Cumartesi , 24 Haziran 2017
Son Dakika

45. Manisa

45. Manisa

Manisada Yol Bakım Çalışmaları Hız Kazandı

Manisada Yol Bakım Çalışmaları Hız Kazandı :Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turgutlu ilçesinde yol yama, bakım ve onarım çalışmalarına hız kazandırdı. İlçe halkının daha güvenilir şekilde seyahat etmeleri ve yol güvenliğinin sağlanması amacıyla yapılan çalışmalar, vatandaşların da takdirini topladı. Manisalıların il genelinde güvenli yollarda ulaşım sağlayabilmesi için sıcak asfalt, satıh kaplama işlerini yapan Büyükşehir Belediyesi Yol Şube Müdürlüğü, program dâhilinde asfalt yama, ... Devamını Oku »

Karaağaçlı’ya Sıcak Asfalt

Karaağaçlı’ya Sıcak Asfalt :Manisa Büyükşehir Belediyesi, Şehzadeler ilçesi Karaağaçlı Mahallesi’nde başlattığı sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından kısa süre önce çalışmaları başlatılan Şehzadeler ilçesi Karaağaçlı Mahallesi’ndeki sıcak asfalt serimi hız kesmeden devam ediyor. Ekiplerin özveri içerisinde gerçekleştirdiği işi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay da yetkililerle birlikte inceledi, ekiplere çalışmalarında kolaylıklar diledi. Karaağaçlı Mahallesinde sürdürülen ... Devamını Oku »

Batmanda asfalt ekipleri, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor

Batmanda asfalt ekipleri, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor :Batman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt ekipleri, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Havaların ısınmasıyla birlikte yoğun bir çalışma içerisine giren Belediye ekipleri Ramazan ayında geceye kaydırdığı çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor. Bozulan cadde ve sokakların asfalt zeminini önce freze (Asfalt Sökme Makinesi) ile tıraşlayan ekipler ardından asfalt serimini gerçekleştiriyor. Kültür Mahallesinde yoğunlaşan asfalt serimi ... Devamını Oku »

Manisa Kırkağaç’ta yol çalışmalarını sürdürüyor

Manisa Kırkağaç’ta yol çalışmalarını sürdürüyor :Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri, Karakurt-Bostancı-İlyascılar yolu ve Kiraz yolundaki CTP ve bakım onarım çalışmalarını sürdürüyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yollarda bakım-onarım ve CTP (Kedi Gözü) çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler Karakurt-Bostancı-İlyaslar yolunda Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen CTP (Kedi Gözü) çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca ... Devamını Oku »

Muradiye Kampüs Yolunda Taşkın Sıkıntısına Son

Muradiye Kampüs Yolunda Taşkın Sıkıntısına Son :MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Muradiye Mahallesi’nde bulunan Manisa Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Kampüsü’ne giden yolda yağmursuyu hattı döşemek için proje çalışmalarına başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, yağmursularının deşarjının sağlıklı bir şekilde yapılması için il genelinde önemli projeleri hayata geçiriyor. Bu kapsamda, Yunusemre ilçesine bağlı Muradiye Mahallesi’ndeki ... Devamını Oku »

Manisa Büyükşehir’den Asfalta Dev Bütçe, 100 Milyon TL

Manisa Büyükşehir’den Asfalta Dev Bütçe, 100 Milyon TL :Manisa Büyükşehir Belediyesi Haziran ayı Meclis Toplantısı’nda, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, önemli bir müjde verdi. Asfalt sezonunun başlamak üzere olduğunu hatırlatan Başkan Ergün, 5 bin 700 kilometrelik Manisa yol ağının 2 bin 607 kilometresini asfaltladıklarını hatırlatarak, 2017 yılında da asfalta 100 milyon liralık bir bütçe ayırdıklarını vurguladı. Büyükşehir Belediye Meclisi ... Devamını Oku »