Cumartesi , 29 Nisan 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Üstgeçit

Üstgeçit

Erenler ADA AVM Üst Geçit Projesinde Çalışmalar Başladı

Erenler ADA AVM Üst Geçit Projesinde Çalışmalar Başladı :Erenler ADA AVM önüne kazandırılacak Üst Geçit Projesi’nde çalışmaların başladığını açıklayan Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, inşa edilecek projeyle yaya geçişlerinin daha güvenli olacağını belirtti. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından açılanan dev ulaşım projelerinin içerisinde yer alan Erenler Üst Geçit Projesi’nde çalışmalar başladı. Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, “Erenler ADA ... Devamını Oku »

Üstgeçit Projesi’nde çalışmalar başlıyor

Üstgeçit Projesi’nde çalışmalar başlıyor :Erenler muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Dev ulaşım projelerimizin önemli bir kısmı da Erenler’de hayat bulacak. Ayrıca ADA AVM önüne inşa edeceğimiz üstgeçit projesinin ihalesini gerçekleştirdik. Yakın bir zamanda çalışmalara başlıyoruz” derken; Genel Başkan Yardımcısı Dişli, “Ülkemizi hızlı bir şekilde daha fazla büyütebilmek için çok hızlı kararlar alıp uygulamamız lazım” dedi. Kılıç ise; muhtarlardan özel ... Devamını Oku »

Orduda yürüyen merdivenli üst geçit açılışa hazır

Orduda yürüyen merdivenli üst geçit açılışa hazır : Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşın sahile ve teleferiğe daha kolay ve güvenli ulaşmasını sağlamak amacıyla projelendirilen ve çalışmaları tamamlanan Ordu’nun yürüyen merdivenli ilk üst geçidi açılışa hazır hâle getirildi. Başkan Enver Yılmaz, “Bu üst geçit ile engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın mağduriyeti giderilmiş olacak. Proje kapsamında çalışmalar tamamlanarak yürüyen merdivenli ilk üst geçit ... Devamını Oku »

Ankara Büyükşehirden, yeni yaya üst geçitleri

Ankara Büyükşehirden, yeni yaya üst geçitleri :Ankara Büyükşehir Belediyesi, kentin büyümesi doğrultusunda ortaya çıkan ihtiyaçlara paralel olarak, Başkent’e yeni yaya üst geçitleri kazandırıyor. Büyükşehir ekipleri, 2016’da başlayan 7 yaya üst geçidinin yapımına devam ederken, 6 yeni yaya üst geçidinin yapımını da programına aldı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, yayaların rahat ve güvenli şekilde trafik akışını engellemeden karşıdan karşıya ... Devamını Oku »

Hırsızlar Üst Geçidin Metal Aksamlarını Çaldı

Hırsızlar Üst Geçidin Metal Aksamlarını Çaldı :Konya-Samsun yolu’ndaki 1011 kavşağı yakınında bulunan üst geçidin çelik ve demir aksamları, hırsızlardan kurtulamıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı ve alt-üst geçitler, her seferinde yeniden onarılmasına rağmen, hırsızlar tarafından adeta yağmalanıyor. 173 alt ve üst geçitte 1 yılda 31 hırsızlık olayının yaşandığı Başkent’teki 1011 Üst Geçidi, 3 ayda 3 kez hırsızların hedefi oldu. Büyükşehir Belediyesi ... Devamını Oku »

Üstgeçide Şehit Kaymakamın ismi verildi

Üstgeçide Şehit Kaymakamın ismi verildi :Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, D-100 Yahya Kaptan bölgesindeki ikinci yaya geçidini de tamamladı. Kavakçılık mevkiinde yer alan yaya köprüsüne Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk adı verildi. Düzenlenen programla yaya geçidinin tanıtımı yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu törende “Şehitlerimizin ismini yaşatmak bizim görevimizdir” dedi. PROTOKOL İLGİ GÖSTERDİ Tanıtım programına Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir ... Devamını Oku »