Pazartesi , 1 Mayıs 2017
Son Dakika

34. İstanbul

34. İstanbul

Uzunçayır Kavşağı – Altunizade Kavşağı Arasında Aslfalt Onarım Çalışması

Uzunçayır Kavşağı – Altunizade Kavşağı Arasında Aslfalt Onarım Çalışması :İstanbul Büyükşehir Belediyesi yol-bakım çalışmaları kapsamında D – 100 karayolu güzergâhında Uzunçayır Kavşağı – Altunizade Kavşağı arasında asfalt onarım çalışmasına başlıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ulaşım alanında yaptığı çalışmaları aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda, 28-29-30 Nisan 2017 tarihlerinde, gece saat 23.00 – 06,00 saatleri arasında D – 100 karayolu güzergâhında Uzunçayır Kavşağı – ... Devamını Oku »

İBB’den İlçe Belediyelerine Destek

İBB’den İlçe Belediyelerine Destek :İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, Ataşehir’de yaya kaldırımı olmaması nedeniyle büyük tehlike arz eden yol sorununu çözdü. Kayışdağı Mahallesi Baysal Sokak’ta, yaya kaldırımı bulunmadığı için kalan öğrenciler ve semt sakinleri araç yolunda yürümek zorunda kalıyordu. Çok şikayet konusu olan sokağa, velilerin ve çocukların rahatlıkla yüreyebilmeleri için İstanbul Büyükşehir Belediyesi ... Devamını Oku »

Generali ve DeLorean DMC-12 Autoshow’a Damga Vurdu

Generali ve DeLorean DMC-12 Autoshow’a Damga Vurdu :21 – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen İstanbul Autoshow 2017’de 80’lerin kült filmi Geleceğe Dönüş’ün başkahramanı DeLorean DMC-12 ile yer alan Generali Sigorta, fuarın ilk gününden itibaren otomobil tutkunlarından yoğun ilgi gördü. Otomotiv dünyasının yakından takip ettiği, ziyaretçilerinin son teknolojiyle donatılmış tasarım harikası otomobilleri yakından inceleme fırsatı ... Devamını Oku »

Otomotiv Sektörünün Aradığı Çözümler Arçelik’te

Otomotiv Sektörünün Aradığı Çözümler Arçelik’te :Dünyanın dört bir yanında milyonlarca tüketiciye üstün teknolojili ürünler sunan Arçelik A.Ş., farklı sektörlere sunduğu kurumsal çözümlerle de öne çıkıyor. Arçelik A.Ş., İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Autoshow Fuarı’ndaki standında, merkezi içerik yönetimi, kampanya ekranları, videowall, mirror ve touch ekranları gibi otomotiv sektörüne yönelik görüntüleme çözümleri ile ödeme kaydedici cihazlar sergiliyor. Arçelik Türkiye ... Devamını Oku »

Efatur, araç filosunu 100 adet Volkswagen Crafter ile genişletti

Efatur, araç filosunu 100 adet Volkswagen Crafter ile genişletti :Taşımacılık sektöründe 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Efatur, bu yıl da araç filosunu Volkswagen Crafter ile güçlendirdi. Efatur, bu yıl 100 adet Volkswagen Crafter’ı filosuna ekledi. İlk 44 adet Crafter’ın teslimatı Nisan ayında gerçekleştirildi. Ülkemizde öğrenci, personel taşımacılığı, operasyonel kiralama ve transfer hizmetlerinde faaliyet gösteren lider kuruluşlardan biri olan Efatur ... Devamını Oku »

İstanbul Autoshow 2017 “Geleceğe Yakından Bakın”

İstanbul Autoshow 2017 “Geleceğe Yakından Bakın” :21-30 Nisan 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Autoshow 2017, “Geleceğe Yakından Bakın” sloganıyla, 20 Nisan 2017’de “Basın ve VIP Günü” ile kapılarını açıyor. 20 Nisan 2017 Perşembe günü saat 08:30’dan itibaren kapılarını basın ve VIP konukları için açacak olan İstanbul Autoshow 2017’nin yerleşim planı ve basın toplantıları programı ... Devamını Oku »