Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika

14. Bolu

14. Bolu

13 yıllık hayal: SEDAŞ içi yol

Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Kalıcı Konutlar mevkiinde yapılan çalışmalar havadan görüntülendi. Drone ile çekilen görüntülerde “SEDAŞ içi yol” ile yeni yapılan dev “dönel kavşak” ilk kez havadan görüntülenirken, bölge için önemi de gözler önüne seriliyor. Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce Kalıcı Konutlar mevkiinde başlatılan altyapı, üstyapı ve yol çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi. Kuzeyden başlanılarak güneye doğru ilerleyen çalışmalarda ... Devamını Oku »

Türkiye Trial Şampiyonası’nın 6’ncı Ayağı Start Aldı

Türkiye Trial Şampiyonası’nın Bolu’da gerçekleştirilen 6. ayak yarışlarının sembolik startı verildi. Gerçekleştirilecek olan altıncı ve son ayak ile 2017 yılı yarışları tamamlanmış olacak. Bolu Belediyesi, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) ve Bolu Doğa Sporları ve Off-Road (BOLOFF) Kulübü iş birliğiyle düzenlenen şampiyona kapsamında Bolu Valiliği önünde hazırlanan özel parkurda çıkış yapıldı. Beş takımdan oluşan yarış ekibinin yaptığı gösteri çıkışına Bolu ... Devamını Oku »

Bolu’nun güney mahalleleri için yeni alternatif yol

Bolu Belediyesi, şehrin güneyi için alternatif yol çalışması başlattı. Bolu’nun geleceği için büyük önem taşıyan yolun bir an önce bitirilmesi için ekipler yoğun mesai harcıyor. Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce şehrin güneyindeki Aktaş, Akpınar, Çıkınlar, Semerkant ve Karaçayır Mahallelerini birbirine bağlayacak yeni bir alternatif yol yapılıyor. Güney mahallelerini kapsayan güzergâh için belediye ekiplerince Köroğlu Sokak üzerinde yol düzleme çalışması gerçekleştiriliyor. ... Devamını Oku »

Bolu’da Off-Road başkadır!

‘Tabiatın Kalbi’ Bolu, dünya motor sporlarının da kalbinin attığı şehir olacak. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın, “Bolu, turizm ve spor şehri olacak” sözüyle yapımına başlanan “Bolu Köroğlu Doğa ve Motor Sporları Merkezi” tamamlandı. Başkan Yılmaz, adrenalin tutkunlarının büyük bir heyecanla beklediği, ‘Türkiye Trial Şampiyonası, 6’ıncı Ayak Yarışının’ 28-29 Ekim günlerinde, yeni Merkez’de yapılacağını duyurarak, “Bolu, doğasıyla uyumlu, uluslararası standartlara sahip ... Devamını Oku »

Bolu Belediyesi asfalt çalışmalarına ara vermiyor

Bolu Belediyesi asfalt ekiplerince her hafta binlerce kişinin pazar ihtiyaçlarını karşıladığı semt pazarında asfaltlama çalışması yapıldı. Bolu Belediyesi ilkbaharda havaların ısınmasıyla birlikte başladığı asfalt harekâtında hız kesmiyor! Aylardır gece-gündüz demeden özveriyle çalışan Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı asfalt ekipleri, dün de pazaryerinde asfaltlama çalışması yaptı. Özellikle Pazartesi günleri binlerce kişinin alışveriş yaptığı pazaryeri, bir gün süren çalışmalar sonrasında daha ... Devamını Oku »

Bolu Belediyesi asfalt harekâtında hız kesmiyor!

Bolu Belediyesi’nin asfalt harekâtı aralıksız devam ediyor! Bolu için gece-gündüz demeden özveriyle çalışan ekipler, dün gece Karadere Caddesi’nin 1 buçuk kilometrelik bölümünü sıcak asfaltla kaplayarak, yolu yeniden trafiğe açtı. 2017 yılı asfalt sezonuna hızlı giren ve birçok mahallede çalışma yapan Bolu Belediyesi, altyapısı biten bölgelerde sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriyor. Ekipler 7/24 çalışıyor Bolu’nun daha da güzelleşmesi için büyük çaba sarf ... Devamını Oku »