Perşembe , 27 Nisan 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler

Türkiye Karayolu Haberler

Yerel

TILOS Çözümü İle Birlikte Ankara Niğde Otoyolu İhalesi Kapsamında Harika Başarı!

TILOS Çözümü İle Birlikte Ankara Niğde Otoyolu İhalesi Kapsamında Harika Başarı! :Ankara – Niğde Otoyolu ihale hazırlıkları sürecinde TILOS Linear Project (TILOS Doğrusal Planlama) çözümü ile birlikte destek verdiğimiz ERG İnşaat – Seza İnşaat ortak girişimi, ihaleyi kazanarak harika bir zafer elde etti. Bu ihale kapsamında ERG İnşaat – Seza İnşaat ortak girişimine Tilos Lineer Project ile İş Programı Danışmanlığı ... Devamını Oku »

Asfalt Eğitim Seminerinde Zemin Uygulaması Yapıldı

Asfalt Eğitim Seminerinde Zemin Uygulaması Yapıldı :Batman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Asfalt serim ve yama ekibine “Asfalt Üretimi, Serimi ve Laboratuvar Hizmetleri” konulu eğitim semineri verildi. İSFALT A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. İbrahim SÖNMEZ, Ar-Ge Müdürü Kasım YILDIZ, Uygulama Müdürü Fethi TURGUT ve Kalite Kontrol Şefi Süleyman GİRİT tarafından verilen teorik eğitimin ardından, sahadaki uygulamalı bölümüne geçildi. Batman ... Devamını Oku »

Kahramanmaraş Kuzey Çevre Yolu Şehrin Doğusuyla Batısını Bağlayacak

Kahramanmaraş Kuzey Çevre Yolu Şehrin Doğusuyla Batısını Bağlayacak :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan Kuzey Çevre Yolu’nda yol yapım ve zemin sağlamlaştırma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Kuzey çevre yolunda birkaç noktada çalışmalar devam ederken yolun tamamı yaklaşık 30 kilometrelik bir güzergâhı kapsıyor. Şehrin en doğusu Gaziantep yolundan başlayıp Kılavuzlu mevkiinde Kayseri yoluna bağlanacak olan Kuzey Çevre Yolu’nda incelemelerde bulunan ... Devamını Oku »

Viranşehir Şehirlerarası İlçe Otogar Sahası Asfaltlandı

Viranşehir Şehirlerarası İlçe Otogar Sahası Asfaltlandı :Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Ekipleri, Viranşehir şehirlerarası otogar sahasının çökme yapan tabanını sıcak asfaltla güçlendirdi. Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda hizmete açılan şehirlerarası ilçe otogarının kilitli parke olan tabanında yaşanan çökmelerin önüne geçmek amacıyla çalışma başlatan ekipler, sökümünü yaptıkları kilitli parkenin ardından sahası asfaltlayarak tekrar hizmete sundu. MARDİNYOLU-EYÜPNEBİ TÜRBESİ BAĞLANTI YOLU ... Devamını Oku »

Diyarbakır Kaldırım Mahallesine toplu taşıma seferleri başladı

Diyarbakır Kaldırım Mahallesine toplu taşıma seferleri başladı :Daha rahat ve konforlu toplu ulaşım hizmeti vermek amacıyla kırsal mahalleleri kapsayan yeni güzergahlar belirlemeye devam eden Diyarbakır büyükşehir Belediyesi, Kayapınar ilçesine bağlı Kaldırım Mahallesine toplu taşıma seferleri başlattı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, daha rahat toplu ulaşım hizmeti vermek için merkez ve kırsal ilçelerde çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlardan gelen talepleri değerlendirerek Kayapınar ... Devamını Oku »

Malatyada yeni ilçe garajı güzergâhında asfalt ve düzenleme çalışmaları

Malatyada yeni ilçe garajı güzergâhında asfalt ve düzenleme çalışmaları :Malatya Büyükşehir Belediyesi, altyapısı biten cadde ve sokaklarda üstyapı çalışmalarını hızlı bir şekilde yapmaya devam ediyor. Yeni İlçe ve Köy Terminalinin taşındığı bölgede, yoğunluğa bağlı düzenlemeler yapan Büyükşehir Belediyesi, Bentbaşı Mahallesi sınırları içinde bulunan Bent Caddesinde değişim-dönüşüm ve yenileme çalışmalarını büyük oranda tamamladı. Caddenin devamı olan Okul Sokağı geçtiğimiz haftalarda tamamlayan ... Devamını Oku »