Cuma , 23 Haziran 2017
Son Dakika

20. Denizli

20. Denizli

Denizli Büyükşehir’den Akıllı Ulaşım Dönemi

Denizli Büyükşehir’den Akıllı Ulaşım Dönemi : Geçen yıl ulaşımda seferberlik başlatan Denizli Büyükşehir Belediyesi, fiziki alt yapının yanında teknolojinin de tüm imkanlarını kullanarak toplu taşıma sisteminde akıllı ulaşım dönemini başlattı. Türkiye’ye örnek olacak proje ile vatandaşlar masa üstü veya mobil iletişim araçlarından belediye otobüslerinin anlık konum bilgileri, otobüs hareket saatleri gibi bir çok bilgiye anında ulaşıyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi, toplu ... Devamını Oku »

Denizli Büyükşehir’den çocuklara randevulu trafik eğitimi

Denizli Büyükşehir’den çocuklara randevulu trafik eğitimi :Denizli Büyükşehir Belediyesi, ‘Randevulu Trafik Eğitimi’ ile yaz tatilinde çocuklara trafik eğitimi veriyor. Çocuklar eğlenmenin yanı sıra pratik uygulamalar ile trafik kurallarını öğreniyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi Trafik Eğitim Parkı’nda ‘Randevulu Trafik Eğitimi’ verecek. Ege Bölgesi’nde ilk, Türkiye’de ise sayılı tesislerden biri olan Denizli Büyükşehir Belediyesi Trafik Eğitim Parkı’nda öğrenciler yaz tatili boyunca trafik eğitimi ... Devamını Oku »

Denizli Büyükşehir Üst Yapıda Dev Hamleye Başlıyor

Denizli Büyükşehir Üst Yapıda Dev Hamleye Başlıyor :Denizli Büyükşehir Belediyesinin kent merkezinde hayata geçirdiği alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından üst yapıda beklenen dev hamle başlıyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, üst yapı çalışmalarına 12 Haziran Pazartesi günü Ulus Caddesi ile başlayacaklarını müjdeledi. Denizli Büyükşehir Belediyesinin 3 ayrı proje ile kent merkezindeki Fatih, Cumhuriyet, Deliktaş, İncilipınar, Siteler, Muratdede, İlbade, Akkonak ... Devamını Oku »

Üçgen Köprülü Kavşakları projesi hızla yükseliyor

Üçgen Köprülü Kavşakları projesi hızla yükseliyor :Denizli Büyükşehir Belediyesinin ulaşımda kenti çağ atlatacak Üçgen Köprülü Kavşakları projesi hızla yükseliyor. Rüya projenin ekim ayında hizmet vermeye başlayacağını müjdeleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilk viyadük ayağına çıkarak çalışanlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Projede viyadük temelleri ile iki adet alt geçidinin betonarme inşaatı da bitirildi. Denizli’nin ulaşımda kanayan yarası haline gelen ve ... Devamını Oku »

Denizli’nin ilk ard germe köprüsü ile trafik rahat bir nefes alacak

Denizli’nin ilk ard germe köprüsü ile trafik rahat bir nefes alacak :Denizli’nin ilk ard germe köprüsü ile trafik rahat bir nefes alacak… Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın müjdesini verdiği Denizli’nin ilk ard germe köprüsü inşaatı hızla yükseliyor. İzmir Bulvarı üzerinde 1. ve 2. Sanayi ile 3. Sanayi bölgelerini birbirine bağlayacak Sanayi Bağlantı Köprüsü ile bölge trafiği rahat bir nefes ... Devamını Oku »

Denizli kütüphane otobüsü çok sevdi

Denizli kütüphane otobüsü çok sevdi :Denizli Büyükşehir Belediyesinin bu yıl ilkini düzenlediği Ege’nin en büyük kitap fuarı için özel olarak tasarlanan kütüphane otobüslere vatandaşlar yoğun ilgisi gösteriyor. Bir kütüphane şeklinde kaplanan otobüse binen yolcuların, kitap okuyor şeklinde görülmesi ise büyük dikkat çekiyor. Son 3 günde de Türkiye’nin en ünlü yazarlarını ağırlayacak fuarın hafta sonu yeni bir rekora imza atması bekleniyor. ... Devamını Oku »