Cuma , 28 Nisan 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 21. Diyarbakır

21. Diyarbakır

Başkan Atilla, asfalt çalışmasını denetledi

Başkan Atilla, asfalt çalışmasını denetledi :Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Merkez Yenişehir ilçesinin cadde ve sokaklarında yürütülen asfalt çalışmasını denetledi. Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, belediyenin hizmet alanlarını denetlemeye devam ediyor. Başkan Atilla, Büyükşehir Belediyesi’nin Merkez Yenişehir ilçesi Rızvanağa Caddesi’nde yürütülen asfaltlama çalışmasını denetledi. Asfaltlanan sokakları dolaşan Başkan Atilla, çalışmalar hakkında birim amirlerinden bilgi aldı. Başkan Atilla, işçilerle ... Devamını Oku »

Rızvanağa Caddesi asfaltlandı

Rızvanağa Caddesi asfaltlandı :Kent merkezine 2017 yılı içinde 500 bin ton sıcak asfalt serme ve kırsal ilçelerde ise bin 100 kilometrelik yolda sathi kaplama yapma hedefiyle sezonu açan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir ilçesi Rızvanağa Caddesi’ne bin 500 ton sıcak asfalt serdi. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin, kentin cadde, sokak ve bulvarlarında başlattığı asfalt çalışması aralıksız bir şekilde devam ediyor. Asfaltlama çalışmasına Yenişehir ... Devamını Oku »

Diyarbakır Kaldırım Mahallesine toplu taşıma seferleri başladı

Diyarbakır Kaldırım Mahallesine toplu taşıma seferleri başladı :Daha rahat ve konforlu toplu ulaşım hizmeti vermek amacıyla kırsal mahalleleri kapsayan yeni güzergahlar belirlemeye devam eden Diyarbakır büyükşehir Belediyesi, Kayapınar ilçesine bağlı Kaldırım Mahallesine toplu taşıma seferleri başlattı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, daha rahat toplu ulaşım hizmeti vermek için merkez ve kırsal ilçelerde çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlardan gelen talepleri değerlendirerek Kayapınar ... Devamını Oku »

Diyarbakırda asfaltlanan sokaklara yol çizgileri çizildi

Diyarbakırda asfaltlanan sokaklara yol çizgileri çizildi :Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir ilçesinde asfaltlanan cadde ve sokaklarda trafik akışının düzenli yapılması için yol çizgileri çiziyor. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin, sıcak asfalt çalışmasının tamamlandığı bulvar, cadde ve sokaklara yol çizgileri çiziyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Yenişehir ilçesinde asfaltlanan Ali Emri 1,2,3,4 ve 5 ile Lise 1,2,3,4 ve 5. sokaklarına yol çizgileri çizmeye başladı. Ekipler, çalışmayı ... Devamını Oku »

Diyarbakır Hastaneler Bölgesinde kaldırımlar yenileniyor

Diyarbakır Hastaneler Bölgesinde kaldırımlar yenileniyor :Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir ilçesi Hastaneler Bölgesindeki caddelerin bozulan ve eskiyen kaldırımlarını yenilemek için çalışmalara başladı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde bozulan ve eskiyen kaldırımları yenilemeye başladı. Yenişehir ilçesi Hastaneler Bölgesinde bulunan Dr. Yusuf Azizoğlu, Mimar Sinan, Dr. Şeref İnalgöz ve Prof. Selahattin Yazıcıoğlu Caddesi’nde kaldırım yapım işine başlayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, eskiyen kaldırım taşlarının ... Devamını Oku »

Diyarbakır’ın kent girişlerinde peyzaj çalışması başladı

Diyarbakır’ın kent girişlerinde peyzaj çalışması başladı :Kenti çiçek bahçesine çeviren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, şehrin 4 ayrı girişinin düzenlenmesi için peyzaj çalışması başlattı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kent girişlerinin daha estetik bir görünüm kazanması için Urfa, Mardin, Elazığ ve Silvan yollarının kavşak ve orta refüjlerinde peyzaj çalışması başlattı. 80 kişilik ekiple sürdürülen çalışmalar kapsamında ilk olarak orta refüj ve kavşaklarda biriken çöpler ... Devamını Oku »