Cuma , 23 Haziran 2017
Son Dakika

07. Antalya

07. Antalya

Başkan Yücel, Tarihi Syedra Kalesi Yoluna El Attı

Başkan Yücel, Tarihi Syedra Kalesi Yoluna El Attı :Alanya Belediyesi, kent genelinde başlattığı sıcak asfalt çalışmasına aralıksız devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Alanya’nın 25 km doğusunda yer alan tarihi Syedra Kalesi yolunda sıcak asfalt çalışması başlatıldı. Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, D-400 karayolundan 3 kilometre uzaklıkta olan Syedra Kalesi yolunda sıcak asfalt çalışması başlattı. Başkan Yücel, Syedra yolunun D-400 karayolundan ... Devamını Oku »

Mahmutlar ve Kestel Mahallesine Bisiklet Yolu

Mahmutlar ve Kestel Mahallesine Bisiklet Yolu : Alanya Belediyesi, Prestij Caddeleri olarak belirlediği caddelerde gerçekleştirdiği yeniliklerle bisiklet yolları projesini hayata geçiriyor. Alaiye Caddesi’nden sonra Mahmutlar ve Kestel Mahallesi’nde de bisiklet yolu projesi çalışması devam ediyor. Alanya Belediyesi caddelerde gerçekleştirdiği yeniliklerle bisiklet kültürünü yerleştirmek için çalışmalarına devam ediyor. Alanya merkezde Alaiye Caddesi’nde ilk uygulaması yapılan bisiklet yolu projesi merkez mahallelerde de ... Devamını Oku »

Manavgat Yeniköy mahalle yolu asfaltla buluştu

Manavgat Yeniköy mahalle yolu asfaltla buluştu :Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat Yeniköy Mahalle yolunu sathi kaplama asfalt ile buluşturdu. Mahalle sakinleri tozlu topraklı yoldan kurtulmanın sevincini yaşadı. Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Manavgat’a bağlı Yeniköy Mahalle yolunu sathi kaplama asfalt ile buluşturdu. Daha önce asfalt olmadığı için stablize yolda toz toprak içinde gidip geldiklerini dile getiren mahalle sakinleri, yolun çok ... Devamını Oku »

Payallar – Elikesik Arasındaki Dutluk Yolu Yeniden Düzenleniyor

Payallar – Elikesik Arasındaki Dutluk Yolu Yeniden Düzenleniyor :Alanya Belediyesi altyapı ve yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Mahalleler arasındaki kopukluğu gidermek ve mesafeleri kısaltmak için Alanya genelinde yol çalışmasına ağırlık veren Alanya Belediyesi, bu yönde yürütülen çalışmalar kapsamında Avsallar Karasu Yolundan sonra Dutluk yolunda da çalışma başlattı. Alanya Belediyesi Fen İşleri ekipleri, ilçe genelinde altyapı, yol genişletme ve düzenleme çalışmalarına ... Devamını Oku »

Alanya’nın ilk katlı kavşakları bayramda hizmette olacak

Alanya’nın ilk katlı kavşakları bayramda hizmette olacak :Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’da devam eden Toptancı Hal, katlı kavşak, Kadınlar Plajı, asfalt yatırımlarını inceledi. Türel, katlı kavşakların Ramazan Bayramı’nda ulaşıma açılacağını müjdeledi. Başkan Türel, ilk olarak Büyükşehir Belediyesi tarafından temeli 10 Aralık 2016’da atılan, merkez Demirtaş, Konaklı ve Payallar hallerini tek çatı altında toplayacak Alanya Toptancı Hal Proje ... Devamını Oku »

Küçükhasbahçe Kavşağı yenileniyor

Küçükhasbahçe Kavşağı yenileniyor :Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yol ve Asfalt Şefiğine bağlı ekipler asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yeni açılan yolların yanı sıra zamanla eskiyen ve özelliğini kaybeden yollarda da asfalt yenileme çalışmalarını sürdüren ekipler, çalışma kapsamında 30 metrelik yolun Küçükhasbahçe Kavşağında asfalt yenileme çalışması yapıyor. Alanya Belediyesi yol ve kavşakların kalite standardını yükseltmek, vatandaşlara rahat ve güvenli bir ulaşım ... Devamını Oku »