Cumartesi , 24 Haziran 2017
Son Dakika

24. Erzincan

24 Erzincan

Ramazan Ayında Asfalt Mesaisi

Ramazan Ayında Asfalt Mesaisi :Erzincan Belediyesi Fen İşlerine Bağlı ekipler sıcak havaya rağmen asfalt çalışmalarına devam ediyor. Gölgede dahi yürümenin güç olduğu Ramazan ayında hissedilen sıcaklığın 30 derece asfaltın ısısıyla birlikte 70 dereceyi bulan bir ortamda büyük bir özveri ile çalıştıklarını belirten Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Modern kent olmanın temel şartlarından ve topluma yapılabilecek en büyük hizmetlerden biri alt ... Devamını Oku »

Erzincan Belediye Başkanı Başsoy Kaldırım Çalışmalarını İnceledi

Erzincan Belediye Başkanı Başsoy Kaldırım Çalışmalarını İnceledi :Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, şehir genelinde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi öncelikle Bahçesaray ve Yaşar Akansel caddelerinde yürütülen kaldırım çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Başsoy daha sonra Ordu caddesi üzerinde bulunan refüj yenileme çalışmaları ile 75. Yıl bulvarında gerçekleştirilen kaldırım çalışmalarını ziyaret etti. Burada bir açıklama yapan Başkan Başsoy “ Altyapı çalışmalarının tamamlandığı ... Devamını Oku »

Ordu Caddesinde Refüj Yenileme Çalışmalarına Başlandı

Ordu Caddesinde Refüj Yenileme Çalışmalarına Başlandı :Erzincan Belediyesi şehrin vitrini konumundaki refüj ve kavşaklarda yenileme çalışmalarına devam ediyor. Son olarak Ordu Caddesinde bulunan refüjlerde çalışmalara başlayan belediye ekipleri bu alanda bordür yenileme ve otomatik sulama çalışması gerçekleştiriyor. Çalışmalar hakkında bir açıklama Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Kentimizin vitrini konumunda ki kavşaklarda peyzaj çalışmaları yürütüyoruz. Bu alanlarda bordür yenileme ve otomatik ... Devamını Oku »

Şehit Bnb. Yaşar Akansel Caddesinde Kaldırım Çalışmalarına Başlandı

Şehit Bnb. Yaşar Akansel Caddesinde Kaldırım Çalışmalarına Başlandı :Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı İnşaat Ekibinin yürüttüğü çalışmalar ile mahallelerde kaldırım asfalt kaplama çalışması devam ediyor. Son olarak Bahçelievler Mahallesi Şehit Bnb. Yaşar Akansel caddesin kaldırım yapımına başlayan Erzincan Belediyesi bu cadde de 1458m. kaldırım çalışması gerçekleştirecek. Çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “ Şehir genelinde ... Devamını Oku »

Erzincan Belediyesi bu yıl 60 bin ton asfalt kaplama çalışması gerçekleştirecek

Erzincan Belediyesi bu yıl 60 bin ton asfalt kaplama çalışması gerçekleştirecek :Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy şehir genelinde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Öncelikle Bahçesaray ve Yaşar Akansel caddelerinde yürütülen kaldırım çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Başsoy daha sonra Kızılay Mahallesi 1002 sokakta yürütülen asfalt kaplama çalışmalarını inceledi. Burada bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy“Erzincan belediyesi olarak çalışmalarımızı hızla ... Devamını Oku »

Erzincan Belediyesi asfalt çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor

Erzincan Belediyesi asfalt çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor :Çalışmalarına Kazım Karabekir mahallesi 269 sokakta devam eden Erzincan Belediyesi yıl içerisinde Gülabibey, İzzetpaşa, Karaağaç mahalleri ile DDY 40 lojmanları, Dedekorkut ,Fevzipaşa,Demirci Cahit Usta, Emek, Ordu caddeleri ve Talip Kaban bulvarında 32 km asfalt çalışması ve Başbağlar, Yunus Emre, İnönü, Karaağaç, Kurutilek mahalleri ve Şht. Bnb. Yaşar Erol Akansel, Bahçesaray cadde, Osman ... Devamını Oku »