Salı , 23 Ocak 2018
Son Dakika

45 Danimarka

30 kiloluk betonu otomobilin üzerine attılar

30 kiloluk betonu otomobilin üzerine attılar :Danimarka’nın Fyn adasındaki Langesö otoyolundaki bir üst geçitten önceki sabah karşı atılan 30 kilo ağırlığında beton bloğun isabet ettiği araçta bulunan 33 yaşındaki kadın hayatını kaybetti. Alman plakalı arabalarıyla otobanda 5 yaşındaki çocuklarıyla seyreden çiftin arabayı kullanan eşi ile çocuk ağır yaralı olarak kurtulurken, kocasının arkasında arka koltukta oturan kadının yaşamını yitirdiği belirtildi. Polis, ... Devamını Oku »

Prense köprü kıyağı Danimarka’yı ayağa kaldırdı

Prense köprü kıyağı Danimarka’yı ayağa kaldırdı :Danimarka’da hafta sonu etkili olan Egon fırtınası nedeniyle kapatılan köprülerden birinden Danimarka Prensi’nin aracının geçmesine müsaade edilmesi ülkede tartışmalara neden oldu. Danimarka’da geçtiğimiz günlerde etkili olan Egon fırtınası ülke genelinde bulunan çok sayıda köprünün araç trafiğine kapatılmasına neden oldu. O köprülerden biri başkent Kopenhag’ın üzerinde bulunduğu Sjealland adası ile Danimarka’nın en büyük şehirlerinden biri ... Devamını Oku »

Kopenhagın Kuzeyinde Köprü Çöktü

Kopenhagın Kuzeyinde Köprü Çöktü :Kopenhag’ın kuzeyindeki Gamle Holte ile Helsingör şehirleri arasındaki otoban üzerinde bulunan köprü çöktü, şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı. KÖPRÜNÜN ALTINDA ARAÇ YOKTU Gamle Holte ile Helsingör şehirleri arasındaki ülkenin en işlek otobanı üzerinde bulunan köprü, dün saat 21.30 sıralarında çöktü. Danimarka’yı Helsingör-Helsingborg üzerinden İsveç’e bağlayan otobanda normalde ülkenin en yoğun trafiği olurken, kazanın meydana ... Devamını Oku »