Cuma , 23 Haziran 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Tünel » Avrasya tüneli

Avrasya tüneli

Avrasya Tüneli’nden ihlalli sürücülere kolaylık

Avrasya Tüneli’nden ihlalli sürücülere kolaylık : Avrasya Tüneli, ihlalli geçiş yapan sürücülerin kimlik bilgilerini koruyarak herhangi bir mağduriyet yaşamayacaklarını garanti altına alıyor. 3D secure sistemi ile güvenli ödeme seçeneği sunan Avrasya Tüneli, ihlalli geçiş yapan sürücülerin kimlik bilgilerini koruyarak herhangi bir mağduriyet yaşamayacaklarını garanti altına alıyor Avrasya Tüneli Bilgi Teknolojileri & Ücret Toplama Sistemleri Koordinatörü Murat Çalışırişçi, İstanbul’un trafik sorununu ... Devamını Oku »

Avrasya Tüneli’nden geçmek artık çok daha rahat

Avrasya Tüneli’nden geçmek artık çok daha rahat :İstanbul’da iki kıta arasında en kısa yol olarak ulaşımı rahatlatan Avrasya Tüneli, sunduğu ileri teknoloji tabanlı hizmetlerle de sürücülerin hayatını kolaylaştırıyor. Avrasya Tüneli’nin geçiş ücreti artık www.avrasyatuneli.com adresinden de ödenmeye başladı. Sürücüler, HGS ve OGS hesaplarında yeterli bakiye olmaması, herhangi bir otomatik ödeme sistemine dâhil olmamaları veya ihlalli geçiş yapmaları halinde geçiş ücretini ... Devamını Oku »

Avrasya Tünelinden Geçen Araç Sayısı 1 Milyonu Aştı

Avrasya Tünelinden Geçen Araç Sayısı 1 Milyonu Aştı :Asya ve Avrupa kıtalarını ilk kez deniz tabanı altından geçen iki katlı karayolu tüneliyle birbirine bağlayan Avrasya Tüneli, İstanbul ulaşımına büyük katkı sağlamaya devam ediyor. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, sürücülerin yoğun ilgi gösterdiği Avrasya Tüneli’ni kullanan araç sayısının, 1 milyonu aştığını açıkladı. İstanbul’un iki yakasında geçiş süresi ve mesafesini ... Devamını Oku »

Avrasya Tüneli Geçiş Ücreti Web Sitesinden Ödenebilecek

Avrasya Tüneli Geçiş Ücreti Web Sitesinden Ödenebilecek :Asya ve Avrupa kıtalarını ilk kez deniz tabanı altından geçen iki katlı karayolu tüneliyle birbirine bağlayan Avrasya Tüneli, ulaşıma sağladığı katkının yanı sıra sahip olduğu ileri teknoloji ile hayatı da kolaylaştırıyor. Avrasya Tüneli’ni kullanan sürücüler, HGS/OGS hesaplarında yeterli bakiye olmaması, herhangi bir otomatik ödeme sistemine dahil olmamaları ve ihlalli geçiş yapmaları halinde geçiş ... Devamını Oku »

Avrasya Tüneli İstanbulun Yeni Çekim Merkezi

Avrasya Tüneli İstanbulun Yeni Çekim Merkezi :Seslendirdiği şarkılarıyla büyük beğeni toplayan Mustafa Ceceli İrem Derici ile düet yaptığı yeni şarkısı “Kıymetlim”in klibi için Avrasya Tüneli’ni kullanmayı tercih etti. Klibin bir kısmını Avrasya Tüneli’nin en derin noktası olan 106 metrede çeken Ceceli, çalışmaya ilişkin bazı fotoğrafları da sosyal medya hesaplarından paylaştı. 20 Aralık 2016 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete ... Devamını Oku »

Avrasya Tüneli’nin Kabloları Prysmian Group Türkiye’den

Avrasya Tüneli’nin Kabloları Prysmian Group Türkiye’den :Prysmian Group Türkiye, Türkiye’nin en önemli projelerinden Avrasya Tüneli’ne son teknolojiye sahip kablolarıyla hayat verdi. Geniş ürün gamıyla her türlü projeye ihtiyaca uygun özel ürünler veren Prysmian Group Türkiye, son olarak İstanbul’un 3. Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Çanakkale Boğazı Denizaltı Kablo Bağlantı Projesi’nde de görev aldı. Dünya çapında enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün ... Devamını Oku »