Cumartesi , 19 Ağustos 2017
Son Dakika

14. Bolu

14. Bolu

Bolu Belediyesi asfalt harekâtında hız kesmiyor!

Bolu Belediyesi’nin asfalt harekâtı aralıksız devam ediyor! Bolu için gece-gündüz demeden özveriyle çalışan ekipler, dün gece Karadere Caddesi’nin 1 buçuk kilometrelik bölümünü sıcak asfaltla kaplayarak, yolu yeniden trafiğe açtı. 2017 yılı asfalt sezonuna hızlı giren ve birçok mahallede çalışma yapan Bolu Belediyesi, altyapısı biten bölgelerde sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriyor. Ekipler 7/24 çalışıyor Bolu’nun daha da güzelleşmesi için büyük çaba sarf ... Devamını Oku »

İzzet Baysal Caddesi’nde asfalt çalışması

Bolu Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, PTT-Cumhuriyet Caddesi arasındaki tek yönlü yolda asfaltlama çalışması yapıyor. Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince İzzet Baysal Caddesi’nde devam eden çalışmalarda artık sona gelindi. Deforme olan beton zeminin asfaltla kaplanarak, renklendirilmesi vatandaşlardan büyük beğeni toplarken, belediye ekipleri araç trafiğine açık olan yolda ise asfaltlama çalışmalarını sürdürüyorlar. Ekipler, şehir içi ana ulaşım ağı içerisinde ... Devamını Oku »

Bolu Belediyesi yağışların ardından asfalt çalışmasına başladı

Bolu Belediyesi yağışların ardından asfalt çalışmasına başladı :Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yağışların durmasıyla birlikte bozuk ve yıpranmış yollarda asfalt ve yama çalışmalarına başladı. Siteler Camii önünden başlayıp Sümer Mahallesi’ne kadar devam eden Necip Fazıl Kısakürek Bulvarı’nda çalışmalarını çift şeritte sürdürdü.Öte yandan yine hava şartları ile başlanılamayan İzzet Baysal Caddesi’nde asfalt çalışması yapıldı. Havaların iyi gitmesi halinde ekipler ... Devamını Oku »

Bolu Belediyesi’nden çocuklar için trafik eğitim parkı

Bolu Belediyesi’nden çocuklar için trafik eğitim parkı :Bolu Belediyesi, diğer belediyelere örnek olma niteliği taşıyan projelerine bir yenisini daha ekledi. Şehir yaşamının en önemli unsurlarından biri olan ve giderek büyüyen ‘trafik’ sorununu temelden çözmek amacıyla yola çıkan Belediye, ilköğretim okullarındaki öğrencilere trafik eğitimi verilmesi amacıyla uygulamalı Trafik Eğitim Parkı yaptı. Bolu Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve birçok eğitici unsuru bünyesinde ... Devamını Oku »

Bolu’da klimalı durak dönemi başladı

Bolu’da klimalı durak dönemi başladı :Bolu Belediye Başkanlığı kentte bir ilke imza atarak, otobüs bekleyen vatandaşların mevsim şartlarından etkilenmemeleri için klimalı durak uygulamasını hayata geçirdi. Bolu Belediyesi şehir içi ulaşımda önemli bir yeniliğe imza atarak, özel halk otobüsü kullanan halkın yoğun kullandığı 2 bölgeye ‘akıllı durak’ yerleştirdi. Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Trafik ve Ulaşım Birimi’nce hayata geçirilen ‘akıllı durak’ uygulamasına ... Devamını Oku »

beskavaklar-mahallesinin-cehresi-degisiyor’nin Çehresi Değişiyor

Beşkavaklar Mahallesi’nin Çehresi Değişiyor :Bolu şehir merkezinde belediye ekiplerince yapılan üst yapı çalışmaları sayesinde mahalleler artık daha estetik bir görünüme kavuşuyor. Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler havaların ısınmasıyla birlikte Beşkavaklar Mahallesi Behiye Baysal Caddesi’nde çevre düzenlemesi ve kaldırım çalışmalarına başladı. Çalışmalar 10 gün sürecek Beşkavaklar Mahallesi’nin çehresini değiştirecek üst yapı çalışmaları 80’nci yıl alt geçidinden başlayarak kanal yoluna ... Devamını Oku »