Pazartesi , 1 Mayıs 2017
Son Dakika

16. Bursa

16. Bursa

Bursa’da merkez trafiğinde yükler kalkıyor

Bursa’da merkez trafiğinde yükler kalkıyor :Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Karayolları ile işbirliğinde yaptığı Panayır Kavşağı’nda imalatlar büyük ölçüde tamamlanırken, Yunuseli bağlantı yollarının da tamamlanmasıyla Mudanya – Yıldırım arasında alternatif bir güzergah oluşacak, kente merkezi trafik yükleri de ortadan kalkacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Panayır Kavşağı’nın da tamamlanmasıyla birlikte İstanbul Caddesi üzerinde kesintisiz ulaşımın sağlanacağını böylelikle Bursa’da ulaşımın nefes alacağını söyledi. ... Devamını Oku »

Kaplıkaya Köprüsü Yıldırım’da ulaşıma nefes aldıracak

Kaplıkaya Köprüsü Yıldırım’da ulaşıma nefes aldıracak :Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Yıldırım İlçesi’nde projelendirilen Kaplıkaya Köprüsü, Siteler ve Bağlaraltı mahallelerini birbirine bağlayarak yıllardır konuşulan bir hizmeti daha bölgeye kazandırıyor. Bursa’ya eserler kazandıran Büyükşehir Belediyesi, Yıldırım İlçesi’ne de hizmetleriyle değer katıyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından Yıldırım İlçesi’nde Hacivat Deresi üzerinde projelendirilen Kaplıkaya Köprüsü, bölgenin ulaşımına nefes aldıracak. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir ... Devamını Oku »

Beşyol kavşağında inşaat hızlandı

Beşyol kavşağında inşaat hızlandı :Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve Sırameşeler’den Samanlı’ya kadar uzanan Çelebi Mehmet Bulvarı ile Hüdavendigar Bulvarı’nı birbirine bağlayacak Beşyol Kavşağı’nda inşaat hız kazandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, inşaat sırasında trafiğin aksamaması için proje değişikliğine gittiklerini, ön germeli sistem ile ayaklar üzerine beton blokların konulacağını belirterek, Haziran ayı içinde köprüyü tamamlamayı amaçladıklarını söyledi. Bursa’yı demir ağlarla ... Devamını Oku »

Selvili Cadde’nin ulaşımı viyadük ile rahatlayacak

Selvili Cadde’nin ulaşımı viyadük ile rahatlayacak :Bursa’nın daha ulaşılabilir bir kent olması hedefiyle Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında, 2006 yılında yaşanan heyelanın ardından İNTAM bloklarıyla birlikte çöken Selvili Cadde’ye viyadük kazandırılıyor. Viyadük inşaatında inceleme yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Çekirge, Muradiye ve Hamzabey bölgesine hizmet verecek olan yolun tamamlanmasının ardından bölgede trafiğin rahatlayacağını söyledi. Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa’nın ... Devamını Oku »

Bursa Kent Meydanında Trafik Düzenlemesi

Bursa Kent Meydanında Trafik Düzenlemesi :Kent Meydanı -Terminal Raylı sistem inşaatı kapsamında güzergah üzerinde yer alan (K4) Köprüsü prefabrik kiriş montaj çalışmaları yapılacağından, 10-12 Nisan 2017 tarihleri arasında, gece 22.00-06.00 saatleri arasında Kent Meydanı kavşağı Ankara-İzmir alt yolu trafiğe tamamen kapatılacaktır. Sürücüler alternatif güzergah olarak Kent Meydanı kavşağı yan yolları kullanabileceklerdir. Sürücülerin kent içi hız limitlerine uymaları ve kontrollü seyir ... Devamını Oku »

Oyak Renault’un İletişim Ajansı H+K Strategies Oldu

Oyak Renault’un İletişim Ajansı H+K Strategies Oldu :Türkiye’nin en büyük otomobil ve motor üreticisi Oyak Renault Otomobil Fabrikaları A.Ş, iletişim danışmanlığı ve medya ilişkileri konusunda Hill+Knowlton Strategies Türkiye ofisi ile anlaştı. Hill+Knowlton Strategies Türkiye ofisi; Mart ayı başından itibaren, Oyak Renault Otomobil Fabrikaları A.Ş’ye stratejik iletişim danışmanlığı ve medya ilişkileri alanlarında hizmet vermeye başladı. Devamını Oku »