Pazartesi , 22 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Üstgeçit

Üstgeçit

Kocaseyit Üst Geçidinde Yaya Kaldırımı Genişletildi

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi vatandaşlara dokunmaya devam ediyor. Eski Doğumevi’nin önünde inşa edilen Kocaseyit Üst Geçidindeki yaya kaldırımı vatandaşların isteği ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun talimatları ile genişletildi. Cumartesi Pazarı’na giden vatandaşlar üstgeçidin düzenlenmesinin ardından Pazar arabaları ile geçiş yapabildi. Vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine harekete geçen Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ekipleri kısa sürede üstgeçitte düzenleme çalışmaları yaparak yaya kaldırımını genişletti. ... Devamını Oku »

Başkan Yücel: “Çevreyoluna Üstgeçit Yapımına Gelecek Hafta Başlanacak”

Alanya Belediye Başkanı Yücel, Çevre Yolu’nun Cikcilli Mahallesi Hacıbaba Mezarlığı önünde üst geçit yapılması ile ilgili Karayolları ile görüştüklerini ve yoldaki trafik ve yaya güvenliğinin sağlanabilmesi için tüm ilgili kurumlarla işbirliği içinde çalıştıklarını belirterek, “Karayolları Bölge Müdürlüğü’ne yazılarımızı yazdık. Görüşmeler yaptık. Karayolları, gelecek hafta Pazartesi veya Salı günü bölgeye halkımızın da talebi olan üst geçit yapımına başlayacaktır. Halkımızın içi rahat ... Devamını Oku »

Üst Geçit Beşiktaş Maçına Yetişecek

Stadyum bölgesine yapılan üst geçit, hafta sonu oynanacak olan Sivasspor-Beşiktaş maçına yetiştirilmeye çalışılıyor. Şehrin en önemli markası olan Sivasspor’un yeni stadyumuna yeni yollar açarak ulaşımı kolaylaştıran Sivas Belediyesi, TCDD 4 İşletme Bölge Müdürlüğü ile ortaklaşa yürüttüğü proje ile Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerinden stadyum bölgesine üst geçit yapıyor. Kümbet bölgesinde oturan vatandaşların yeni stadyum, alışveriş merkezi ve okullar bölgesine ulaşımını kolaylaştırmak ... Devamını Oku »

Başkan Osman Zolan: “Üniversite Yaya Üst Geçidi Açıldı Hayırlı Olsun”

Vatandaşların daha rahat ve güvenli ulaşımı için yatırımlarına devam eden Denizli Büyükşehir Belediyesinin yapımına başladığı Üniversite Yaya Üst Geçidi’nde tabya yerleştirme işlemi tamamlandı. Vatandaşların tırnağına bile zarar gelmesini istemediklerini vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Bu yatırımla bir can kaybını önleyebilirsek, bir insanımızın acı çekmesini önleyebilirsek kendimizi mutlu addederiz. Yeni yaya üst geçidimiz hayırlı olsun” dedi. Denizlililerin trafikte daha rahat ... Devamını Oku »

Mimar Sinan Üst Geçidi Hızla İlerliyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mimar Sinan Bulvarı üzerinde Merkez Efendi ve Hafsa Sultan Mahallelerini birbirine bağlayan yolda başlattığı yaya üst geçidi projesinin sonuna yaklaşılıyor. 28 metre uzunluğunda 7 metre çapta genişliğe sahip olan üst geçidin montajı da önceki gece tamamlandı. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin kısa süre önce Mimar Sinan Bulvarı üzerinde çalışmalarını başlattığı üst geçit projesi, hızla ilerliyor. Hafsa Sultan ve Merkez ... Devamını Oku »

Bu üstgeçitle Dr. Sadık Ahmet ismi yaşayacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından İzmit Outlet Center ve 41 AVM arasına inşa edilen yaya üstgeçidine Batı Trakya Türkleri’nin sembol ismi Dr. Sadık Ahmet ismi verildi. Tanıtım programının gerçekleştirildiği Sadık Ahmet Üstgeçidi ile Türkçakal Bulvarı üzerinde yayaların ulaşımı rahatladı. Tanıtım programı sonrasında Dr. Sadık Ahmet’in eşi Işık Ahmet, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na kendi eliyle yaptığı bir tabloyu hediye etti. Daha ... Devamını Oku »