Pazartesi , 1 Mayıs 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Otopark

Otopark

Şanlıurfa Araştırma Hastanesinin Otopark Sorununa Büyükşehir’den Kalıcı Çözüm

Şanlıurfa Araştırma Hastanesinin Otopark Sorununa Büyükşehir’den Kalıcı Çözüm :Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 600 araç kapasiteli ikinci otoparkın yapımını tamamladı. Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetiminin talebini iletmesinin ardından planlama yaparak çalışmalarını kısa sürede tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, hastaneye 600 araçlık yeni bir otopark kazandırdı. Otoparkın her aşamasını üstlenen Büyükşehir Belediyesi, Şubat Ayında asfaltını ... Devamını Oku »

Meram Son Durakta Yeraltı Katlı Otopark Yapımı Başladı

Meram Son Durakta Yeraltı Katlı Otopark Yapımı Başladı :Konya Büyükşehir Belediyesi, en önemli turistik bölgelerinden olan Meram Son Durak’ta 640 araçlık yeraltı katlı yapımına başladı. Otopark ile birlikte yapılacak teleferik istasyon binası da teleferik hattının da ilk adımı olacak. Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya’nın dinlenme alanlarından Meram Son Durak’ta otopark ve yapımını başlattı. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konyalılardan ve Konya ... Devamını Oku »

Çok Katlı Otopark İnşaatı tüm hızıyla devam ediyor

Çok Katlı Otopark İnşaatı tüm hızıyla devam ediyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Derepazarı mevkiinde yapımı devam eden Çok Katlı Otopark İnşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığı Etüd ve Projeler Şube Müdürlüğü’nce yürütülen Arasa Otoparkı yapım işinde 514 forekazık, 340 adet kuşaklama kirişi ankrajı yapılarak tüm alt yapı projesi tamamlandı. Arasa Otopark A, B ve ... Devamını Oku »

Turhan Topçuoğlu Şehir Parkı yeraltı otoparkı ücretsiz hizmet verecek

Turhan Topçuoğlu Şehir Parkı yeraltı otoparkı ücretsiz hizmet verecek :Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Turhan Topçuoğlu Şehir Parkı yeraltı otoparkının ücretsiz olarak hizmet vereceğini duyurdu Kastamonu’nun gelişimine katkı sağlamak ve Büyük Türkiye’nin Güçlü İli hedefine ulaşmak adına dört koldan projelerini sürdüren Belediye Başkanı Tahsin Babaş, şehir merkezinde park sıkıntısı çeken araç sahiplerine müjde olacak bir açıklama yaptı. Ana cadde üzerindeki ... Devamını Oku »

Sakarya’nın İlk Katlı Otopark’ı Hizmette

Sakarya’nın İlk Katlı Otopark’ı Hizmette :Sakarya’nın ilk Katlı Otoparkı’nın hizmet sunmaya başladığını aktaran Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, “İl Müftülüğü’nün hemen yanında hayata geçirdiğimiz Katlı Otopark hizmet sunmaya başlamıştır. Hayırlı olsun” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılan Katlı Otopark hizmet sunmaya başladı. Şehrin ilk katlı otoparkı olma özelliği taşıyan projenin açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya’da gerçekleştirdiği Toplu Açılış ... Devamını Oku »

Salihliyi Canlandıracak Proje İlerliyor

Salihliyi Canlandıracak Proje İlerliyor :Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğiyle ilçeye kazandırılacak olan Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı projesinde çalışmalar hızla ilerliyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi’nin birlikte yürüttüğü Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı projesinin inşaat çalışmaları ilerliyor. Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’da devam eden çalışmaları inceledi. Salihli’nin ve pazaryeri esnaflarının kısa süre içerisinde ... Devamını Oku »