Pazartesi , 1 Mayıs 2017
Son Dakika

24. Erzincan

24 Erzincan

Erzincan’a Bu Yıl 32km Asfalt 55 Km Kaldırım

Erzincan’a Bu Yıl 32km Asfalt 55 Km Kaldırım :Kaldırım yenileme çalışmalarına 75 Yıl bulvarında devam eden Erzincan Belediyesi yıl içerisinde Gülabibey, Aslanlı, Başbağlar, Yunus Emre, İnönü, Karaağaç, Kurutilek mahalleri ve Şht. Bnb. Yaşar Erol Akansel, Bahçesaray cadde, Osman Pelen, Kırklar, Emek Mengüceli, İzzetpaşa, Dedekorkut caddeleri ile Talip Kaban, Bulvarında toplam. Çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Geçtiğimiz ... Devamını Oku »

Erzincan’da asfalt çalışmaları devam ediyor

Erzincan’da asfalt çalışmaları devam ediyor :Erzincan Belediyesi asfalt kaplama çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Çalışmalarına Atatürk Mahallesi Nerim Tombul caddesinde devam eden Erzincan Belediyesi yıl içerisinde Gülabibey, İzzetpaşa, Karaağaç mahalleri ile DDY 40 lojmanları, Dedekorkut ,Fevzipaşa,Demirci Cahit Usta, Emek, Ordu caddeleri ve Talip Kaban bulvarında 32 km asfalt kaplama çalışması ve şehir genelinde 55 km kaldırım çalışması gerçekleştirilecek. Çalışmalar hakkında ... Devamını Oku »

Erzincanda asfalt sezonu açıldı

Erzincanda asfalt sezonu açıldı :Bahar aylarının gelmesiyle birlikte çalışmalara başlayan Erzincan Belediyesi asfalt kaplama çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Çalışmalarına Aslanlı Mahallesi 219 sokakta çalışmalara başlayan Erzincan Belediyesi yıl içerisinde Gülabibey, İzzetpaşa,Karaağaç mahalleri ile DDY 40 lojmanları, Dedekorkut ,Fevzipaşa,Demirci Cahit Usta, Emek, Ordu caddeleri ve Talip Kaban bulvarında 32 km asfalt kaplama çalışması ve şehir genelinde 55 km kaldırım çalışması ... Devamını Oku »

Erzincan Belediyesinden kavşak ile refüjlerde ağaçlandırma çalışması

Erzincan Belediyesinden kavşak ile refüjlerde ağaçlandırma çalışması :Bahar aylarının gelmesiyle birlikte çalışmalarına hız veren Erzincan Belediyesi yıl içerisinde şehir genelinde öncelikle ana arterler olmak üzere tüm kavşak ile refüjlerde yeşil alan, otomatik sulama ve ağaçlandırma çalışması gerçekleştiriyor. 27 Mart Pazartesi günü gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyen Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy“Baharın gelmesiyle çalışmalara hız verdik. Bütün refüj ve yeşil alanlarda ağaç ... Devamını Oku »

Erzincan’da Kaldırım Çalışmaları Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Erzincan’da Kaldırım Çalışmaları Kaldığı Yerden Devam Ediyor :Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üstünde seyretmesiyle birlikte, çalışmalara başlayan Erzincan Belediyesi, kaldırım yenileme çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Kaldırım çalışmalarına Şehit Albay Faruk Sungur Caddesi ve Bahçesaray caddesinden başlayan Erzincan Belediyesi yıl içerisinde Gülabibey, Aslanlı, Başbağlar, Yunus Emre, İnönü, Karaağaç, Kurutilek mahalleri ve Şht. Bnb. Yaşar Erol Akansel, Bahçesaray cadde, Osman Pelen, Kırklar, ... Devamını Oku »

Erzincan Belediyesi Refüjleri Yeniliyor

Erzincan Belediyesi Refüjleri Yeniliyor :Bahar aylarının gelmesiyle birlikte çalışmalarına hız veren Erzincan Belediyesi Emniyet kavşağından Akyası kavşağına kadar olan yaklaşık 10 km.lik alanda otomatik sulama, ağaçlandırma ve aydınlatma çalışması gerçekleştiriyor. 2 Mart Perşembe günü gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyen Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Bahar aylarının gelmesiyle birlikte Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz çalışmalarına hız verdi. Emniyet Kavşağından Yalnızbağ kavşağına kadar olan ... Devamını Oku »