Pazar , 30 Nisan 2017
Son Dakika

20. Denizli

20. Denizli

Denizli kütüphane otobüsü çok sevdi

Denizli kütüphane otobüsü çok sevdi :Denizli Büyükşehir Belediyesinin bu yıl ilkini düzenlediği Ege’nin en büyük kitap fuarı için özel olarak tasarlanan kütüphane otobüslere vatandaşlar yoğun ilgisi gösteriyor. Bir kütüphane şeklinde kaplanan otobüse binen yolcuların, kitap okuyor şeklinde görülmesi ise büyük dikkat çekiyor. Son 3 günde de Türkiye’nin en ünlü yazarlarını ağırlayacak fuarın hafta sonu yeni bir rekora imza atması bekleniyor. ... Devamını Oku »

Denizli Büyükşehir’den kitap fuarına ücretsiz ulaşım

Denizli Büyükşehir’den kitap fuarına ücretsiz ulaşım :Denizli Büyükşehir Belediyesi Kitap Fuarı’na kentin iki ayrı noktasından ücretsiz otobüs seferleri kondu. Fuar alanına PAÜ KYK önünden ve 15 Temmuz Delikliçınar Meydanı’ndan ücretsiz otobüs kalkacak. Denizli Büyükşehir Belediyesinin 31 Mart-09 Nisan tarihleri arasında gerçekleştireceği Ege’nin en büyük kitap fuarı kapılarını açtı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde dün (31 Mart) açılışı gerçekleştirilen ... Devamını Oku »

Denizlide toplu ulaşım Cuma günü ücretsiz

Denizlide toplu ulaşım Cuma günü ücretsiz :Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Mart Cuma günü Denizli’de katılacağı toplu açılış töreni dolayısıyla Denizli Büyükşehir Belediye otobüslerinin ücretsiz olacağı açıklandı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, cuma günü saat 14.00’de tüm Denizlilileri 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’na davet etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Mart 2017 Cuma günü Denizli’de katılacağı toplu açılış töreni ... Devamını Oku »

Kufi Çayı üzerine modern köprü

Kufi Çayı üzerine modern köprü :Denizli Büyükşehir Belediyesi, Çivril ilçesinin Çandır Mahallesi’nde bulunan Kufi Çayı üzerine modern bir köprü inşa etti. Özellikle üreticilerin arazilerine daha kısa zamanda ve güvenli bir şekilde ulaşmaları için inşa edilen köprü ile Çandırlıların uzun yıllar beklediği hayal gerçekleşti. Eski köprü dolayısıyla geçmişte 4 kişinin yaşamını yitirdiğini anlatan Mahalle Muhtarı Kale, benzeri olumsuzlukların Büyükşehir Belediye Başkanı ... Devamını Oku »

Denizlide YGS’ye gireceklere Büyükşehir otobüsleri ücretsiz

Denizlide YGS’ye gireceklere Büyükşehir otobüsleri ücretsiz :Denizli Büyükşehir Belediye otobüsleri bu hafta sonu yapılacak Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na (YGS 2017) girecekler ve sınav görevlileri için ücretsiz olacak. Denizli Büyükşehir Belediyesi, üniversiteye girişte birinci aşama olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) gireceklere ulaşımda kolaylık sağlamak için farklı bir uygulamaya gitti. Hafta sonu YGS heyecanı yaşayacaklar ve sınavda görevli olanlar, sınav yerlerine Denizli Büyükşehir ... Devamını Oku »

Denizlide ilçeler sıcak asfalta kavuşuyor

Denizlide ilçeler sıcak asfalta kavuşuyor :Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın açıkladığı 121 Dev Proje kapsamında ilçelere yapılması planlanan sıcak asfalt çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Sıcak asfalt çalışmalarının sürdüğü Ada Mahallesi’nde vatandaşlarla bir aya gelen Başkan Zolan, “Verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 121 Dev Proje kapsamında Sarayköy ilçesinin Ada Mahallesi’ndeki sıcak asfalt ... Devamını Oku »