Pazartesi , 22 Ocak 2018
Son Dakika

41 isviçre

Ds 7 Crossback 2018 Tüm Özellikleri Premium Suv Karşımızda

Ds 7 Crossback 2018 Tüm Özellikleri Premium Suv Karşımızda :DS Automobiles, Cenevre Otomobil Fuarı’nda markanın sıfırdan geliştirilen ilk ürünü DS 7 CROSSBACK’in dünya prömiyerini gerçekleştirdi. Tüm dünyada her geçen gün popülerliği artan SUV segmentinde yer alacak olan DS 7 CROSSBACK, kişiye özel bir deneyim sunmak için 5 farklı iç mekan ambiyansından “İnci Dikiş” döşemelerine, “Hipnotik Etki” sunan DS ACTIVE LED ... Devamını Oku »

TEMSA, İsveç Otobüs Pazarında yüzde 10 Pay Hedefliyor Tüm Haberler

TEMSA, İsveç Otobüs Pazarında yüzde 10 Pay Hedefliyor :18-20 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek Persontrafik Fuarı’nda MD9 LE, HD, Maraton ve MD 9 aracını tanıtacak olan TEMSA, İsveç otobüs pazarında yüzde 10 pay hedefliyor. Türkiye otobüs pazarının lideri TEMSA, yurt dışı pazarlarda hedeflerini büyütmeye devam ediyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik üretimini gerçekleştirdiği özel araçlarıyla özellikle Fransa ve ABD pazarında büyük ilgi gören ... Devamını Oku »

Volkswagen satışı neden memnu edildi

Volkswagen satışı neden memnu edildi :isviçre karayolları astra idare heyetinin bildirisinde “halen trafikte olan dizel ile birlikte çalışan 1.2, 1.6 vede 2.0 motor araçlarda arızalar tespit edilmiş; isviçre halkını koruma esbabı mucibesi ile bu araçların satışları yasaklanmıştır” denildi. astra isviçre’de VOLKSWAGEN SATIŞI NEDEN MEMNU EDİLDİ isviçre karayolları astra idare heyetinin bildirisinde “halen trafikte olan dizel la beraber çalışan 1.2, 1.6 ... Devamını Oku »

İsviçre dizel motorlu Volkswagen araçlarının satışını yasakladı

İsviçre dizel motorlu Volkswagen araçlarının satışını yasakladı :Alman Volkswagen’in yanıltıcı yazılımla emisyon testlerini manipüle etmesinin yankıları sürerken İsviçre; Alman şirkete ait dizel motorlu araçların satışını yasakladı. Yasak kararı; 180 bin aracı kapsıyor. İsviçre’nin karara dayanak gösterdiği Euro5 emisyonu mevzuatı Türkiye’de de var. Alman otomotiv firması Volkswagen’in Amerika ile başlayıp Avrupa ve Asya’da yayılan yanıltıcı yazılım skandalının yankısı dalga dalga yayılıyor. ... Devamını Oku »

Sessiz, güvenilir ve çevre dostu otoyollar

Sessiz, güvenilir ve çevre dostu otoyollar :Otobanlardaki trafik çok fazla ses kirliliği oluşturuyor. Bunun asıl nedeni de araba motorları değil. Yol yüzeyine sürtünen lastiklerin çıkardığı ses bu gürültünün ana kaynağı. Bu soruna çözüm bulmak için Danimarkalı araştırmacılar bazı deneyler yaptı. Deneylerde, tekerleklerin çıkardığı gürültüyü azaltmak için yolun bazı bölümleri özel bir ürünle kaplandı. Belçika Yol Araştırma Merkezi’nden (BRRC) gürültü ve ... Devamını Oku »

İsviçre ikinci Gotthard tüneli ‘ni açacak

İsviçre ikinci Gotthard tüneli ‘ni açacak :İsviçre Parlamentosu hararetli bir tartışmanın ardından ikinci Gotthard tünelinin inşasına karar verdi. Alp dağlarının en büyük tünelinin yanına araç trafiğine açık ikinci geçit açılacak. İkinci tünel 2020 ile 2027 yılları arasında delinecek. Yeni tünel kullanıma açıldıktan sonra eski tünel onarıma alınacak. Tadilat çalışmaları bittikten sonra bir tünel gidiş yönünde diğeri ise geliş yönünde kullanılacak. 2030 ... Devamını Oku »