Cuma , 19 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Üst Yapı Çalışmaları

Üst Yapı Çalışmaları

Üst Yapı Çalışmaları

Nazillide Üst Yapı Çalışmaları

Nazillide Üst Yapı Çalışmaları :Nazilli Belediyesi tarafından açılan 1004 sokağın yapım çalışmaları tamamlanmasından sonra Yeni Sanayi Mahallesindeki 1014, 1016 ve 1018 çıkmaz sokakları da 1004 sokağa açılarak Çevre yolu ile bağlantısı sağlanıyor. Yeni sanayi Mahallesindeki çıkmaz sokaklar 1004 sokak ile çevre yoluna bağlanıyor. Yeni sanayi mahallesi ile Çevre Yolunun bağlantısı sağlanması için daha önceden Nazilli Belediyesi tarafından açılan 1004 sokağın ... Devamını Oku »

Siverek belediyesinden üst yapı çalışması

Siverek belediyesinden üst yapı çalışması :Şanlıurfa’nın Siverek İlçe Belediyesi ilçede sürdürdüğü yol genişletme ve çevre düzenleme çalışmalarına devam ediyor. Belediye Fen ekipleri ilçenin Yenişehir Mahallesinde bulunan 10 metre genişliği olan 20 metre uzunluğunda olan yolu genişletme çalışması başlatarak yolun genişliğini 25 metreye çıkarma çalışmaları başlattı. Belediye ekipleri ayrıca çevre yolu ve bazı parklarda yeniden çevre düzenlemesi yaparak parkları ve yol ... Devamını Oku »

Ereğli Belediye Başkanı Uysal yol çalışmalarını inceledi

Ereğli Belediye Başkanı Uysal yol çalışmalarını inceledi :Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Kışla Mahallesi mevkisinde devam eden yol çalışmalarını inceleyerek, karayolları yetkililerinden bilgi aldı. Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cöbek ile birlikte Karayolları tarafından Kışla Mahallesi mevkisinde devam eden yol çalışmalarını inceledi. Yol çalışmalarının bir an önce bitirilmesi için belediye olarak üzerlerine düşen ... Devamını Oku »

Başkan Atalaydan 5 Yıllık Değerlendirme

Bingöl Belediye Başkanı Serdar Atalay, 5 yıllık belediye başkanlığı döneminde 175 milyon TL’lik yatırım gerçekleşeceğini söyledi. Kentteki ulusal ve yerel basın temsilcileriyle bir araya gelen Başkan Atalay, yaptıkları ve yapmaya devam ettiği çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Atalay, ilin en önemli sorunlarından olan altyapı, üstyapı ve kentsel dönüşüm projeleri ile 2013 yılının hizmette final yılı olacağını vurguladı. Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında ... Devamını Oku »

Yollar Arası Toprak İşleri, Sanat Yapıları ve Üstyapı İşleri Yaptırılacaktır

[ 13/05/2013; 10:00; ] FATSA-AYBASTI YOLU KM:0+000-14+400 VE KM:22+000-49+300 ARASI TOPRAK İŞLERİ, SANAT YAPILARI VE ÜSTYAPI İŞLERİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhale Kayıt Numarası : 2013/42982 İdarenin; a) Adresi : Esenevler Mahallesi Atatürk Bulvarı No:380 55200 ATAKUM/SAMSUN b) Telefon ve faks numarası : 3624374780 – 3624372912 c) Elektronik Posta Adresi : ... Devamını Oku »

Nazillide Üst Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

Nazilli Belediyesi yol yapım ve üst yapı çalışmaları devam ediyor. Nazilli Yıldıztepe Mahallesi Kurudere Caddesi, trafik ve yürüyüş yolunun yapım çalışmaları soğuk hava şartlarına rağmen hızla sürüyor. Yeni yol açma ve var olan yolların bakım, onarım ve tadilatlarına hız veren Nazilli Belediyesi özellikle görselliğin ve kullanışlılığın ön plana çıktığı modern yeni yollar yapımına önem veriyor. Alparslan Türkeş Bulvarı ve Mehmet ... Devamını Oku »