Cumartesi , 29 Nisan 2017
Son Dakika

45. Manisa

45. Manisa

Mesir Sanayi ve Ticaret Fuar Merkezine Ücretsiz Ulaşım

Mesir Sanayi ve Ticaret Fuar Merkezine Ücretsiz Ulaşım :24’üncü Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı törenle açıldı. Açılış çerçevesinde vatandaşların fuara ulaşımı Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz sağlanıyor. Bu yıl 24’üncü kez kapılarını açan Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı Manisalı vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı. Vatandaşların fuara katılımını sağlamak isteyen Manisa Büyükşehir Belediyesi, ücretsiz servis imkanı sağlıyor. Konu ile ilgili bilgi ... Devamını Oku »

Süleymanlı Çamlık Yoluna Büyükşehir’den Bakım

Süleymanlı Çamlık Yoluna Büyükşehir’den Bakım :Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar’ın Süleymanlı Mahallesi’nde çamlık yolu olarak bilinen bölgede bakım onarım çalışması yaptı. Uzun yıllardır bozuk olan yolun yenilenmesi nedeniyle Mahalle Muhtarı Cemali Merter Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Akhisar’da Süleymanlı Mahallesi’nde çamlık yolu olarak bilinen ve piknikçilerin de yoğun olarak kullandığı yolda, Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerince çalışma yapıldı. Yıllardır ... Devamını Oku »

Manisa Büyükşehir, Daha Güvenli Yol İçin Çalışıyor

Manisa Büyükşehir, Daha Güvenli Yol İçin Çalışıyor :Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde sorumluluğu bulunan yollarda güvenliğin sağlanması amacıyla uyarı levhası (CTP) çakma işlemi yapıyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yaptığı asfalt çalışmalarıyla birlikte yollarda güvenliği sağlayacak uyarı levhalarını da ekliyor. Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından fosforlu malzemeden yapılan ve Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluk alanlarında yer alan yollarda çalışma ... Devamını Oku »

Elektrikli Otobüs Manisa Sokaklarında Test Sürüşüne Çıktı

Elektrikli Otobüs Manisa Sokaklarında Test Sürüşüne Çıktı :Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kent içi ulaşımda hayata geçirilmesi planlanan elektrikli otobüs projesinin test sürüşüne katıldı. Vatandaşlarla birlikte elektrikli otobüsle Manisa sokaklarında gerçekleştirilen test sürüşünde, Başkan Ergün vatandaşlara proje hakkında bilgiler verdi. Kent içi ulaşımda modern sistemleri hayata geçirmek için çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa’da uygulamaya konulması planlanan elektrikli ... Devamını Oku »

Alifakı Mahallesi’nde Asfalt Hazırlığı

Alifakı Mahallesi’nde Asfalt Hazırlığı :Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kırkağaç ilçesi Alifakı Mahallesi’nde 1 buçuk kilometrelik yolda asfalt öncesi temel çalışması yapıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde asfalt çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalar kapsamında Kırkağaç’ın Alifakı Mahallesi’nde asfalt öncesi temel çalışması yapıldı. Devam eden çalışmayı Kırkağaç Koordinatörü Ali Rıza Duman da yerinde ... Devamını Oku »

Miraç Kandili’nde Kırtık Mezarlığı’na Ring Seferi

Miraç Kandili’nde Kırtık Mezarlığı’na Ring Seferi :Manisa Büyükşehir Belediyesi, Pazar günü idrak edeceğimiz Miraç Kandili dolayısıyla her hafta Cuma günü gerçekleştirdiği Kırtık Mezarlığı ring seferlerini Pazar günü de gerçekleştireceğini bildirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi, her Cuma Kırtık Mezarlığı’nda vefat eden yakınlarını ziyarete gelen vatandaşlar için mezarlık girişinden kabristanın içine kadar otobüs ring seferi gerçekleştiriyor. Manisa Büyükşehir Belediyesinin ring hizmetinin 23 Nisan ... Devamını Oku »