Çarşamba , 16 Ağustos 2017
Son Dakika

38. Kayseri

38. Kayseri

Kayseri Büyükşehir’den Asfalt Atağı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi asfalt sezonuna hızlı girdi ve aynı hızla şehrin pek çok noktasında çalışmalarını sürdürüyor. Şehir merkezindeki ana arterlerde taş mastik kaplama kullanılarak yolların kalitesi artırılıyor. Büyükşehir Belediyesi, Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler baharla birlikte başladıkları asfalt çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyorlar. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in de takip ettiği Kaykoop Yolu’ndaki asfaltlama çalışmalarının yanı sıra Hisarcık ... Devamını Oku »

Kayseri Büyükşehir İle Yollar Daha Güvenli

Başkan Çelik şehrin doğu girişinde yapımı tamamlanan yolda incelemelerde bulundu. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, şehrin doğu girişindeki Sivas Bulvarı’nda yapımı tamamlanan yolu inceledi. Başkan Çelik, “Geçtiğimiz yıl çalışma mevsiminde asfaltlama işlemlerini tamamladık. Bugün de asfalt sezonu bitmeden yolun en son kat asfaltı olan taş mastik denilen modifiye asfaltını serdik ve yol çizgilerini çekerek kullanıma hazır hale getirdik.” dedi. ... Devamını Oku »

Başkan Çelik, Kocasinan Bulvarı’ndaki alt geçit çalışmalarını inceledi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, sık sık sahaya çıkarak yatırımları yerinde incelemeye devam ediyor. Başkan Çelik, Kocasinan Bulvarı, Fuzuli Kavşağı’nda başlayan alt geçit çalışmalarını takip etti. Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Kocasinan Bulvarı’nda üç kavşağı kapsayan alt geçit projelerinden ilki olan Fuzuli Kavşağı’nda alt geçit çalışması başladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Fuzuli Kavşağı’ndaki çalışmaları izleyerek, incelemelerde bulundu. Alt geçit için ... Devamını Oku »

Kayseri’nin En Uzun Alt Geçidi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kayseri’nin en uzun alt geçidi olacak olan Kocasinan Bulvarı’ndaki alt geçidin ihalesini yaptı. Projenin tamamlanmasıyla Tuna Kavşağı ve 30 Ağustos Kavşağı birlikte alttan geçilecek. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in Ulaşım Yılı ilan ettiği 2017 yılında ulaşım yatırımları devam ediyor. Kocasinan Bulvarı’nda katlı kavşakları geçen yıl tamamlayarak hizmete açan Büyükşehir Belediyesi bu yıl da üç önemli kavşağı programına ... Devamını Oku »

Başkan Çelik’ten Gece Denetimi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kocasinan Bulvarı ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’nda yapılacak olan alt geçit çalışmalarının trafiği engellememesi için yan yollar açıyor. Büyükşehir Belediyesi Kocasinan Bulvarı ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’nda yapılacak olan alt geçit çalışmalarının trafiği engellememesi için yan yollar açıyor. Başkan Mustafa Çelik, çalışmaların yapıldığı bölgelerde gece yarısı incelemeler yaptı. Büyükşehir Belediyesi’nin Kocasinan Bulvarı’nda yapacağı üç ayrı ka Fuzuli ... Devamını Oku »

Kayseri Büyükşehir 24 Saat Hizmette

Kayseri Büyükşehir Belediyesi gece gündüz, hafta içi hafta sonu demeden çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, hafta sonu ve gece olmasına rağmen devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Sümer Üst Geçidinde yapılan çalışmaları takip eden Başkan Çelik, bazı hizmetlerde gündüz trafiğini aksatmamak için gece çalışıldığını söyledi. Sümer üst geçidi Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilendi. Başkan Mustafa Çelik, üst geçitte yapılan ... Devamını Oku »