Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika

34. İstanbul

34. İstanbul

İstanbul’da Super Enduro Şöleni Yaşandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliğinde Ataköy TAF Atletizm Salonu’nda düzenlenen İstanbul Süper Enduro Şampiyonası sona erdi. İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliğinde Türkiye’de ilk kez kapalı salonda gerçekleştirilen İstanbul Süper Enduro Şampiyonası 58 sporcunun zorlu parkurda verdiği heyecan dolu mücadeleler ile tamamlandı. ŞAMPİYONAYI 5 BİN SPORSEVER TAKİP ETTİ Sporcuların ... Devamını Oku »

Yavuz Sultan Selim Köprüsü kadına şiddete karşı turuncu ışık yakacak

Birleşmiş Milletler tarafından 1999 yılında ilan edilen “25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü”ne desteğini bu sene de sürdüren ICA, bu kapsamda Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü, kampanyanın simgesi olan turuncu ışıklarla aydınlatacak. Kadına yönelik şiddete karşı toplumsal bilincin artırılmasının ve farkındalık yaratılmasının önemine inanan ICA, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü, 24 – 26 Kasım tarihleri arasında turuncu ışıklarla aydınlatarak, ... Devamını Oku »

Hurda Araçlar Toplanıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Atık Yönetim Müdürlüğü, 1997 model ve daha eski hurda motorlu taşıtları teslim almaya başladı. Eski teknoloji ile üretilmiş ve çevre kirliliği, trafik akışı, yakıt tasarrufu gibi birçok dezavantajı bulunan araçlar trafikten çekiliyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Atık Yönetimi Müdürlüğü 1997 model ve daha eski Hurda Motorlu Taşıtların toplanması ile ilgili hazırlıklarını tamamlayarak ... Devamını Oku »

Super Cross Motosiklet Yarışları Nefes Kesti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Türkiye’de ilk kez kapalı salonda gerçekleştirilen İstanbul Super Cross Şampiyonası izleyicilere heyecanlı anlar yaşattı. İstanbul Super Cross Şampiyonası için TAF Atletizm Salonu’nda özel bir parkur oluşturuldu. Yaklaşık 400 kamyon özel kum dökülerek hazırlanan parkurda mücadele eden sporcular Süper Cross yarışlarını Türkiye’de ilk kez salonda gerçekleştirdi. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KUPASI ... Devamını Oku »

Türkiye’de Bir İlk… Salonda Motosiklet Yarışı Heyecanı

Türkiye’de ilk kez kapalı salonda gerçekleştirilecek İstanbul Super Cross ve Super Enduro Motosiklet Şampiyonaları heyecanı Ataköy TAF Atletizm Salonu’nda yaşanacak. 18 ve 25 Kasım’da düzenlenecek şampiyonalar ücretsiz olarak izlenebilecek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliğinde 18 Kasım Cumartesi günü İstanbul Super Cross ve 25 Kasım Cumartesi tarihinde ise İstanbul Super Enduro Şampiyonaları yapılacak. Türkiye’de ... Devamını Oku »

İstanbul’da Motosiklet Şampiyonaları Heyecanı Yaşanacak

Sporun Başkenti İstanbul bu kez motosiklet yarışlarına ev sahipliği yapacak. Türkiye’de ilk kez kapalı salonda düzenlenecek Super Cross ve Super Enduro Motosiklet Şampiyonaları Türkiye Atletizm Federasyonu Spor Salonu’nda izleyicisiyle buluşacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliğinde Türkiye’de ilk kez kapalı salonda düzenlenecek olan Super Cross ve Super Enduro Motosiklet Şampiyonaları için organizasyonun yapılacağı Türkiye Atletizm Federasyonu Spor Salonu’nda ... Devamını Oku »