Cuma , 23 Haziran 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Tünel » 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli projesinin ihalesi için 6 firmaya davet

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli projesinin ihalesi için 6 firmaya davet :3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesi’nde etüt, proje ve mühendislik hizmetleri ihalesinde mali tekliflerin açılışına 3 firma davet edildi. İstanbul trafiğini rahatlatmak amacıyla hazırlanan 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesi’nde etüt, proje ve mühendislik hizmetleri için 15 Şubat’ta yapılacak ihalede, 6 firma teknik ve mali tekliflerini sunacak. Alınan bilgiye ... Devamını Oku »

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli için yeni ihale tarihi belli oldu

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli için yeni ihale tarihi belli oldu :3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesi’nde etüt, proje ve mühendislik hizmetleri için 30 Kasım’da yeniden ihale yapılacak İstanbul trafiğini rahatlatmak amacıyla hazırlanan 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesi’nde etüt, proje ve mühendislik hizmetleri, 30 Kasım’da yeniden ihale edilecek. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı ... Devamını Oku »

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesinin Etüdü İçin Yapılan İhale İptal Oldu

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesinin Etüdü İçin Yapılan İhale İptal Oldu :3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesi’nde etüt, proje ve mühendislik hizmetleri için yapılan ihale, geçerli teklif sayısının üçün altına düşmesi nedeniyle iptal edildi İstanbul trafiğini rahatlatmak amacıyla hazırlanan 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesi’nde etüt, proje ve mühendislik hizmetleri için yapılan ihale, geçerli mali teklif veren istekli sayısının ... Devamını Oku »

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesi’nde yeni ihale

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesi’nde yeni ihale :İstanbul’un trafiğini rahatlatmak amacıyla hazırlanan 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesi’nde etüt, proje ve mühendislik hizmetleri ihalesinde teknik açıdan yeterli bulunan İdom, Tecnimont ve Yüksel Proje’nin mali teklifleri alındı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda yapılan ihale öncesinde Genel Müdür Vekili Metin Akbaş, yaptığı açıklamada, ihale süreci ... Devamını Oku »

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesi için 3 firmaya davet

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesi için 3 firmaya davet :İstanbul’un trafiğini rahatlatmak amacıyla hazırlanan 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesi’nde etüt, proje ve mühendislik hizmetleri ihalesinde mali tekliflerin açılışına 3 firma davet edildi. TEKLİFLER 10 AĞUSTOS!TA Söz konusu ihalede teknik açıdan yeterli bulunan İdom, Tecnimont ve Yüksel Proje’nin mali teklifleri 10 Ağustos’ta açılacak. TEKNİK AÇIDAN YETERLİ BULUNDULAR Ulaştırma, Denizcilik ... Devamını Oku »

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Geliyor

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Geliyor :3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesi’nde üç firmanın teklifi yeterli bulundu. Bakan Arslan, “Tünel günde 6.5 milyon yolcu taşıyacak” dedi Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan , tamamlandığında dünyada bir ilk olacak “3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesi”nin etüt proje ihalesinin ön yeterlilik, teknik ve mali tekliflerinin alındığını, 10 Ağustos’ta mali teklif zarflarının ... Devamını Oku »