Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika

282 Tekirdağ

Temsa İş Makinaları’nın Trakya Bölgesi’ndeki En Büyük Yetkili Servisi Özen Makine İkinci Hizmet Noktasını Açtı

Türkiye iş makinaları sektörünün önde gelen firması Temsa İş Makinaları, Tekirdağ’da bulunan Trakya Bölgesi’nin en büyük yetkili servisi Özen Makine’nin 15 Kasım’da açılışını gerçekleştirdiği yeni servis noktası ile sağlam ve güçlü büyümesini sürdürüyor. Açılış, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı M.Ekrem Eşkinat, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Galip Öge, Temsa İş Makinaları Genel Müdürü Eşref ... Devamını Oku »

Tekirdağ Belediye Başkanı Albayrak Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi

Tekirdağ Belediye Başkanı Albayrak Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi :Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu İlçesi Sarılar Mahallesi ile Muratlı İlçesi Kırkkepenekli Mahallesini bağlayan yolun yenileme çalışmalarını inceledi. Başkan Albayrak, çalışmalarla ilgili bilgi alırken, vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet etti. Vatandaşlar belediye hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek özverili çalışmalarından dolayı Başkan Albayrak’a teşekkür etti. Başkan Albayrak, tüm çabaların mutlu ... Devamını Oku »

Çorluda asfaltlama çalışmaları sürüyor

Çorluda asfaltlama çalışmaları sürüyor :Tekirdağ’da Çorlu Belediyesi tarafından tamamlanan altyapı hizmetinin yanı sıra TREDAŞ ekipleri tarafından havai elektrik hatlarının yer altına alınması için yürütülen çalışmaların bittiği bölgelerde asfalt serimine devam ediyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi TESKİ tarafından Çorlu Kumyol Caddesi İçme Suyu ve 1. Etap Muhtelif Mahalleler Yağmur Suyu ve Kanalizasyon inşaatı alanında altyapı ve elektrik hatlarının yer altına alındığı bölgelerde ... Devamını Oku »

Süleymanpaşa-Hayrabolu Yolu İhale Edilecek

Süleymanpaşa-Hayrabolu Yolu İhale Edilecek :Tekirdağ Süleymanpaşa-Hayrabolu karayolunda 56 kilometrelik bölünmüş yol çalışması ihale edilecek. Yolun 2016 ek yatırım programına alındığı belirtildi. AK Parti Hayrabolu İlçe Başkanı Ethem Çetin AA muhabirine yaptığı açıklamada, Süleymanpaşa-Hayrabolu karayolunun bölünmüş yola dönüştürülmesi için ek yatırım bütçesine alındığını belirtti. Göreve geldikleri günden bugüne Süleymanpaşa-Hayrabolu karayolunun bölünmüş yol yapılması için özveriyle çalıştıklarını aktaran Çetin, şöyle kouştu: “Süleymanpaşa-Hayrabolu ... Devamını Oku »

Kınalı Tekirdağ Çanakkale Otoyolu Halkın Görüşüne Açıldı

Kınalı Tekirdağ Çanakkale Otoyolu Halkın Görüşüne Açıldı :Çanakkale 1915 Köprüsü’nü de kapsayan Kınalı Tekirdağ Çanakkale Savaştepe Otoyolu projesi 10 günlüğüne halkın görüşüne açıldı. İstanbul Silivri Kınalı’dan başlayacak olan Kınalı Tekirdağ Çanakkale Savaştepe Otoyolu projesinin ÇED raporu İnceleme ve Değerlendirme Komisyonunca yeterli görülüp kabul edildi. Bakanlıktan geçen proje halkın görüş ve önerilerini almak üzere görüşe açılacak olup, halktan gelen görüşler dikkate ... Devamını Oku »

Tekirdağa otoban geliyor

Tekirdağa otoban geliyor :AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, hükümetin yatırım planları arasında Tekirdağ’ı da kapsayan önümüzdeki sene temeli atılacak olan Çanakkale Boğaz Köprüsü bağlantılı Kuzey Marmara otobanı hakkında açıklamalarda bulundu. 18 MART 2017’DE TEMELİ ATILACAK Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Çanakkale Boğaz Köprüsü’nün temelinin 18 Mart 2017’de atılacağını belirterek bu otoban çalışmasının da eş zamanlı olarak başlayacağını söyledi. ... Devamını Oku »