Salı , 24 Ekim 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Üstgeçit

Üstgeçit

Sivas Yeni 4 Eylül Stadyumuna Üst Geçit Yapılıyor!

Şehrin en önemli markası olan Sivasspor’un yeni stadyumuna yeni yollar açarak ulaşımı kolaylaştıran Sivas Belediyesi, şimdilerde TCDD 4 İşletme Bölge Müdürlüğü ile ortaklaşa yürüttüğü proje ile Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerinden stadyum bölgesine Üst Geçit yapıyor. Kümbet bölgesinde oturan vatandaşların yeni stadyum, alışveriş merkezi ve okullar bölgesine ulaşımını kolaylaştırmak adına yapılan yaya üst geçidi, kış şartları da düşünülerek kapalı şekilde inşa ... Devamını Oku »

ADA AVM üstgeçidi tamamlanıyor

Büyükşehir’den yapılan açıklamada, “ADA AVM yaya üstgeçidinin 22 Ekim Pazar günü çelik montajı gerçekleştirilecektir. 06.00 ile 14.00 saatlerinde Etbalık Kavşağı ile Topça Kavşağı arası ulaşıma kapatılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “ADA AVM bölgesine inşa ettiğimiz yaya üstgeçidinde çalışmalar devam etmektedir. Ütsgeçidimizin betonarme imalatları tamamlanmıştır. 22 Ekim Pazar günü ise çelik kısımların montajı ... Devamını Oku »

Gebze’ye bir üst geçit daha

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gebze İlçesi Barış Mahallesinde TCDD hattı üzerinde vatandaşların daha rahat ve güvenli ulaşım sağlaması için TCDD yaya üst geçidi yapım ihalesini gerçekleştirdi. İhaleye 7 firma tekliflerini sundu. Yaya üst geçidinin yer temininden sonra 90 takvim gününde bitirilmesi planlanıyor. 135 TON ÇELİK VE 2 ENGELLİ ASANSÖRÜ Büyükşehir Belediyesi tarafından ihalesi yapılan Gebze ilçesi Barış Mahallesi TCDD Yaya Üst ... Devamını Oku »

Bursa’da trafikte bir düğüm daha çözülüyor

Bursa’da kent içi trafiğin en önemli düğüm noktalarından biri olan Orhaneli kavşağı ile Acemler arasını 4’er şeride çıkaracak çalışma kapsamında yapılan yeni yaya üst geçidi tamamlanma aşamasına geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, mevcut üst geçit açıklığının 3’er şeride göre yapıldığını bu nedenle yeni yapılan üst geçidin tamamlanması ile trafiğin her iki yönde de 4’er şerit olarak akacağını söyledi. Bursa’nın ... Devamını Oku »

Karamanda ulaşıma kalite ve güven getiren yatırımlar devam ediyor

Karaman Belediyesi tarafından başlatılan ve şehir içi ulaşıma kalite ve güven getirenyatırımlar devam ediyor. Yapımına başlanan alt ve üst geçitlerde çalışmalar tümhızıyla sürüyor. Karaman Belediyesi şehir içi ulaşımı rahatlatmak, estetik, modern ve güven getirmek adına başlattığı alt ve üst geçit çalışmaları aralıksız devam ediyor. Larende-Sümer Mahalleleri’ne hayat verecek olan Larende Alt Geçidi, Sanayi Köprülü Kavşağı ve Hastane Yaya Alt Geçidi ... Devamını Oku »

Erenler ADA AVM Üst Geçit Projesi’nde çalışmalar devam ediyor

Erenler ADA AVM önüne kazandırılacak Üst Geçit Projesi’nde çalışmaların devam ettiğini aktaran Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, yeni projeyle birlikte geçişlerin daha kolay ve güvenli olacağını kaydetti. Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Erenler ADA AVM bölgesine kazandırılacak Üstgeçit Projesi’nde çalışmalar devam ediyor. Çalışmalarla ilgili bilgiler veren Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, üstgeçitin ilk kulesinin tamamlandığını ikinci kulenin üst yapısının inşaatı için ... Devamını Oku »