Salı , 17 Ekim 2017
Son Dakika

20. Denizli

20. Denizli

Denizli Büyükşehir’den öğrenci servislerinde Türkiye’de bir ilk

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Okul Yolu Projesi ile öğrenci servis ulaşımında da çığır açıyor. Öğrencinin servise binmesinden okula ulaşımına kadar velilerin adım adım akıllı telefonla izleyeceği sistemle öğrenciler çok daha güvende olacak. Sistem Denizli’deki 800 öğrenci servisinin tamamında uygulanması ve ücretsiz olarak sunulmasıyla Türkiye’de bir ilk olacak. Denizli’de hayata geçirdiği Araç Takip İzleme ve Denetim Sistemi projesi ile 150 belediye otobüsü, ... Devamını Oku »

İzmir Bulvarı geçici süreyle trafiğe kapatılacak

Denizli Büyükşehir Belediyesinin yapımına devam ettiği Sanayi Bağlantı Köprüsü imalat çalışmaları kapsamında köprü kiriş montajı ve tabliye kalıbının yapılabilmesi için İzmir Bulvarı geçici süreyle trafiğe kapatılacak. Denizli Büyükşehir Belediyesinin yapımını sürdürdüğü Sanayi Bağlantı Köprüsü çalışmaları kapsamında İzmir Bulvarı 22 Eylül 2017 Cuma günü geçici olarak trafiğe kapatılacak. Denizli’nin ilk ard germe köprüsünden biri olacak Sanayi Bağlantı Köprüsü inşaatı hızla devam ... Devamını Oku »

Denizli Büyükşehir’den bir otobüs terminali de Çal’a

Denizli Büyükşehir Belediyesi, ilçelere kazandırdığı modern terminal binası yatırımlarına devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi, Honaz ve Çameli’nin ardından Çal ilçesine de otogar kazandırmak için çalışma başlattı. Büyükşehir’in ardından kent genelinde hizmet vermeye başlayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, ilçe yatırımlarına da devam ediyor. Kent merkezinde olduğu gibi ilçelerde yaşayan vatandaşların da rahat ve huzur içinde seyahat etmelerini hedefleyen Denizli Büyükşehir Belediyesi, Çal ... Devamını Oku »

Denizli Büyükşehir’den okul servislerine sıkı denetim

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı öncesi öğrencilerin can güvenliğinin en üst seviyede tutulması ve herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için okul servis araçlarını denetlemeye başladı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, 2017-2018 eğitim-öğretim sezonu öncesi öğrenci servis araçları denetimine başlandı. Fatih Kapalı Pazaryeri’nde yapılan denetime, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Ulaşım Dairesi Başkanı Niyazi Türlü, ve Denizli ... Devamını Oku »

Denizli Büyükşehir’de Üst Yapı Atağı Hız Kesmiyor

Denizli Büyükşehir Belediyesinin kent merkezinde hayata geçirdiği alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından üst yapıda başladığı dev hamle devam ediyor. Bayrama kadar çift yönlü trafiğe açılması planlanan Ulus Caddesi’nin ardından Hüdai Oral Caddesi ve Hüseyin Yılmaz Caddesi’nde çalışmalara başlayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, Cinkaya Bulvarı ve Kanyon Caddesi’nde asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Denizli Büyükşehir Belediyesinin kent merkezindeki Fatih, Cumhuriyet, Deliktaş, İncilipınar, Siteler, Muratdede, ... Devamını Oku »

Tavas Sanayi Sitesi sıcak asfalta kavuştu

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesinin Tavas Sanayi Sitesi’nde başlattığı sıcak asfalt çalışmalarını inceledi. Sanayi esnafı ile bir araya gelen Başkan Osman Zolan, “Verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi Denizli Büyükşehir Belediyesinin kent merkezinin yanında ilçelerde yapılması planlanan sıcak asfalt çalışmaları da tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, Tavas ilçesinde bulunan ... Devamını Oku »