Cuma , 19 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Uluslararası Karayolu Haberleri

Uluslararası Karayolu Haberleri

TEMSA’dan Fransa’ya 70 Otobüs

TEMSA’dan Fransa’ya 70 Otobüs :Türkiye otobüs pazarının lider markası TEMSA, ihracat pazarlarındaki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. TEMSA, 2017’nin ilk 4 ayında 70 adet otobüsü daha Fransız taşımacılara teslim etti. Sahip olduğu geniş, kaliteli ürün gamı ve müşteri ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretebilme başarısı TEMSA’yı otobüs pazarında liderliğe taşıyan en önemli etkenler. TEMSA, fark yarattığı bu özelliğiyle ihracat pazarlarındaki konumunu da ... Devamını Oku »

Hödlmayr lojistikte yenilikçi konseptlerle fark yaratmaya devam ediyor

Hödlmayr lojistikte yenilikçi konseptlerle fark yaratmaya devam ediyor :Hödlmayr Grubu yeni aldığı siparişiyle Türkiye’deki gücünün altını çiziyor. Schwertberg Avusturya’da bulunan Hödlmayr High & Heavy GmbH ile Ümraniye merkezli Hödlmayr Nakliyat ve Ticaret Ltd. iştirakleri Avrupa’nın en büyük kamyon üreticilerinden biri ile anlaştı. Otomobil uzmanları Nisan ayı itibariyle Türkiye’ye gönderilecek 1.500 adet kamyonun işlemleri ve nakliyesinden sorumlu olacak. Hödlmayr çalışanları, Zwolle ... Devamını Oku »

Karahindiba’yı Kauçuğa Dönüştüren Continental’den Yeni Yatırımlar

Karahindiba’yı Kauçuğa Dönüştüren Continental’den Yeni Yatırımlar :Karahindiba kauçuk projesi ile sektörde gelişmeye öncülük eden Continental, bu alandaki yeni yatırımlarıyla çalışmalarını endüstriyel boyutlara taşımayı hedefliyor. Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental’in artan kauçuk talebine ekolojik, ekonomik ve sosyal olarak uygun çözümler geliştirmek için hayata geçirdiği “Karahindiba Kauçuk Projesi” dünya çapında yayılmaya devam ediyor. Son olarak Continental Anklam ... Devamını Oku »

MANN+HUMMEL, General Motors tarafından Yılın Tedarikçisi Seçildi

MANN+HUMMEL, General Motors tarafından Yılın Tedarikçisi Seçildi : Orlando Florida’da düzenlenen 25. ‘Yılın Tedarikçisi’ ödülleri töreninde General Motors, MANN+HUMMEL’ı Yılın Tedarikçisi seçti. Bu ödül özellikle MANN+HUMMEL’ın hava emiş sistemi için verildi ve şirket 22.kez ödülün sahibi oldu. Bu özel başarısından dolayı MANN+HUMMEL’a ayrıca Gümüş Yıldönümü Ödülü verildi. General Motors’un Global Satın Alma ve Tedarik Zincirinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Steve ... Devamını Oku »

Beşiktaş’ı Lyon’da da TEMSA Taşıyor

Beşiktaş’ı Lyon’da da TEMSA Taşıyor :TEMSA, 13 Nisan’da Fransa’nın Olympique Lyon takımıyla çeyrek final karşılaşması oynayacak olan Beşiktaş’ı Fransa’da da yalnız bırakmadı. Beşiktaş’lı futbolcular Lyon’daki yolculuklarını TEMSA’nın kendilerine tahsis ettiği MARATON otobüsle yapıyor. Türkiye’nin lider otobüs üreticisi TEMSA, Türkiye’yi Avrupa Ligi’nde temsil eden Beşiktaş Futbol Takımı’nı, Çeyrek Final karşılaşması için bulunduğu Fransa’da da yalnız bırakmadı. Avrupa Ligi Çeyrek Final eşleşmesi ... Devamını Oku »

Porsche’den yeni model yılı için yeni inovasyonlar

Porsche’den yeni model yılı için yeni inovasyonlar :Porsche tüm modelleri için yeni renkler ve daha fazla güç sunuyor. Yeni model yılı için iç ve dış renk yelpazesini genişleten Porsche, 911 S modelleri için motor gücünü fabrika çıkışında 22 kW (30 hp) artırarak 331 kW’a (450 hp) çıkaran özel bir yükseltme kiti seçeneği sunuyor. Porsche, yeni model senesinde kapsamlı bir inovasyona ... Devamını Oku »