Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Sahil Yolu

Sahil Yolu

İnebolu Sahil Yolu İstinat Duvarıyla Korunacak

İnebolu Sahil Yolu İstinat Duvarıyla Korunacak.Müteahhit firma sahibi Mithat Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İnebolu’nun Doğanyurt çıkışındaki kesimde karayolunu deniz tahribatı ve heyelan olaylarından korumak için istinat duvarı yapımına başladıklarını söyledi. İşin Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü tarafından yaptırıldığını belirten Yılmaz, 6 metre yüksekliğinde ve 280 metre uzunluğunda duvar öreceklerini söyledi. Yılmaz, aynı bölgede 70 metrelik başka bir duvar daha yapacaklarını ... Devamını Oku »

Kıyı Tasarımında Düğmeye Basıldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 100’e yakın mimar ve tasarımcıyı bir araya getirerek çalışmalarına başladığı kıyı tasarım projesinde, uzun süredir kapalı devre devam eden hazırlık çalışmalarının ardından somut adımlar atılmaya başlandı. İzmirlilerin denizle bağının güçlendirilmesi için Mavişehir’den İnciraltı’na dek uzanan 40 kilometrelik kıyı şeridinin ve Körfez’in yeniden tasarlanmasını hedefleyen kıyı tasarım projesinde ilk ihale için adım atıldı. Buna göre, 26 Mart 2013 ... Devamını Oku »

TCK Trabzon Şehir Geçişi Bağlantı Yolu İhalesinin yeni son teklif verme tarihi 02 Nisan 2013 olarak belirlendi

[ 02/04/2013; ] T.C. Karayolları (TCK) Genel Müdürlüğü’nce gerçekleştirilecek olan “Trabzon Şehir Geçişi Kanuni Bulvarı ile Akyazı ve Sahil Bağlantı Yollarının Yapım İşi” ihalesi ile ilgili yeni gelişmeler kaydedildi. Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; süresiz ertelenen ihalenin yeni son teklif verme tarihi 02 Nisan 2013 günü saat 14:30 olarak belirlendi. Bilindiği gibi STY İnşaat – Polat Yol Yapı – Mön İnşaat – Gülsan ... Devamını Oku »