Pazartesi , 1 Mayıs 2017
Son Dakika

38. Kayseri

38. Kayseri

Bekir Yıldız Bulvarı’nın Üçüncü Etabı Hızla İlerliyor

Bekir Yıldız Bulvarı’nın Üçüncü Etabı Hızla İlerliyor :Bekir Yıldız Bulvarı’nın üçüncü etabında yaya yolları ve peyjaz düzenlemesi için ihale yapıldı. Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin şehir içi ulaşımını kolaylaştırmak için yaptığı önemli projelerden birisi olan Bekir Yıldız Bulvarı’nın üçüncü etabında çalışmalar hızla ilerliyor. Üçüncü etabın yaya yolları ve peyzaj düzenlemesi için ihale yapıldı. Büyükşehir Belediyesi, Bekir Yıldız Bulvarı üzerindeki sanat yapılarının ardından ... Devamını Oku »

Başkan Çelik, Talas’ta Yapılan Çalışmaları İnceledi

Başkan Çelik, Talas’ta Yapılan Çalışmaları İnceledi :Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Talas ve bağlı mahallelerinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Talas ve bağlı mahallelerinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Çelik, yaz döneminde de Talas’ta yoğun bir çalışma yapacaklarını söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Talas’taki incelemelerine Başakpınar’da yapılan asfalt çalışmalarıyla başladı. Talas Belediye Başkanı Mustafa ... Devamını Oku »

Kayseri Büyükşehirden Yeni Bordür Sistemi

Kayseri Büyükşehirden Yeni Bordür Sistemi :Kayseri Büyükşehir Belediyesi, yollardaki bordür uygulamasına yeni bir anlayış getirdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, yeni bordür sisteminin ilk kez uygulandığı Bekir Yıldız Bulvarı’nda incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Bekir Yıldız Bulvarı’ndaki çalışmaları yerinde takip etti. Başkan Çelik, ilk kez Bekir Yıldız Bulvarı’nda kullanılan yeni bordür sitemini inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sürekli ... Devamını Oku »

Kayseri Ulaşım A.Ş’de Toplu Sözleşme Sevinci

Kayseri Ulaşım A.Ş’de Toplu Sözleşme Sevinci :Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş.’de toplu sözleşme görüşmeleri sona erdi. Hak İş’e bağlı Öz Taşıma İş Sendikası ile sürdürülen toplu sözleşme görüşmeleri sonunda anlaşma sağlanarak imzalar atıldı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, her zaman çalışanların huzurunu düşündüklerini belirtti. Ulaşım A.Ş.’de yapılan toplu sözleşme imza töreninde konuşan Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Feyzullah Gündoğdu, şirket ... Devamını Oku »

Başkan Çelik Gültepe Bulvarı’nda

Başkan Çelik Gültepe Bulvarı’nda :Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin şehrin ulaşımını büyük ölçüde rahatlatacak projelerinden Gültepe Bulvarı hızla ilerliyor. Büyükşehir Belediyesi’nin şehrin ulaşımını büyük ölçüde rahatlatacak projelerinden Gültepe Bulvarı hızla ilerliyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, sabah erken saatte Gültepe Bulvarı’na giderek çalışmaları takip etti ve işçilerle birlikte kahvaltı yaptı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Gültepe Bulvarı’nda yoğun bir şekilde çalışan işçileri ... Devamını Oku »

Şanlıurfada Yeni Yerleşim Alanlarına Yeni Yollar Açıyor

Şanlıurfada Yeni Yerleşim Alanlarına Yeni Yollar Açıyor :Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin Karaköprü’deki yol yapım ve bulvar çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. İlçe merkezinde açılan yeni yollar sayesinde yerleşim sayısının arttığı Karaköprü’de vatandaşlar yapılan çalışmalardan memnun. Her yıl ortalama 25 bin nüfus artışının yaşandığı Karaköprü’de yeni yaşam bölgelerini takip ederek sorunsuz bir ulaşım için yollar ve bulvarlar inşa eden Büyükşehir Belediyesi sayesinde Karaköprü ... Devamını Oku »