Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Otoyol » TEM Otoyolu

TEM Otoyolu

Bolu Dağında Kış Hazırlıkları Tamamlandı

Bolu Dağında Kış Hazırlıkları Tamamlandı :Kış boyunca kar yağışlarının etkili olduğu D-100 karayolu ile TEM’in Bolu Dağı geçişlerinde, yolları açık tutmak için Karayolları ekipleri hazırlıkları tamamladı. Kış boyunca kar yağışlarının etkili olduğu D-100 karayolu ile TEM’in Bolu Dağı geçişlerinde, yolları açık tutmak için Karayolları ekipleri hazırlıkları tamamladı. 147 personel, 24 saat mesai yapacak. Kış aylarında yoğun kar yağışının görüldüğü Ankara ... Devamını Oku »

Bolu Dağında Kar Etkili Oldu

Bolu Dağında Kar Etkili Oldu :Bolu Dağı’nın D-100 Karayolu ve TEM geçişlerinde kar yağışı etkili oldu. Bolu Dağı’nda sabah saatlerinde aralıklarla yağan yağmur, daha sonra hava sıcaklığının düşmesiyle kara dönüştü. Kar yağışı trafik akışını etkilemedi. D-100 Karayolu’nda bazı sürücüler yol kenarında durup kar yağışı altında selfie çekti. Ankara ve İstanbul arasındaki en önemli geçiş noktası Bolu Dağı’nda kar yağışının başlamasıyla ... Devamını Oku »

Düzce Otoyolu bağlantısı bir yıl içinde tamamlanacak

Düzce Otoyolu bağlantısı bir yıl içinde tamamlanacak :Düzce Belediyesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü işbirliği ile yapımı devam eden Merkez-TEM Otoyolu bağlantısı çalışmaları yaklaşık bir yıl içinde tamamlanacak. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü başta olmak üzere Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Düzce protokolü üyelerinin Organize Sanayi Bölgesi’nde yaptığı inceleme gezisi kapsamında Düzce Merkez-TEM Otoyol bağlantısı çalışmalarını da ... Devamını Oku »

TEMdeki çalışma İstanbulu kilitledi

TEMdeki çalışma İstanbulu kilitledi :İstanbullular yeni güne yine trafik kabusuyla uyandı. Karayolları’nın TEM’de yaptığı ve sabah saatlerine kadar sarkan çalışma kent trafiğini kilitledi. TEM’de Avrupa Yakasında Akşemsettin Viyadüğü Metris yönünde Karayolları Genel Müdürlüğü çalışması nedeni ile 2 şerit saat 08:00’a kadar trafiğe kapatıldı. Yine aynı çalışma kapsamında, Gaziosmanpaşa mevkiinde Ankara istikametine giden yaklaşık 3 kilometrelik bölüm de sabah saatlerine kadar ... Devamını Oku »

TEM Otoyolunun Ankara yönü 20 gün trafiğe kapalı

TEM Otoyolunun Ankara yönü 20 gün trafiğe kapalı :TEM Otoyolu’nun Bolu kesimi Cankurtaran mevkisinde, Ankara istikametinin 20 gün ulaşıma kapatılacağı bildirildi. Bolu Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, TEM Otoyolu’nun Cankurtaran mevkisinde 26 Eylül Pazartesi günü üstyapı yenileme çalışması gerçekleştirileceği ifade edildi. Çalışma nedeniyle otoyolun Ankara istikametinin 20 gün ulaşıma kapatılacağı belirtilen açıklamada, ulaşımın İstanbul istikametinden iki yönlü sağlanacağı kaydedildi. Yolun kapatıldığı ... Devamını Oku »

Boluda Bayram Trafiği Önlemleri Alındı

Boluda Bayram Trafiği Önlemleri Alındı :Kurban Bayramı tatilini memleketlerinde geçirecek tatilcilerin yoğunluk oluşturması beklenen TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu’nun Bolu kesiminde önlemler alındı. Kurban Bayramı tatilini memleketlerinde geçirecek tatilcilerin yoğunluk oluşturması beklenen TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu’nun Bolu kesiminde önlemler alındı. TEM’de yığılma olduğunda sürücüler D-100’e yönlendirilecek. TEM’in Gerede Kavşağı’daki Karadeniz bağlantı yolunda oluşabilecek uzun araç kuyruklarına karşı sürücülerin Ankara ... Devamını Oku »