Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika

38. Kayseri

38. Kayseri

Kayseri’de İki Caddeye İki Paşanın İsmi Verildi

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik başkanlığında toplanarak önemli kararlara imza attı. Büyükşehir Belediye Meclisi, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik başkanlığında toplanarak önemli kararlara imza attı. Toplantıda Kayserili Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ile terörle mücadelede önemli görevler üstlenen Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın’ın isimleri oybirliğiyle Kayseri’de yeni açılacak caddelere verildi. İki Paşa’nın isimlerinin verilmesi teklifine tüm ... Devamını Oku »

Başkan Çelik, Melikgazi Katlı Kavşak Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Başkan Çelik, İstanbul’da katıldığı toplantılardan döndü ve Melikgazi Katlı Kavşağı’nda yapılan beton atma işini takip etti. Olumsuz hava şartları etkisini iyice hissettirmeye başladı; ancak bu durum Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin çalışma temposunu düşürmedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Melikgazi Katlı Kavşağı’nda beton atma işlemini takip etti ve kar yağışına rağmen hız kesmeden çalıştıklarını söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, İstanbul’da katıldığı ... Devamını Oku »

Başkan Çelik, asfaltlama çalışmalarını inceledi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi şehrin doğu girişinden sonra batı girişini de Kayseri’ye yakışır bir hale getirdi. Trafiğe açılan yolda incelemelerde bulunan Başkan Mustafa Çelik, bu yıl asfaltta 400 bin ton ile rekor kırdıklarını söyledi. Şehrin giriş-çıkış noktalarını Kayseri’nin vitrini olarak gören Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in talimatıyla başlayan çalışmalar doğu girişinin ardından batı girişinde de tamamlandı. Başkan Mustafa Çelik, trafiğe açılan ... Devamını Oku »

Gültepe Katlı Kavşağı’na Başlandı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kocasinan Bulvarı ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’nda yapımına başladığı katlı kavşaklara bir yenisini daha ekledi. Büyükşehir Belediyesi, Kocasinan Bulvarı ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’nda yapımına başladığı katlı kavşaklara bir yenisini daha ekledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, Gültepe Bulvarı girişinde yapımına başlanan katlı kavşak inşaatında incelemelerde bulundu. Kocasinan Bulvarı’nda Fuzuli, Tuna ve 30 Ağustos Katlı Kavşakları, Mustafa Kemal ... Devamını Oku »

Başkan Çelik, Tomarza’da asfaltlama çalışmalarına katıldı

Kış mevsimine girmek üzere olmamıza rağmen Kayseri Büyükşehir Belediyesi yol ve asfalt çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Yol ve asfalt çalışmalarının yapıldığı ilçeleri tek tek ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, bu kez Tomarza’ya gitti. Başkan Çelik, Tomarza’da 6 bin ton sıcak asfalt kullandıklarını söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ilçelerdeki yatırım ve hizmetleri yerinde incelemeye devam ediyor. Başkan Çelik, ... Devamını Oku »

Uyumlu Çalışma İle Alternatif Yollar

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Güney Çevreyolu’nun en önemli bağlantısı olan Derevenk Viyadüğü ve bağlantı yollarıyla ilgili bölgede incelemelerde bulundu. Başkan Çelik, Karayolları Bölge Müdürlüğü, Melikgazi Belediyesi ve Talas Belediyesi ile uyumlu bir çalışma yaptıklarını belirtti ve viyadük bağlantı yollarının yapımına önümüzdeki yıl başlayacaklarını kaydetti. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Derevenk Viyadüğü çalışmalarını yerinde takip etti. Melikgazi Belediye Başkanı ... Devamını Oku »