Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika

12. Bingöl

12. Bingöl

Bingöl – Muş Karayolu Üzerinde Yapılan Yeni Terminal İçin Kavşak Yapılacak

Bingöl – Muş Karayolu Üzerinde Yapılan Yeni Terminal İçin Kavşak Yapılacak :Bingöl – Muş Karayolu üzerinde yapılan yeni şehirlerarası otobüs terminal i için yeni kavşak yapılması planlandı. Bingöl Belediyesi tarafından alınan meclis kararlarında, yeni yapılan Bingöl – Muş Karayolu üzerindeki yeni şehirlerarası otobüs terminali için plan değişikliği kararı alındı. Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminaline giriş ve çıkışların tehlike arz etmeden, trafiği ... Devamını Oku »

Barakaziden Kavşak açıklaması Yanlış ölçüm

Barakaziden Kavşak açıklaması Yanlış ölçüm :Bingöl Belediyesi tarafından düzenlenen sabah kahvaltısında Belediye Başkanı Yücel Barakazi Basın mensupları ile bir araya geldi. Shell Petrol kavşağı ile ilgili yapılan eleştirilere Başkan Barakazi Karayolları Bölge müdürlüğü tarafından yapılan yanlış ölçüm cevabını verdi. Bingöl Belediyesi tarafından düzenlenen sabah kahvaltısında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Sheell Petrol kavşağı olarak bilinen Bahçelievler ... Devamını Oku »

Düzağaç Alt Geçidi Gibisi Türkiyede Yok

Düzağaç Alt Geçidi Gibisi Türkiyede Yok :Bingöl-Elazığ Karayolu üzerinde bulunan yukarı Düzağaç Alt Geçidi, Yetersizliği ve karmaşık yapısı ile vatandaşlar arasında espri konusu oldu. Bingöl-Elazığ Karayolu üzerinde bulunan yukarı Düzağaç Alt Geçiti, tamamlandıktan sonra trafiğe açıldı ama yapılan alt geçidin yetersiz ve karmaşık yapıda olması, Bingöl’ün bölgede her zaman karayolları çalışmalarında üvey evlat konumunda olduğunu bir kez daha gözler önüne ... Devamını Oku »

Karayolları Sesimizi Duymuyor

Karayolları Sesimizi Duymuyor :Bingöl Otobüsçüler ve Şoförler Derneği Başkanı Mehmet Aydın İş Makinelerinin kapasitesinden fazla yük taşıdığını ve Kamyon kasalarına çadır çekilmemesin kazalara sebebiyet verdiğini, yapılan tüm girişim ve uyarılara rağmen önlem alınmamasına isyan etti. Bingöl Merkeze bağlı Bilaloğlu köyünde ikamet ettiğini belirten Bingöl Otobüsçüler ve Şoförler Derneği Başkanı Mehmet Aydın, Bingöl-Elazığ Karayolu üzerinde hafriyat taşına kamyonlardan dökülen hafriyatın kazalara ... Devamını Oku »

Genç – Bingöl Karayolu İhale Edilecek

Genç – Bingöl Karayolu İhale Edilecek :Yol yapım çalışmalarındaki yetersizliği ile yıllarca gündemde kalan Genç-Bingöl karayolunun sıcak asfaltla yenilenmesi için ihale süreçlerinin devam ettiği öğrenildi. Karayolları Elazığ Bölge Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, Tugay Kavşağı ile Havalimanı Kavşağı arasındaki bölgede çift şeritli bölünmüş yol yapılması için başlatılan çalışmaların devam ettiği ve çift şeritli yolun bir bölümünün tamamlandığı ifade edildi. Trafik ... Devamını Oku »

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde yeni çevre yolu ulaşıma açıldı

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde yeni çevre yolu ulaşıma açıldı :Karlıova ilçe merkezinden geçen Bingöl-Erzurum çevre yolu, çarşı merkezinde zaman zaman trafik sıkışıklığı ve kazalara neden olduğu için ilçe dışına çıkarılma kararı alınmıştı. Yaklaşık üç yıldır yapımı devam eden çevre yolu trafiğe açıldı. Çevre yolunun faaliyete girmesiyle Karlıova’nın giriş ve çıkışlarında çevre yolundan devam eden araçların artık ilçe merkezine girmeyecek olması esnaf ... Devamını Oku »