Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika

15. Burdur

15. Burdur

Bucak Çınar Yoluna Asfalt

Bucak Çınar Yoluna Asfalt :Kocaaliler Belediyesi Çınar Yolunda çalışmalar başladı. Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, “İl Özel İdaremiz tarafından Çınar yolunun 4 kilometre asfalt olması şeklinde planlandı ve programa alındı. Bu yıl 2 kilometrelik kısmı yapılacak. Gelecek yıl da geri kalan kısım yapılarak tamamlanacak. Belediye Başkanımız, İl Genel Meclis Üyemiz çalışmaların bizzat takip ediyor. Kocaaliler Beldemiz ziyaretinde bu yolun ... Devamını Oku »

Burdur- Tefenni karayolu üzerindeki kavşağa düzenleme talebi

Burdur- Tefenni karayolu üzerindeki kavşağa düzenleme talebi :Burdur’da Tefenni karayolu üzerindeki Atatürk Mahallesi ile TOKİ konutlarını bağlayan kavşağa düzenleme yapılması istendi. Burdur- Tefenni karayolu üzerinde Atatürk Mahallesi ile TOKİ konutlarını bağlayan, aynı zamanda özel bir kolejin bulunduğu kavşakta düzenleme yapılması gündeme geldi. Kolej yetkilileri kavşakta sinyalizasyon sistemi kurulması için Karayolları Bölge Müdürlüğü’ne başvuruda bulunurken, bölgedeki yol yapımının tamamlanmasının ardından kavşak ... Devamını Oku »

Milletvekili Petekten Çubukbeli tüneli müjdesi

Milletvekili Petekten Çubukbeli tüneli müjdesi :Burdur-Antalya yolunda ulaşımın daha da güvenli ve kolay olması için iktidar partisi milletvekillerinin bu yönde çalışmaları sürüyor. Ak Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek 7 Haziran seçimleri öncesinde, seçim vaatleri arasında bulunan Antalya ulaşımını daha da kısaltacak Burdur Yolu Antalya Çıkışı-Kızılkaya Ayrımı Arası proje karakteristiği 52 Km 2*2 duble yol yapımı ve Çubukbeli Tüneli projesi hakkında ... Devamını Oku »

Bucak’a 2 Adet Karayolu Üst Geçidi

Bucak’a 2 Adet Karayolu Üst Geçidi :Bucaklının yıllardır dillendirip bir türlü hayata geçirtemediği arzusunu Ak Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek gerçekleştiriyor. Kahveler ve Yeni Sanayi Sitesi Kavşağında yaşanan bir çok ölümlü ve yaralanmalı trafik kazaları sonrası vatandaş buralara karayolu üst geçidi yapılması talebinde bulunarak yaşanan kazalara sitem etmişti. Vatandaşın sesine kulak veren Milletvekili Reşat Petek de seçim vaatlerinde iki kavşağa ... Devamını Oku »

Burdur-Tefenni Karayolunun ihalesi yapıldı

Burdur-Tefenni Karayolunun ihalesi yapıldı :Burdur Çendik Köyü Çıkışından itibaren 15 Km’lik Burdur-Karamanlı-Tefenni Yolunun ihalesi yapıldı. Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ihale ilgili açıklamada bulundu. Milletvekili Özçelik, “ Burdur-Karamanlı -Tefenni Güzergahında Burdur Göl Kenarı Çendik Köyü önünden itibaren 15 Km yolun ihalesi gerçekleşti. Proje bedeli yaklaşık 30.000.000 TL olan yolda köy bağlantı ve arazi bağlantı yolları ile bölünmüş yol yapılacaktır. ... Devamını Oku »

Kırsalda daha verimli asfalt dökülecek

Kırsalda daha verimli asfalt dökülecek :Ham emülsiyon asfalt distribitörü ile sathi kaplama aracı, Ağlasun İlçesine bağlı Mamak Köyü Yoluna asfalt dökerek test edildi. Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği aracılığı ile İl Özel İdaresi bünyesine kazandırılan 1 adet kombi sathi kaplama aracı ve 2 adet asfalt distribitörlerinin test uygulamasına Burdur Valisi Hasan Kürklü başta olmak üzere, Ağlasun Kaymakamı Taner Bolat, İl ... Devamını Oku »