Cumartesi , 29 Nisan 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Lojistik

Lojistik

Lojistik sektörünün ihtiyacı kaliteli paletler

Lojistik sektörünün ihtiyacı kaliteli paletler :Ekipman havuzlama hizmetlerinin dünya lideri CHEP’in sunduğu kaliteli paletler sayesinde lojistik sektörü operasyon süreçlerini iyileştiriyor. Uluslararası standartlardaki bu paletler olası iş kazalarının önüne geçiyor ve iş yükünü önemli ölçüde azaltıyor Dünyanın lider ekipman havuzlama hizmeti sağlayıcısı CHEP, oluşturduğu dünya standartlarıyla iş ortağı olduğu lojistik firmalarının maliyetlerini düşürerek kârlılık oranlarını artırıyor. Müşterilerinin sermaye harcamalarını, zaman ve ... Devamını Oku »

Barsan Global Lojistik’in, İletişim Danışmanlığı Hizmetlerini Zarakol Yürütecek

Barsan Global Lojistik’in, İletişim Danışmanlığı Hizmetlerini Zarakol Yürütecek :Türkiye’nin lojistik sektöründeki dünya markası Barsan Global Lojistik, iletişim çalışmalarını Zarakol İletişim Hizmetleri ile yürütecek. Bu süreçte Zarakol İletişim, Barsan Global Lojistik’e stratejik iletişim danışmalığı hizmeti verecek. Barsan Global Lojistik Hakkında: 1982 Yılından kurulan Barsan Günümüz de; Ülkemizde 19 Bölge Direktörlüğü 35 Gümrük Ofisi, 17 Lojistik Merkezi. Dünyada ise 17 Ülke 38 ... Devamını Oku »

GEFCO 8 Milyar Euro’luk ihaleyi kazandı

GEFCO 8 Milyar Euro’luk ihaleyi kazandı :GEFCO Grup, Fransız otomotiv devi PSA ile 8 milyar Euro değerinde bir anlaşma imzaladı. Anlaşma kapsamında GEFCO, PSA Group’un markaları Peugeot, Citroen ve DS için global lojistik ve nakliye çözümleri sunacak. GEFCO, Avrupa’nın en büyük 2. otomobil üreticisi PSA Group’un düzenlediği ihaleyi kazandı. İhale dahilinde iki firma arasında 8 milyar Euro’luk anlaşma imzalandı. GEFCO ... Devamını Oku »

Lojistik Köye Bakanlık incelemesi

Lojistik Köye Bakanlık incelemesi :Samsun’un Tekkeköy ilçesinde iki yürütmeyi durdurma kararına rağmen inşaatı devam eden Lojistik Köy projesi ile ilgili olarak İçişleri Bakanlığı da devreye girdi. Valiliğin başlattığı soruşturmada alınan ifadeler Bakanlığa gönderildi. Samsun’un Tekkeköy ilçesinde yöre sakinleri ile Ziraat Mühendisleri Odası’nın açtığı açtığı davada Danıştay’ın Lojistik Köy projesi ile ilgili iki farklı yürütmeyi durdurma kararı vermesinin ardından inşaat çalışmalarının ... Devamını Oku »

Selçuk Öztürkten Konya Lojistik Merkezi mesajı

Selçuk Öztürkten Konya Lojistik Merkezi mesajı :Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, kentin ihracatındaki düşüşe dikkat çekerek, ‘Konya Lojistik Merkezi’nin devreye girmesi ile birlikte Anadolu’nun lojistik üssü haline gelecek olan Konya, Mersin Limanı’na demiryolu ile bağlanarak dış ticaret için büyük avantajlar sağlayacaktır’ dedi. Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk ihracat rakamlarını değerlendirdi. Öztürk, “Konya’nın Ekim ayı ihracat rakamı 118 milyon ... Devamını Oku »

SCANIA, Ankara Lojistik Üssü Yöneticileri İle Bir Araya Geldi

SCANIA, Ankara Lojistik Üssü Yöneticileri İle Bir Araya Geldi :Scania Yöneticileri ve Ankara Lojistik Üssü yönetim kurulu üyeleri bir araya gelerek, sektörün gelişimi hakkında fikir alışverişinde bulundular. Scania, sürdürülebilir taşımacılığa geçişi kolaylaştırmak için çözümler üretmeye devam ediyor. Scania ağır vasıta sektörünün en önemli iş kollarından biri olan taşımacılığı daha da büyütebilmek amacı ile iş ortakları ile bir araya geliyor. Ankara ... Devamını Oku »