Cuma , 23 Haziran 2017
Son Dakika

26. Eskişehir

Haller Gençlik Merkezi’nin Önü Trafiğe Açılıyor

Haller Gençlik Merkezi’nin Önü Trafiğe Açılıyor :Eskişehir Büyükşehir Belediyesi kent merkezinde ulaşımı ve trafiği rahatlatacak yol yapım çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor. Üniversite Caddesi ile İsmet İnönü 1 Caddesi arasında bulunan Gençlik Merkezi araç trafiğine açılıyor. Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı, Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ve Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri koordineli bir şekilde çalışarak ... Devamını Oku »

Muttalip Mahallesinde Asfalt Çalışmaları Son Hızla Devam

Muttalip Mahallesinde Asfalt Çalışmaları Son Hızla Devam :Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ekipleri havaların ısınmasıyla birlikte alt yapı ve üst yapı çalışmalarına son hızla devam ediyor. Geçtiğimiz yaz Muttalip Mahallesi’nde ESKİ tarafından başlatılan ve bu yaz bitirilen alt yapı çalışmaları sonrası Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler hummalı bir çalışmayla birçok cadde ve sokakta üst yapı çalışmaları gerçekleştiriyor. Büyükşehir Belediyesi ... Devamını Oku »

İstasyon Caddesi’nde Trafik Düzenlemesi

İstasyon Caddesi’nde Trafik Düzenlemesi :Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, UKOME Genel Kurulunun 17.05.2017 tarih ve 2017/5-1 sayılı kararı ile trafik düzenlemesi yapılması kararlaştırılan İstasyon Caddesi ve etrafındaki sokaklarda çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından UKOME kararı gereğince İstasyon Caddesi’nin fiziki engelle bölünmesi, Başak Sokak’ın Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi’nden İstasyon Caddesi istikametine doğru tek yön, ... Devamını Oku »

Gökyüzünün klasikleriyle karadaki klasikler Havacılık Parkı’nda buluştu

Gökyüzünün klasikleriyle karadaki klasikler Havacılık Parkı’nda buluştu :Anadolu Üniversitesi Havacılık Parkı, AutoShow26 Otomobil Sporları ve Yardımlaşma Derneği birlikteliğiyle 21 Mayıs Pazar günü “Gökyüzünün Klasikleri Karadakiler ile Buluşuyor” programı düzenlendi. Anadolu Üniversitesi Havacılık Parkı’nda gerçekleşen programda, gökyüzünün klasik uçakları ile karadaki klasik otomobiller bir araya getirildi. Programa Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Savaş Koparal, ... Devamını Oku »

Çiftelerde Asfalt Sevinci

Çiftelerde Asfalt Sevinci :Eskişehir Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler, yol yapım bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Eskişehir’in tüm ilçe ve mahallelerinde çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler son olarak Çifteler ilçesinde asfalt sathi kaplama çalışmalarına başladı. Büyükşehir Belediyesi ekipleri, ilçelerde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekipler, Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğunda bulunan ana arter yolda bakım onarım çalışması yapıyor. Çifteler İlçe Merkezinde freze ile yolun bozuk olan kısımlarını ... Devamını Oku »

Mihallıççıkta Yollar Genişliyor

Mihallıççıkta Yollar Genişliyor :Eskişehir Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler, yol yapım bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Eskişehir’in tüm ilçe ve mahallelerinde çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler son olarak Mihalıççık ilçesinde bir çok mahalleyi birbirine bağlayan grup bağlantı yolunda zemin iyileştirme, yol ve köprü genişletme ile viraj düzenleme çalışmaları yapıyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri, ilçelerde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekipler, Mihalıççık ilçesi Diközü, Ağırköy, Sazak, Yayalar, ... Devamını Oku »