Cuma , 28 Nisan 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Taşımacılık

Taşımacılık

Şanlıurfada Toplu Taşıma Araçlarına Revizyon

Şanlıurfada Toplu Taşıma Araçlarına Revizyon :Toplu taşımayı kullanan yolcuların daha konforlu yolculuk yapabilmeleri için çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, yeni aldığı araçların yanı sıra mevcut araçlarında da revizyona gidiyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kuruluşu BELSAN, Ulaşımda vatandaşlara daha iyi ve konforlu hizmet verebilmek amacıyla yenilenmeye devam ediyor. Günlük olarak 190 bin kişilik taşıma kapasitesine sahip olan BELSAN Ulaşım filosunun ilk etapta ... Devamını Oku »

Mesir Sanayi ve Ticaret Fuar Merkezine Ücretsiz Ulaşım

Mesir Sanayi ve Ticaret Fuar Merkezine Ücretsiz Ulaşım :24’üncü Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı törenle açıldı. Açılış çerçevesinde vatandaşların fuara ulaşımı Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz sağlanıyor. Bu yıl 24’üncü kez kapılarını açan Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı Manisalı vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı. Vatandaşların fuara katılımını sağlamak isteyen Manisa Büyükşehir Belediyesi, ücretsiz servis imkanı sağlıyor. Konu ile ilgili bilgi ... Devamını Oku »

Diyarbakır Kaldırım Mahallesine toplu taşıma seferleri başladı

Diyarbakır Kaldırım Mahallesine toplu taşıma seferleri başladı :Daha rahat ve konforlu toplu ulaşım hizmeti vermek amacıyla kırsal mahalleleri kapsayan yeni güzergahlar belirlemeye devam eden Diyarbakır büyükşehir Belediyesi, Kayapınar ilçesine bağlı Kaldırım Mahallesine toplu taşıma seferleri başlattı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, daha rahat toplu ulaşım hizmeti vermek için merkez ve kırsal ilçelerde çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlardan gelen talepleri değerlendirerek Kayapınar ... Devamını Oku »

Elektrikli Otobüs Manisa Sokaklarında Test Sürüşüne Çıktı

Elektrikli Otobüs Manisa Sokaklarında Test Sürüşüne Çıktı :Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kent içi ulaşımda hayata geçirilmesi planlanan elektrikli otobüs projesinin test sürüşüne katıldı. Vatandaşlarla birlikte elektrikli otobüsle Manisa sokaklarında gerçekleştirilen test sürüşünde, Başkan Ergün vatandaşlara proje hakkında bilgiler verdi. Kent içi ulaşımda modern sistemleri hayata geçirmek için çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa’da uygulamaya konulması planlanan elektrikli ... Devamını Oku »

Kart54 ulaşımda tek seçenek oluyor

Kart54 ulaşımda tek seçenek oluyor :Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, 1 Mayıs Pazartesi günü itibariyle toplu taşımada nakit kullanımının tamamen kaldırılacağını açıkladı. Pistil, “30 Nisan Pazar gününe kadar vatandaşlarımızdan Kart54 sahibi olmaları hususunda hassasiyet bekliyoruz. 1 Mayıs Pazartesi günü itibariyle toplu taşımada tek geçerli ücret işlemi Kart54 olacak” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi toplu taşımaya standart getirecek bir çalışmaya daha imza ... Devamını Oku »

Miraç Kandili’nde Kırtık Mezarlığı’na Ring Seferi

Miraç Kandili’nde Kırtık Mezarlığı’na Ring Seferi :Manisa Büyükşehir Belediyesi, Pazar günü idrak edeceğimiz Miraç Kandili dolayısıyla her hafta Cuma günü gerçekleştirdiği Kırtık Mezarlığı ring seferlerini Pazar günü de gerçekleştireceğini bildirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi, her Cuma Kırtık Mezarlığı’nda vefat eden yakınlarını ziyarete gelen vatandaşlar için mezarlık girişinden kabristanın içine kadar otobüs ring seferi gerçekleştiriyor. Manisa Büyükşehir Belediyesinin ring hizmetinin 23 Nisan ... Devamını Oku »