Pazar , 20 Ağustos 2017
Son Dakika

18. Çankırı

18. Çankırı

Çankırıda Yeni Yerleşim Alanları Asfaltlanıyor

Çankırı Belediyesi, yeni yerleşim alanlarına açılan bölgelerde yol yapım ve kaldırım çalışmalarının yanı sıra asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Kurban Bayramı’na kadar tamamlanacak çalışmalar, bayramdan sonra ara yollarda devam edecek. Yeni yerleşim alanlarından Feslikan Bölgesinde asfalt öncesi çalışmaları tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Buğday Pazarı Mahallesi Şehit Uğur Hiçyılmaz ve Arda Caddelerini sıcak asfaltla buluşturmaya başladı. Feslikan Bölgesine 2017’de 10 Bin Ton ... Devamını Oku »

Asfalt Öncesi Hazırlıklar Devam Ediyor

Çankırı Belediyesi, yeni yerleşim alanlarından Feslikan Bölgesinde asfalt öncesi çalışmalara süratle devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü, Buğday Pazarı Mahallesi Şehit Uğur Hiçyılmaz ve Arda Caddelerine Plent mix temel malzeme seriyor. Çankırı’nın yeni yerleşime açılan alanlarında çalışmalar aralıksız yürütülüyor. Belediye ekipleri, yeni yerleşim alanlarında yaşayan vatandaşların rahat bir ulaşıma kavuşmaları için yollarda asfalt öncesi çalışmaları aralıksız sürdürüyor. Plent mix temel malzeme ... Devamını Oku »

Aşiyan Köprülü Kavşak çalışmalarında sona gelindi

Uygulama projesi Çankırı Belediyesince hazırlanan ve 2017 yılı başında yapımı başlanan Aşiyan Köprülü Kavşak çalışmalarında sona gelindi. Karayolları 15. Bölge Müdürlüğünün yapım işini üstlendiği ve şehir trafiğini rahatlatacak Aşiyan Köprülü Kavşak, ayakları üzerine dikildi. Aşiyan mevkiine yapılan Aşiyan Köprülü Kavşak projesi tüm hızıyla devam ediyor. Karataş ve Aksu Mahallelerini birbirine bağlayan proje, Tatlıçay ile karayolu üzerine isabet eden prefabrik kirişler ... Devamını Oku »

Çankırı, Esentepe Mahallesi’nde Sathi Kaplama Çalışmaları Başladı

Çankırı Belediyesi, Esentepe Mahallesi’nde ikinci kat sathi kaplama çalışmalarına başladı. Yol yapım çalışmaları kapsamında 30 bin metrekare sathi kaplama çalışması yapılacak. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Esentepe Mahallesi Tuzla Caddesi ve Su Deposu Sokak’ta sathi kaplama çalışmalarına başladı. 2017 çalışma programı kapsamında Esentepe Mahallesi’ne götürülen hizmetler arasında 30 bin metrekarelik alanı kapsayan 5 km’lik yolun ikinci kat sathi kaplama çalışması ... Devamını Oku »

Hamamcıoğlu Sokak Yeni Görünümüne Kavuştu

Kaldırım ve sıcak asfalt çalışması tamamlanan Hamacıoğlu Sokak, modern bir görünüme kavuştu. Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, altyapı çalışmaları tamamlanan sokağı kaldırım ve asfalt çalışmalarının ardından halkın kullanımına açtıklarını ifade etti. Karataş Mahallesi Hamamcıoğlu Sokak’ta altyapı çalışmalarına ait su, kanalizasyon, yağmurlama ve doğalgaz hatlarının tamamlanmasının ardından Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin bölgede yol dolgu, çift taraflı kaldırım ve sıcak asfalt ... Devamını Oku »

Çankırı Belediyesi, sathi kaplama çalışmalarına devam ediyor

Çankırı Belediyesi, 2017 çalışma programı kapsamında sathi kaplama çalışmalarına devam ediyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Fatih Mahallesi Salihler Caddesi ve bağlantı yollarında 5 km, Abdulhalik Renda Mahallesi’nde 2 km, Fabrikalar Bölgesinde 1 km, Ballıca mevkiinde 1 km ve Aksu Mahallesi’nde 2 km olmak üzere toplamda 11 km’lik alanda sathi kaplama çalışması gerçekleştirecek. Belediye ekipleri, çalışmalarını yoğun bir tempo ... Devamını Oku »