Cuma , 28 Nisan 2017
Son Dakika

18. Çankırı

18. Çankırı

Çankırı’ya Renkli ve Desenli Asfalt Uygulandı

Çankırı’ya Renkli ve Desenli Asfalt Uygulandı :Çankırı Belediyesi, renkli ve desenli asfalt uygulamasını ilk kez şehrin işlek alanlarından biri olan Şehir Müzesi’nin yan tarafındaki Sinema Sokak’ta gerçekleştirdi. Kaldırımın yeni renkli ve desenli görüntüsü, çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı İrfan Dinç ile birlikte birçok vatandaşın beğenisini kazandı. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü, renkli desenli asfalt uygulaması ile yolu süsledi. Şehir Müzesinin yanındaki ... Devamını Oku »

Başkan Dinç Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Başkan Dinç Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi :Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Fen İşleri Müdürlüğü, 2017 çalışma programı kapsamında Çarşamba Pazarı etrafındaki yolların asfaltını yeniledi. Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, şehrin muhtelif alanlarında yol, kaldırım ve asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Dinç, Buğday Pazarı Mahallesi Çarşamba Pazarında devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Bölgedeki bozulan asfaltlar ... Devamını Oku »

Uluyazı Yerleşkesi Yolunda Orta Refüj Çalışmaları Devam Ediyor

Uluyazı Yerleşkesi Yolunda Orta Refüj Çalışmaları Devam Ediyor :Çankırı Belediyesi orta refüj düzenleme çalışmalarına devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, Uluyazı Yerleşkesi yolunun orta refüj dolgu döküm ve tesviye çalışmalarını titizlik ile yürütüyor. Uluyazı Yerleşkesi yolu üzerindeki orta refüjde yoğun çalışmalara başlayan ekipler, peyzaj düzenlemesinden önce refüjün dolgu ve tesviye çalışmalarını tamamladı. Çalışmalar kapsamında; 2 km’lik refüjün dolgusu ... Devamını Oku »

Beşkavaklar Caddesine Önce Kaldırım Sonra Asfalt

Beşkavaklar Caddesine Önce Kaldırım Sonra Asfalt :Buğday Pazarı Mahallesi Beşkavaklar Caddesi’nde kaldırım çalışmalarını tamamlayan Çankırı Belediyesi, bölgede asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince bölgede yürütülen çalışmalarda şu ana kadar 1000 ton asfalt kullanıldı. Bahar aylarının gelmesi ile birlikte yol ve kaldırım çalışmalarına ağırlık veren Fen İşleri Müdürlüğü, Buğday Pazarı Mahallesi Beşkavaklar Caddesi’nde mahalle sakinlerine rahat ve güvenli ulaşım ... Devamını Oku »

Çankırı Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Son Sürat Devam Ediyor

Çankırı Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Son Sürat Devam Ediyor :2017 asfalt sezonunu açan Çankırı Belediyesi, şehrin muhtelif alanlarında bakım ve onarım çalışmalarının ardından bozulan yolların iyileştirilmesi amacı ile asfalt yama ve yeni yolların asfaltlanma çalışmalarına son sürat devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, asfalt sezonu öncesi hazırlanan çalışma programı çerçevesinde yeni açılan yolları asfaltlamaya başladı. Yenimahalle Taha ve Dilara Sokaklarda 2016 ... Devamını Oku »

Aşiyan Köprülü Kavşak’ın Ayakları Yükselmeye Başladı

Aşiyan Köprülü Kavşak’ın Ayakları Yükselmeye Başladı :Belediye Başkanı İrfan Dinç’in “Çankırı’nın çok önemli bir projesi” diyerek lanse ettiği Aşiyan Köprülü Kavşak çalışmaları start verdi. Şehir trafiğini rahatlatmak için uygulama projesi Çankırı Belediyesince hazırlanan ve Karayolları tarafından ihale edilerek başlatılan projede Aşiyan Köprülü Kavşak’ın ayakları yükseldi. Çankırı Belediyesi ile Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü arasında imzalanan protokol gereğince Aşiyan Köprülü Kavşak’ın proje, ... Devamını Oku »