Cuma , 18 Ağustos 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Yol Çalışması

Yol Çalışması

Başkan Çelik Mimarsinan-Serkent Yolu’nda incelemelerde bulundu

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, bir taraftan iş makinesi parkına yeni araçlar katarken bir taraftan da yeni yollar yapmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, yeni iş makinelerinin de çalıştığı Mimarsinan-Serkent Yolu’nda incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, yatırım ve hizmetleri yerinde incelemeye devam ediyor. Başkan Çelik, Serkent Yolu olarak da bilinen Mimarsinan-Bahçelievler Mahallesi, Kocasinan Caddesi’nde yapılan çalışmaları takip etti. ... Devamını Oku »

Demircilik-Türkveren yolunda dolgu çalışması

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Elbistan İlçesi’nde bulunan grup yollarında başlattığı çalışmalarına son hızla devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekipleri Elbistan İlçesi’nde Demircilik- Türkveren Grup Yolunda yol genişletme ve düzenleme çalışmalarının ardından dolgu ve stabilize çalışmalarına başladı. Demircilik Mahallesi ile Türkveren Mahallesi arasında 4 kilometre uzunluğunda 7 metre eninde olan Demircilik- Türkveren Grup ... Devamını Oku »

Manisada Mahalleler Arası Ulaşım Kolaylaşıyor

İl genelinde gerçekleştirdiği yol bakım çalışmaları ile uzun yıllardır asfalt atılmayan yolları yenileyen Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci’de Kerpiçlik ve Yiğitler Mahallesi arasındaki 8 kilometrelik yolda asfalt çalışmasına başladı. Kısa süre içerisinde tamamlanması planlanan çalışmanın ardından bölge sakinleri, kışın çamurdan yazın da tozdan kurtulacak Manisa’nın il genelinde sürdürdüğü asfalt çalışmalarıyla vatandaşların hem trafik güvenliği sağlayan, hem de daha konforlu ulaşım yapmasını ... Devamını Oku »

Yağdalılar yıllardır hayalini kurdukları bağlantı yoluna kavuştu

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Erdemli’nin Yağda Mahallesi’nde 84 yıl boyunca siyasilerin sözünü verdiği ama bir türlü hayata geçirilemeyen ve köylülere büyük sıkıntılar yaşatan yolu yaparak, Yağdalıları yıllardır hayalini kurdukları bağlantı yoluna kavuşturdu. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın “Asfaltsız köy yolu bırakmayacağız” sözüyle yola çıkan ve çalışmalarına ara vermeden devam eden Mersin Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı koordinesindeki, Yol Yapım ... Devamını Oku »

Sakaryanın yeni girişinde çalışmalar hızlandı

32 Evler ve SASKİ Hızırilyas Tesisleri arasına kazandırılacak Şehrin 3. Girişi’nde çalışmaların hızla devam ettiğini aktaran Başkan Toçoğlu, “Yeni projemizle şehir merkezi ulaşımına yeni bir alternatif kazandırıyoruz. İnşallah yeni projemizle ulaşım daha da rahatlayacak” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 32 Evler ve SASKİ Hızırilyas Tesisleri arasına kazandırılacak olan şehrin yeni giriş kapısında devam eden çalışmalarda gelinen son noktayı ... Devamını Oku »

İzmir’de trafikte yoğunluğu yaşanan noktalara altın dokunuş

İzmir Büyükşehir Belediyesi, trafikte yoğunluk yaşanan kara noktaları pratik çözümlerle rahatlatıyor. Daha önce Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi önündeki kavşakta yaşanan sıkışıklığa yeni bir düzenlemeyle müdahale eden Büyükşehir Belediyesi, bu kez alışveriş ve sağlık merkezlerinin bağlandığı Bornova Viyadüğü’nün bulunduğu kavşağı, 2.6 km.lik yeni bir yol yaparak rahatlattı. 3 güzergahtan gelerek tek noktada birleşen trafik de birbirinden ayrıldı. Trafiğin yoğun işlediği ... Devamını Oku »