Cuma , 23 Haziran 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Otopark

Otopark

Sahile 5 Yıldızlı Otopark

Sahile 5 Yıldızlı Otopark :Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin açık sahil otoparkı yoğun talep görüyor. Tamamı 2011 yılında hizmete giren sahil otoparkı vatandaşların gözdesi oldu. Sahil kenarındaki yeşil alanda bulunan ağaçlarla birlikte bin 690 adet ağacıyla araçlara sıcak havalarda gölgelik sunan otopark şehir merkezine yakınlığı, güvenli, ücretsiz olması, engellilere özel alan ayrılması nedeniyle de ilgi görüyor. PARK YAPMAK İÇİN EN GÜZEL YER ... Devamını Oku »

Sakarya’ya yeni otopark ve meydan geliyor

Sakarya’ya yeni otopark ve meydan geliyor :Sakarya Büyükşehir Belediyesi Meclisi 12 Haziran Pazartesi günü toplanıyor. Meclis Toplantısı’nda Hendek’te inşa edilmesi planan Kent Meydanı ve Yeraltı Otoparkı projesi için süreç başlayacak. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı, 12 Haziran Pazartesi günü gerçekleştirilecek. Büyükşehir Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleşecek oturumda ilave 5 madde ile toplam 72 gündem karara bağlanacak. Meclis üyelerinin ... Devamını Oku »

Arasa Çok katlı Otopark inşaatı hızla devam ediyor

Arasa Çok katlı Otopark inşaatı hızla devam ediyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından otopark sorununu çözmek için kısa süre önce yapımına başlanan Arasa Çok katlı Otopark inşaatı hızla devam ediyor. Arasa Camii yanında inşaatına başlanan 1000 araçlık otoparkta C blok tamamlanırken, B1 ve A1 blokların katları yükselmeye başladı. Çok katlı otoparkta aynı zamanda A2 bloğunun temel döşeme çalışmaları ise sürüyor. MODERN ... Devamını Oku »

Arasa Çok Katlı Otopark İnşaatı Hızlı İlerliyor

Arasa Çok Katlı Otopark İnşaatı Hızlı İlerliyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından otopark sorununu çözmek için kısa süre önce yapımına başlanan Arasa Çok katlı Otopark inşaatı hızla devam ediyor. Arasa Camii yanında inşaatına başlanan 1000 araçlık otoparkta C blok tamamlanırken, B1 ve A1 blokların birinci katları çıkılmaya başlandı. Çok katlı otoparkta aynı zamanda A2 bloğunun temel döşeme çalışmaları ise sürüyor. MODERN ... Devamını Oku »

Kahramanmaraş’ta Çok katlı Otopark inşaatı hızla devam ediyor

Kahramanmaraş’ta Çok katlı Otopark inşaatı hızla devam ediyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından otopark sorununu çözmek için kısa süre önce yapımına başlanan Arasa Çok katlı Otopark inşaatı hızla devam ediyor. Arasa Camii yanında inşaatına başlanan 1000 araçlık otoparkta C blok tamamlanırken, B1 ve A1 blokların birinci katları çıkılmaya başlandı. Çok katlı otoparkta aynı zamanda A2 bloğunun temel döşeme çalışmaları ise sürüyor. ... Devamını Oku »

Arasa Çok katlı Otopark İnşaatında C Blok Tamamlandı

Arasa Çok katlı Otopark İnşaatında C Blok Tamamlandı :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından otopark sorununu çözmek için kısa süre önce yapımına başlanan Arasa Çok katlı Otopark inşaatı hızla devam ediyor. Arasa Camii yanında inşaatına başlanan 1000 araçlık otoparkta C blok tamamlanırken, rampa çalışmaları devam ediyor. Çok katlı otoparkta aynı zamanda A2 bloğunun temel döşeme çalışmaları ise sürüyor. İKİ GİRİŞ-ÇIKIŞLI OLACAK Şehrin ... Devamını Oku »