Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 27. Gaziantep » Gaziantep Çevre Yolu

Gaziantep Çevre Yolu

Çevre yolunda çalışma devam ediyor

Çevre yolunda çalışma devam ediyor :Gaziantep’in Nizip İlçesi’nde, Kanuni Sultan Süleyman Bulvarının devamı niteliğinde olan 35 metrelik çevre yolunun geriye kalan etap çalışması başlatıldı. Nizip Belediyesi’nden yapılan açıklamada D–400 karayolu ile eski Gaziantep yolunu Nizip yolu ile birleştirecek olan yol, Yavuz Sultan Selim bulvarı ve Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı’nın devamı haline getirilecek. Gaziantep-Şanlıurfa otoyolundan girecek olan araç Fatih Sultan Mahallesi, ... Devamını Oku »

Gaziantep Çevre Yolu Bitmeden İlçe Merkezindeki Yolun Yapımına Vatandaş Tepkili

Gaziantep Çevre Yolu Bitmeden İlçe Merkezindeki Yolun Yapımına Vatandaş Tepkili :Gaziantep’in İslahiye ilçesinden geçen çift şeritli yolda yapılan yenileme çalışmalarında alınmayan tedbirler can kaybına neden oluyor. Çevre yolu tamamlanmadan ilçe merkezindeki çift şeritli yolun bir şeridi kapatılarak, trafiğin çift yönlü olarak tek şeritten verilmesi, bununla birlikte ağır tonajlı TIR araçlarının da hızlı bir şekilde bu tek yönde seyretmesi tehlike oluşturuyor. Önceki ... Devamını Oku »

Gaziantep Çevre Yolu Açıldı

Gaziantep Çevre Yolu, Erikçe Köprülü Kavşağı, Başpınar Organize Sanayi Köprülü Kavşağı ve yapımı tamamlanan diğer tesislerin açılış töreni 19 Ocak 2013 Cumartesi günü, Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali YILDIRIM, Milli Eğitim Bakanı Ömer DİNÇER, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma ŞAHİN, Karayolları Genel Müdürü M. Cahit TURHAN ve çok sayıda davetlinin katılımıyla yapıldı. Ulaştırma Denizcilik ... Devamını Oku »