Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika

11. Bilecik

11. Bilecik

Sultaneli Osmanlı Sokağı Kısa Süre Sonra Tamamlanıyor

Bilecik Belediyesi tarafından, Devlet Hastanesi önünde yapılan ve bölgenin yeni cazip noktalarından bir olmaya aday, Sultaneli Osmanlı Sokağı inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve ilimizin yöresel tatlarını, gelenek ve göreneklerini yansıtan aynı zamanda Bilecik bezinden imal edilen elbiselerin, nakışların, el işleri yanı sıra ilimize özgü ürünlerin satışının yapılacağı Sultaneli Osmanlı Sokağı inşaat çalışmaları, büyük bir ... Devamını Oku »

Bilecik Belediyesi Katlı Otoparkın Temelini Attı

Bilecik Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılacak olan Bilecik Belediyesi Katlı Otoparkın temeli, düzenlenen törenle gerçekleştirildi. Eski Tekel deposunun olduğu alana yapılacak katlı otoparkın temel atma törenine, Vali Vekili Mehmet Taşdöğen, Belediye Başkanımız Selim Yağcı, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, TSO Başkanı Mefail Ateş, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ümran Karayiğit, bazı ... Devamını Oku »

Bilecik’te asfalt yama ve kilit parke taşı çalışmaları devam ediyor

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, tarafından kentin çeşitli yerlerindeki asfalt yama ve kilit parke taşı çalışmaları devam ediyor. Şehrin birçok noktasındaki çalışmalar ile kentin imar ve ihyası anlamında güzel çalışmalara imza atan Bilecik Belediyesi tarafından şehir merkezindeki birçok noktada asfalt yama ve kilit parke taşı çalışmaları devam ediyor. Vatandaşlarımızın daha rahat ve kolay bir şekilde ulaşımlarını sağlamak amacıyla ... Devamını Oku »

Hanımeli Osmanlı Sokağı inşaat çalışmaları başladı

Bilecik Belediyesi tarafından, Devlet Hastanesi önünde yapılacak olan Hanımeli Osmanlı Sokağı inşaat çalışmaları başladı. Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan ve ilimizin yöresel tatlarını, gelenek ve göreneklerini yansıtan aynı zamanda Bilecik bezinden imal edilen elbiselerin, nakışların, el işleri yanı sıra ilimize özgü ürünlerin satışının yapılacağı Hanımeli Osmanlı Sokağı inşaat çalışmaları başladı. DOĞAYA VE YEŞİL ALANLARA ZARAR VERİLMEYECEK İlimizdeki kadınlarımızın el emeği ... Devamını Oku »

Bilecik Şehirlerarası Otobüs Terminalinde ilk seferler başladı

Bilecik Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali, bugünden itibaren ilk seferlerini gerçekleştirmeye başladı. Yeni çevre yolu üzerinde yer alan ve İstanbul, Ankara, Eskişehir, Kocaeli, Sakarya gibi metropol şehirler başta olmak üzere tüm ülke ile bağlantıyı sağlayacak olan şehirlerarası otobüs terminali vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladı. Modern ve tarihi çizgileri yanı sıra Medine Garı yapısıyla; Marmara bölgesinin ve çevresindeki 25 milyon nüfusun kullandığı en ... Devamını Oku »

Bilecik Şehirlerarası Otobüs Terminali tamamlandı

Bilecik Şehirlerarası Otobüs Terminali tamamlandı :Osmanlı Devleti’nin kuruluş toprakları olan Bilecik’te, Sultan II. Abdülhamid han tarafından Medine’de yaptırılan Medine Tren Garı’nın izlerini taşıyan Bilecik Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali tamamlandı. Modern görünümü, tarihi çizgileri ve Medine Garı mimarisi ile Ankara-İstanbul yolu üzerinde, bölgenin en işlek ulaşım ağı olan ve yeni çevre yolu üzerinde bulunan Bilecik Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali, ihtişamı ile ... Devamını Oku »