Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika

39 İtalya

Yüzen köprü sadece 16 gün açık kalacak

Yüzen köprü sadece 16 gün açık kalacak :1 milyon euroya maliyetle Iseo Gölü’nün ortasına inşa edilen yüzer köprü, sadece 16 gün açık kalacak. Christo Yavachev adlı Bulgar sanatçının girişimiyle Iseo Gölü’nün ortasına inşa edilen yol, sadece 16 gün açık kalacak. 7 milyon euro yatırımla hayata geçirilen 3 kilometre uzunluğundaki köprü Monte Isola Adası’na yürüyerek ulaşım imkanı sağlayacak. 200 bin dubanın ... Devamını Oku »

Sicilyayı İtalyaya bağlayacak köprü projesi yeniden gündemde

Sicilyayı İtalyaya bağlayacak köprü projesi yeniden gündemde :İtalya Başbakanı Matteo Renzi, 1966 yılından beri masada olan ve yılan hikayesine dönen asma köprüyü inşa edeceklerini açıkladı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan İtalya Başkanı Matteo Renzi, Messina Boğazı üzerindeki köprüyü mutlaka inşa edeceklerini söyledi. Renzi, Sicilya ile İtalya’nın güneyindeki Reggio Calabria kenti arasında köprü inşa edilmesinin bölge için kilit önem taşıdığını ifade etti. Akdeniz’in ... Devamını Oku »

Pirelli Tedarikçilerini Ödüllendirdi

Pirelli Tedarikçilerini Ödüllendirdi :Pirelli’nin dünya çapında tedarikçilerini sürdürülebilirlik, kalite, hizmet kalitesi ve innovasyon konularında değerlendirdiği Pirelli Tedarikçi Ödülleri, sahiplerini buldu. Avrupa’dan 8, Endonezya’dan 1 tedarikçi şirket, ödüle layık görüldü. Pirelli, başarısının temelinde ve küresel stratejisinde en önemli iş ortağı olduğuna inandığı tedarikçi şirketlerini ödüllendirdi. Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Pirelli Tedarikçi Ödülleri, Milano’da sahiplerini buldu. Çoğunluğu kauçuk üreticilerinden oluşan ödüllü tedarikçiler ... Devamını Oku »

Infiniti ‘ye ultra üks İtalyan dokunuşu Q50 ve QX70: Melek ve Şeytan (Foto Galeri)

Infiniti ‘ye ultra üks İtalyan dokunuşu Q50 ve QX70: Melek ve Şeytan :İtalyan mobilya ustaları tarafından tasarlanan ultra lüks Infiniti Q50 ve QX70 modelleri, Melek ve Şeytan temasıyla Milano’da düzenlenen Mobilya Fuarı’da sergileniyor. Kendi alanlarında premium ürünler tasarlayan iki üretici, lüks ve performanslı otomobillerin üreticisi Infiniti markası ile İtalyan lüks mobilya üreticisi ve deri işleme uzmanı Poltrona Frau’nın işbirliğiyle iki ... Devamını Oku »