Cumartesi , 24 Haziran 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Yol Çalışması

Yol Çalışması

Pütürge’de Yol Genişletme Çalışmaları

Pütürge’de Yol Genişletme Çalışmaları :Malatya Büyükşehir Belediyesi Pütürge ilçesinin en önemli grup yollarından biri olan ve 5 mahalleyi birbirine bağlayan 45 kilometrelik güzergâhta yol genişletme çalışmalarını sürdürüyor. Etap etap yapılan çalışmalar neticesinde yolun 28 km’lik bölümü genişletildi.3.5 metregenişliğindeki yol12 metregenişliğine çıkarıldı. Tehlikeli virajların bazı uçurum noktalarında ise yol 15-17 metregenişliğine çıkarıldı. Aslankent, Meşedibi, Arınlı, Çukuroymağı ve Esencik mahallesi ile yüzlerce ... Devamını Oku »

Aydınlar Bulvarı Dört Koldan Trafiği Rahatlatacak

Aydınlar Bulvarı Dört Koldan Trafiği Rahatlatacak : Adana Büyükşehir Belediyesi, Kıyıboyu Yolu, Vefa Caddesi, D-400 ve otogar bağlantısını sağlayan 650 metre uzunluğunda, 22 metre genişliğindeki yeni bulvarın asfaltlama çalışmalarına başladı. Adana’da uygulamaya koyduğu ulaşım projeleriyle kent içi trafik sorununu büyük ölçüde rahatlatan hamleler yapan Adana Büyükşehir Belediyesi, merkez Seyhan İlçesi’ne 650 metre uzunluğunda, 22 metre genişliğinde Aydınlar Bulvarı’nı kazandırdı. Kıyıboyu ... Devamını Oku »

Sakarya’nın yeni giriş kapısında çalışmalar hızlandı

Sakarya’nın yeni giriş kapısında çalışmalar hızlandı :32 Evler ve Hızırilyas Tesisleri arasında yapımı devam eden şehrin yeni giriş kapısında incelemelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “Şehir ulaşımı için önemli bir alternatif olacak bulvarda işlemlerimiz sürüyor. İnşallah ulaşım alanında başlattığımız yatırımlarımıza şehrimizin dört bir yanında aralıksız devam edeceğiz. Hayırlı olsun” diye konuştu. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu,32 Evler ve SASKİ Hızırilyas Tesisleri ... Devamını Oku »

Zırhlı Birlikler yolu, harıl harıl

Zırhlı Birlikler yolu, harıl harıl :Ankara Büyükşehir Belediyesi, Zırhlı Birlikler arazisi İçinden geçecek ve Sabancı ile Bağlıca bulvarlarını birbirine bağlayacak yeni yol için şu anda Fen İşlerinden 45 işçi ve 34 araçla, gece-gündüz hummalı bir çalışma yapıyor. Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, Eskişehir Yolu’na paralel olacak toplam 4 kilometrelik ve 10 şeritlik bulvarın yol açım ... Devamını Oku »

Dilek Yolunda Genişletme Çalışmaları Devam Ediyor

Dilek Yolunda Genişletme Çalışmaları Devam Ediyor :Kuzey kuşak yolunun önemli akslarından biri olan ve Malatya’yı Dilek mahallesine bağlayan10 kilometreuzunluğundaki yolda genişletme ve altyapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 10 kilometrelik yolun bugüne kadar 5 kilometrelik bölümünü tamamlayan Büyükşehir Belediyesi yolu 7 metreden30 metregenişliğe çıkarıyor. Çift gidiş-çift geliş olmak üzere yapılan yolda taş duvar örme işleri de tüm hızıyla sürüyor. Demiryolu ... Devamını Oku »

Sakarya’da yolların bakımı için 25 milyon daha

Sakarya’da yolların bakımı için 25 milyon daha : Büyükşehir Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda; Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı’nın çalışmaları için 25 milyonluk kaynak aktarımı kabul edildi. Başkan Toçoğlu, TOYOTA’nın yeni model ihracatları arttığı için vergi iadeleri düşünce kalan paranın artıya değil, eksiye geçtiğini söyledi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı Büyükşehir Belediye ... Devamını Oku »