Cuma , 18 Ağustos 2017
Son Dakika

24. Erzincan

24 Erzincan

Şehit Albay Faruk Sungur Caddesindeki Çalışmalar Tamamlanmak Üzere

Yaz sezonunu dolu dolu geçiren Erzincan Belediyesi Şehit Albay Faruk Sungur caddesinde alt yapı ve kaldırım çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfalt çalışmalarına başladı. 1000 m. uzunluğunda 13 m. genişliğinde olan caddenin yaklaşık maliyeti yaklaşık 3 milyon TL. dir. Konu hakkında bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Bşsoy “Çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Trafik yoğunlu en fazla olan bu caddemizin ... Devamını Oku »

Gülabibey Mahallesinde Üstyapı Çalışmalarına Başlandı

Gülabibey Mahallesinde Üstyapı Çalışmalarına Başlandı :Hava sıcaklıklarını mevsim normallerinin üstünde seyretmesine rağmen Erzincan Belediyesi çalışmalarına hızla devam ediyor. Şehrimizin dört bir yanında yürüttüğü çalışmalarla kenti adeta açık şantiyeye çeviren Erzincan Belediyesi, şimdide Gülebibey mahallesinde asfalt ve kaldırım yenileme çalışmalarına başladı. Yürütülen çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Yeni bir Erzincan sloganıyla çıktığımız yolda çalışmalarımız hızla devam ... Devamını Oku »

Erzincan’da Üç Büyük Caddede Üstyapı ve Altyapı Çalışmaları Devam Ediyor

Erzincan’da Üç Büyük Caddede Üstyapı ve Altyapı Çalışmaları Devam Ediyor :Erzincan Belediyesi kaldırım ve yağmur suyu drenaj hattı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yaz sezonunu yoğun bir çalışma temposuyla geçiren Erzincan Belediyesi; Mengüceli, Bahçesaray ve İzzet Paşa caddelerinde, kaldırım yenileme ve Şehir merkezinde şiddetli yağışlarda hemşehrilerimizin yağmur ve kar sularından zarar görmemeleri için yağmur suyu drenaj hattı çalışmaları gerçekleştiriyor. Bu ... Devamını Oku »

Erzincan’da Kaldırım Çalışmaları Devam Ediyor

Erzincan’da Kaldırım Çalışmaları Devam Ediyor :Erzincan Belediyesi, altyapısı tamamlanan bölgelerde üstyapı çalışmalarını sürdüren Fen işleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Yaşar Aknsel, ve Şehit Kurmay Albay Faruk Sungur Caddesinde kaldırım ve yağmursuyu dranaj hattı çalışmalarını sürdürüyor. Konu hakkında bir açıklama yapan hakkında bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “ Daha güzel ve daha huzurlu bir Erzincan için çalışmalarımız tüm hızıyla ... Devamını Oku »

Ramazan Ayında Asfalt Mesaisi

Ramazan Ayında Asfalt Mesaisi :Erzincan Belediyesi Fen İşlerine Bağlı ekipler sıcak havaya rağmen asfalt çalışmalarına devam ediyor. Gölgede dahi yürümenin güç olduğu Ramazan ayında hissedilen sıcaklığın 30 derece asfaltın ısısıyla birlikte 70 dereceyi bulan bir ortamda büyük bir özveri ile çalıştıklarını belirten Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Modern kent olmanın temel şartlarından ve topluma yapılabilecek en büyük hizmetlerden biri alt ... Devamını Oku »

Erzincan Belediye Başkanı Başsoy Kaldırım Çalışmalarını İnceledi

Erzincan Belediye Başkanı Başsoy Kaldırım Çalışmalarını İnceledi :Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, şehir genelinde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi öncelikle Bahçesaray ve Yaşar Akansel caddelerinde yürütülen kaldırım çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Başsoy daha sonra Ordu caddesi üzerinde bulunan refüj yenileme çalışmaları ile 75. Yıl bulvarında gerçekleştirilen kaldırım çalışmalarını ziyaret etti. Burada bir açıklama yapan Başkan Başsoy “ Altyapı çalışmalarının tamamlandığı ... Devamını Oku »