Cuma , 20 Ekim 2017
Son Dakika

38. Kayseri

38. Kayseri

Başkan Çelik, Akkışla’da Yapılan Asfalt Ve Kaldırım Çalışmalarını İnceledi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi  kent merkezinde olduğu gibi ilçelerde de yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Akkışla’da yapılan asfalt ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, her yere aynı kalitede hizmet götürdüklerini söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Akkışla’da İlçe Belediye Başkanı Ali Ergül ve diğer yetkililerce karşılandı. İlçe merkezinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Çelik, ... Devamını Oku »

Kayseri Büyükşehir Belediyesinden 2017 yılında rekor asfalt

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in Ulaşım Yılı ilan ettiği 2017 yılında asfalt rekoru kırıldı. Şehir Merkezindeki çalışmalarda 350 bin ton asfalt kullanacak olan Büyükşehir Belediyesi ilçelerde de yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Yılı ilan edilen 2017 yılında bir taraftan katlı kavşak ve alt geçit projelerini hayata geçiriyor, bir taraftan yeni yollar açıyor, bir taraftan da ... Devamını Oku »

Kayseri Büyükşehir yol çalışmalarına devam ediyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kocasinan Bulvarı’nı Seyrani Mahallesi’nden açacağı yolla Bekir Yıldız Bulvarı’na bağlayacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, açacakları yolu Bekir Yıldız Bulvarı’nın en önemli aksı olduğunu belirtti ve yıl sonuna kadar hizmete açmaya çalışacaklarını dile getirdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ile birlikte Seyrani Mahallesi’nde açılacak yol için incelemelerde bulundu. Yol yapımına en kısa ... Devamını Oku »

Başkan Çelik yenilenen Talas ilçesi Halef Hoca caddesinde

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Talas’ın en önemli caddelerinden Halef Hoca Caddesi’ni tamamen yeniledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, yenilenen caddede incelemelerde bulunarak bölgedeki esnaf ve vatandaşlarla görüştü. Başkan Çelik, planlı, estetik ve fonksiyonel işler yapmaya devam ettiklerini söyledi. Talas-Halef Hoca Caddesi Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamen yenilenerek son derece modern bir görünüme kavuştu. Altyapısı tamamen yenilen caddenin asfalt ve kaldırım çalışmaları da ... Devamını Oku »

Başkan Çelik, katlı kavşak çalışmalarını gece gündüz takip ediyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kocasinan ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’ndaki trafiği kesintisiz hale getirmek için projelendirdiği katlı kavşaklarda gece gündüz çalışıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Fuzuli ve Melikgazi Katlı Kavşaklarının şantiyelerinde incelemelerde bulundu ve her iki kavşaktaki çalışmaları yıl sonuna kadar tamamlamak için çalıştıklarını söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri’deki yatırımların gece gündüz takipçisi olmaya devam ediyor. Başkan Çelik, ... Devamını Oku »

Başkan Çelik, Serbest Bölge’den Anbar’a Kadar Olan Yoldaki Yenileme Çalışmalarını İnceledi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi şehrin vitrini olan doğu girişinin ardından batı girişini de yeniliyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, batı girişindeki Serbest Bölge ile Anbar arasındaki yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Büyükşehir Belediyesi alt ve üst yapısıyla birlikte yenilenen şehrin doğu girişinin ardından batı girişindeki yolda da çalışmalara başladı. Şehrin giriş-çıkış noktalarını şehrin vitrini olarak gören Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ... Devamını Oku »