Cumartesi , 29 Nisan 2017
Son Dakika
Anasayfa » Uluslararası Karayolu Haberleri

Uluslararası Karayolu Haberleri

MANN+HUMMEL, General Motors tarafından Yılın Tedarikçisi Seçildi

MANN+HUMMEL, General Motors tarafından Yılın Tedarikçisi Seçildi : Orlando Florida’da düzenlenen 25. ‘Yılın Tedarikçisi’ ödülleri töreninde General Motors, MANN+HUMMEL’ı Yılın Tedarikçisi seçti. Bu ödül özellikle MANN+HUMMEL’ın hava emiş sistemi için verildi ve şirket 22.kez ödülün sahibi oldu. Bu özel başarısından dolayı MANN+HUMMEL’a ayrıca Gümüş Yıldönümü Ödülü verildi. General Motors’un Global Satın Alma ve Tedarik Zincirinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Steve ... Devamını Oku »

Beşiktaş’ı Lyon’da da TEMSA Taşıyor

Beşiktaş’ı Lyon’da da TEMSA Taşıyor :TEMSA, 13 Nisan’da Fransa’nın Olympique Lyon takımıyla çeyrek final karşılaşması oynayacak olan Beşiktaş’ı Fransa’da da yalnız bırakmadı. Beşiktaş’lı futbolcular Lyon’daki yolculuklarını TEMSA’nın kendilerine tahsis ettiği MARATON otobüsle yapıyor. Türkiye’nin lider otobüs üreticisi TEMSA, Türkiye’yi Avrupa Ligi’nde temsil eden Beşiktaş Futbol Takımı’nı, Çeyrek Final karşılaşması için bulunduğu Fransa’da da yalnız bırakmadı. Avrupa Ligi Çeyrek Final eşleşmesi ... Devamını Oku »

Porsche’den yeni model yılı için yeni inovasyonlar

Porsche’den yeni model yılı için yeni inovasyonlar :Porsche tüm modelleri için yeni renkler ve daha fazla güç sunuyor. Yeni model yılı için iç ve dış renk yelpazesini genişleten Porsche, 911 S modelleri için motor gücünü fabrika çıkışında 22 kW (30 hp) artırarak 331 kW’a (450 hp) çıkaran özel bir yükseltme kiti seçeneği sunuyor. Porsche, yeni model senesinde kapsamlı bir inovasyona ... Devamını Oku »

Fuji Heavy Industries Ltd. Şirketinin Adı Subaru Corporation Olarak Değişiyor

Fuji Heavy Industries Ltd. Şirketinin Adı Subaru Corporation Olarak Değişiyor :Fuji Heavy Industries Ltd. şirketi (FHI), 1 Nisan 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere şirket adını Subaru Corporation olarak değiştiriyor. Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI), 1 Nisan 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere şirket adının Subaru Corporation olarak değiştirildiğini duyurdu. Değişikle ilgili Ebisu, Tokyo’daki Genel Merkez binasında ve Japonya’da bulunan ... Devamını Oku »

Schaeffler’den Bir Yenilik Daha: INA Markasıyla Kasnak Kaplinli Onarım Çözümü

Otomotiv bağımsız yenileme pazarında faaliyet gösteren Schaeffler, ilk kez yardımcı tahrik sistemi için kasnak kaplinli bir onarım çözümü sunuyor. Başlangıçta, BMW 3 Serisi gibi 1,5-litrelik, 3 silindirli benzinli BMW araçları için sunulacak bu INA onarım çözümü, yıl sonuna kadar bazı Opel ve Volvo modelleri için de sunulmaya başlanacak. Schaeffler’in, 2013 yılından bu yana orijinal ekipman seri üretimi yapılan ve yardımcı ... Devamını Oku »

Porsche 2016 yılında 237 bin adet otomobil satarak rekor kırdı

Porsche 2016 yılında 237 bin adet otomobil satarak rekor kırdı :Tarihinin en başarılı mali yılını geride bırakan Porsche AG, otomobil satışı, faaliyet kârı ve çalışan sayısı bakımından birçok rekora imza attı. 2016 yılında Porsche AG, satışlarını yüzde 6 oranında artırarak, 237 bin 778 otomobil satışı gerçekleştirdi. Şirketin gelirleri 22,3 milyar Euro’ya ulaşırken, faaliyet kârı 3.9 milyar Euro’ya yükseldi, istihdam sayısı ... Devamını Oku »