden yapılan süslemeler ile muhteşem bir görünüme kavuştu. KÖPRÜLÜ KAVŞAKTA SÜSLEME Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından kent genelinde bulunan dört köprülü kavşakta taban süsleme çalışması yapıldı. Yahya ... Devamını Oku »

Karaman’da köprülü kavşaklarda çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor

Karaman’da köprülü kavşaklarda çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor :Karaman Belediyesi, geçtiğimiz aylarda yapımı tamamlanarak trafiğe açılan köprülü kavşaklar üzerinde çevre düzenleme çalışması yürütüyor. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan çalışmaları yerinde inceledi. Karaman Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapımı tamamlanan Doğukışla Köprülü Kavşağı ve Zembilli Köprüsü etrafında düzenleme çalışmalarına başladı. Çalışmalar kapsamında köprü altında ve etrafında bulunan refüjler üzerinde parke ve yeşillendirme ... Devamını Oku »

Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi Kavşak Projesi

Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi Kavşak Projesi :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kuzey-Güney Aksında Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi doğusunda4 ana aksın kesiştiği noktaya köprülü kavşak kazandırıyor. Ahmet Uncu Caddesi, Kadirpaşa Bulvarı,Necip Fazıl Kısakürek Bulvarı ve Adnan Menderes Bulvarından gelen trafiğin kesişme noktasında yapılacak Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi Köprülü Kavşağı hakkında bilgi veren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, kent içi ulaşımın rahatlatılması, ... Devamını Oku »

Üçgen Köprülü Kavşakları projesi hızla yükseliyor

Üçgen Köprülü Kavşakları projesi hızla yükseliyor :Denizli Büyükşehir Belediyesinin ulaşımda kenti çağ atlatacak Üçgen Köprülü Kavşakları projesi hızla yükseliyor. Rüya projenin ekim ayında hizmet vermeye başlayacağını müjdeleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilk viyadük ayağına çıkarak çalışanlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Projede viyadük temelleri ile iki adet alt geçidinin betonarme inşaatı da bitirildi. Denizli’nin ulaşımda kanayan yarası haline gelen ve ... Devamını Oku »

Ankara Büyükşehirden Yeni Köprülü Kavşak

Ankara Büyükşehirden Yeni Köprülü Kavşak :Ankara Büyükşehir Belediyesi, Altındağ ve Mamak ilçeleri sınırlarında bulunan, Bostancık, Karapürçek, Orhan Kemal ve Özalp Caddeleri kesişimindeki kavşakta yoğunluk yaşanması nedeniyle köprülü kavşak çalışmasına başladı. Fen İşleri Daire Başkanlığı, 4 caddenin kesişiminde bulunan kavşakta, Bostancık ve Karapürçek caddelerindeki trafik akışını kesintisiz sağlamak üzere bir altgeçit yapacak. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Daire ... Devamını Oku »