Çarşamba , 23 Ağustos 2017
Son Dakika

11. Bilecik

11. Bilecik

Bilecik’te asfalt yama ve kilit parke taşı çalışmaları devam ediyor

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, tarafından kentin çeşitli yerlerindeki asfalt yama ve kilit parke taşı çalışmaları devam ediyor. Şehrin birçok noktasındaki çalışmalar ile kentin imar ve ihyası anlamında güzel çalışmalara imza atan Bilecik Belediyesi tarafından şehir merkezindeki birçok noktada asfalt yama ve kilit parke taşı çalışmaları devam ediyor. Vatandaşlarımızın daha rahat ve kolay bir şekilde ulaşımlarını sağlamak amacıyla ... Devamını Oku »

Hanımeli Osmanlı Sokağı inşaat çalışmaları başladı

Bilecik Belediyesi tarafından, Devlet Hastanesi önünde yapılacak olan Hanımeli Osmanlı Sokağı inşaat çalışmaları başladı. Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan ve ilimizin yöresel tatlarını, gelenek ve göreneklerini yansıtan aynı zamanda Bilecik bezinden imal edilen elbiselerin, nakışların, el işleri yanı sıra ilimize özgü ürünlerin satışının yapılacağı Hanımeli Osmanlı Sokağı inşaat çalışmaları başladı. DOĞAYA VE YEŞİL ALANLARA ZARAR VERİLMEYECEK İlimizdeki kadınlarımızın el emeği ... Devamını Oku »

Bilecik Şehirlerarası Otobüs Terminalinde ilk seferler başladı

Bilecik Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali, bugünden itibaren ilk seferlerini gerçekleştirmeye başladı. Yeni çevre yolu üzerinde yer alan ve İstanbul, Ankara, Eskişehir, Kocaeli, Sakarya gibi metropol şehirler başta olmak üzere tüm ülke ile bağlantıyı sağlayacak olan şehirlerarası otobüs terminali vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladı. Modern ve tarihi çizgileri yanı sıra Medine Garı yapısıyla; Marmara bölgesinin ve çevresindeki 25 milyon nüfusun kullandığı en ... Devamını Oku »

Bilecik Şehirlerarası Otobüs Terminali tamamlandı

Bilecik Şehirlerarası Otobüs Terminali tamamlandı :Osmanlı Devleti’nin kuruluş toprakları olan Bilecik’te, Sultan II. Abdülhamid han tarafından Medine’de yaptırılan Medine Tren Garı’nın izlerini taşıyan Bilecik Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali tamamlandı. Modern görünümü, tarihi çizgileri ve Medine Garı mimarisi ile Ankara-İstanbul yolu üzerinde, bölgenin en işlek ulaşım ağı olan ve yeni çevre yolu üzerinde bulunan Bilecik Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali, ihtişamı ile ... Devamını Oku »

Karayolları Bölge Müdürlüğünden Bilecik’te Kapsamlı İnceleme

Karayolları Bölge Müdürlüğünden Bilecik’te Kapsamlı İnceleme :Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı; Karayolları 14. Bölge Müdürü Mehmet Yazıcıoğlu ve beraberindeki teknik ekibin olduğu heyet ile birlikte şehrin birçok noktasında incelemelerde bulundu. Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve Başkan Yardımcısı Abdullah Ay, Bilecik’teki karayolları ve bazı bölgeler üzerinde geniş çaplı incelemelerde bulunan heyet ile şehir trafiği ile ilgili alanlarda yapılacak çalışmalar hakkında ... Devamını Oku »

Geçmediği FSM Köprüsünden HGS cezası geldi

Geçmediği FSM Köprüsünden HGS cezası geldi : Bilecik’in Osmaneli ilçesinde bir vatandaşa Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden (FSM) köprüsünden kaçak geçtiği gerekçesiyle HGS cezası geldi. Fsm’den geçmediği halde aracının plakasına 410 lira ceza gelen 47 yaşındaki Metin Balın, HGS cezası elime geçince neye uğradığını şaşırdığını ifade etti. Yazışmadığı kurum, telefon etmediği kimsenin kalmadığını söyleyen Balın, “Bana İstanbul Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden ... Devamını Oku »