Cuma , 23 Haziran 2017
Son Dakika

38. Kayseri

38. Kayseri

Kayseri Büyükşehir’den Durmak Yok Yola Devam

Kayseri Büyükşehir’den Durmak Yok Yola Devam :Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Mimsin-TOKİ yolunda incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in Ulaşım Yılı ilan ettiği 2017 yılında ulaşım yatırımları hız kesmeden devam ediyor. Malatya Yolu’nu Sivas Yolu’na bağlayacak olan yeni aks yakında trafiğe açılacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Mimsin-TOKİ yolunda incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesi, Mimsin-TOKİ arasında 6 şeritlik geniş ... Devamını Oku »

Talas Bu Sene Yatırıma Doyacak

Talas Bu Sene Yatırıma Doyacak :Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Talas Halef Hoca Caddesi’nde yapmış olduğu çalışmalar büyük ölçüde tamamlandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ile birlikte Halef Hoca Caddesi’nde incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Talas Halef Hoca Caddesi’nde yapılan çalışmaları takip etti. Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ile birlikte Halef Hoca Caddesi’ne giden Başkan ... Devamını Oku »

Zincidere-Reşadiye-Başakpınar Yolu’nda rekor

Zincidere-Reşadiye-Başakpınar Yolu’nda rekor : Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri’yi Talas üzerinden Malatya Yolu’na bağlayan Zincidere-Reşadiye-Başakpınar Yolu’nu rekor bir sürede yeniliyor. Büyükşehir Belediyesi, Kayseri’yi Talas üzerinden Malatya Yolu’na bağlayan Zincidere-Reşadiye-Başakpınar Yolu’nu rekor bir sürede yeniliyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, çalışmaların hızla devam ettiği yolda incelemelerde bulundu ve rekor bir hızla çalıştıkları yolu birkaç gün içinde hizmete sunacaklarını söyledi. Büyükşehir Belediyesi, Reşadiye-Başakpınar ... Devamını Oku »

Kayseri’de Zabıta ve Polisten Ortak Denetim

Kayseri’de Zabıta ve Polisten Ortak Denetim :Kayseri Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleriyle birlikte ortak denetimler yaptı. Kayseri Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleriyle birlikte ortak denetimler yaptı. Denetimlerde sanayi kuruluşlarının çalışanlarını taşıyan servis araçları denetlendi. Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ve Kayseri Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Organize Sanayi ve ... Devamını Oku »

Alt Geçit İhaleleri Başladı

Alt Geçit İhaleleri Başladı :Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in Ulaşım Yılı ilan ettiği bu yıl içinde sekiz ayrı yerde alt geçit yapılacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in Ulaşım Yılı ilan ettiği bu yıl içinde sekiz ayrı yerde alt geçit yapılacak. Bu kapsamda alt geçit ihaleleri Kocasinan Bulvarı-Fuzuli Kavşağı alt geçidiyle başladı. Kocasinan Bulvarı-Fuzuli Kavşağı’na yapılacak olan alt geçidin ihalesine ... Devamını Oku »

Halef Hoca Yenileniyor

Halef Hoca Yenileniyor :Talas-Halef Hoca Caddesi’nde kapsamlı bir çalışma başlatıldı. Halef Hoca Caddesi alt ve üst yapısıyla birlikte tamamen yenilenecek. Kayseri Büyükşehir Belediyesi hava şartlarının uygun hale gelmesiyle birlikte yol çalışmalarına ağırlık verdi. Bu kapsamda yıpranan yollardan Talas-Halef Hoca Caddesi’nde kapsamlı bir çalışma başlatıldı. Halef Hoca Caddesi alt ve üst yapısıyla birlikte tamamen yenilenecek. Büyükşehir Belediyesi, Halef Hoca Caddesi’nde öncelikle ... Devamını Oku »