Salı , 27 Haziran 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Tünel

Tünel

Avrasya Tüneli Geçiş Ücreti Artık Garanti Bankası’ndan Da Ödenebiliyor

Avrasya Tüneli Geçiş Ücreti Artık Garanti Bankası’ndan Da Ödenebiliyor :İstanbul’da iki kıta arasında en kısa yol olarak ulaşımı rahatlatan Avrasya Tüneli, Garanti Bankası ile yaptığı iş birliği sonucunda sürücülere sunduğu ödeme kolaylıklarına bir yenisini daha ekledi. Avrasya Tüneli’ni kullanan sürücüler, ihlalli geçiş yapmaları halinde geçiş ücretini www.avrasyatuneli.com adresinin yanı sıra Garanti Bankası şubelerinden ya da mobil ve internet bankacılığı hizmetlerinden ... Devamını Oku »

Asrın Projesi Mevlâna Tüneli’nde Sivas Halkı İftar Yaptı

Asrın Projesi Mevlâna Tüneli’nde Sivas Halkı İftar Yaptı :Sivas Belediyesi’nin en büyük projeleri arasında yer alan Mevlâna Tüneli farklı bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Tünel inşaatında Sivaslılar iftarda buluştu. Belediye Başkanı Sami Aydın seçim öncesinde Sivas’ta artan araç trafiğinin ve oluşan trafik sorununun çözülmesi için yaptığı çalışmaların başında gelen kuzey trafik aksının en önemli parçası olan Mevlâna Tüneli bugün Sivaslıları ... Devamını Oku »

Bakan Arslan: Yılda 68 kilometre tünel bitiren bir ülke durumuna geldik

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, “17 yılda 3 bin 50 metrelik Bolu tünelini yapmış bir ülkeden, yılda 68 kilometre tünel bitiren bir ülkeye geldik.” dedi. Kars’taki temaslarının ardından beraberindekilerle Ardahan’a geçen Arslan, Ardahan Valisi İbrahim Özefe, AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, AK Parti İl Başkanı Yunus Baydar, Çıldır Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu, Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu ... Devamını Oku »

Doğu Anadolu’yu Akdeniz’e bağlayan Erkenek Tüneli açıldı

Doğu Anadolu’yu Akdeniz’e bağlayan Erkenek Tüneli açıldı :Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, “Bolu Dağı Tüneli`nden 17 yılda çıkabilmiş bir ülkeden 14 yılda 300 kilometrenin üzerinde tünel yapan bir ülke haline geldik.” dedi. Arslan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ile Doğu Anadolu’yu Malatya üzerinden Akdeniz Bölgesi’ne bağlayacak D-850 Karayolu üzerindeki ... Devamını Oku »

2. Karayolları Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı, Ankara’da gerçekleşti

2. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı, Ankara’da gerçekleşti :2. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı,Ankara’da gerçekleşti :Karayolu ulaşımı ile ilgili kamu kuruluşları, özel sektör ve üniversiteler arasında iletişim ve işbirliği sağlayan Yollar Türk Milli Komitesi tarafından bu yıl ikinci defa düzenlenecek olan Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı 24-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara Congresium’da gerçekleşti. Karayolu ulaşım sektörünün ... Devamını Oku »

Ilgar Dağı Tüneli’nin Temeli Atıldı

Ilgar Dağı Tüneli’nin Temeli Atıldı :Türkiye’yi Kafkaslara bağlayan Türkgözü Gümrük Kapısı güzergahında yer alan (Ardahan-Çıldır) Ayrımı-Hanak-Damal-Posof Yolu’nun temeli atıldı. Düzenlenen törene, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet ARSLAN, Millî Eğitim Bakanı İsmet YILMAZ, Ardahan Valisi İbrahim ÖZEFE, Karayolları Genel Müdürü İsmail KARTAL ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Ardahan ve ilçelerinden gelen çok sayıda vatandaş katıldı. Törende konuşan Bakan ARSLAN, yapılacak ... Devamını Oku »