Cuma , 28 Nisan 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 46. Kahramanmaraş

46. Kahramanmaraş

46. Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Büyükşehir asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor

Kahramanmaraş Büyükşehir asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi asfalt çalışmalarını gerek şehir merkezindeki ana arterlerde gerekse mahalle grup yollarında aralıksız olarak devam ettiriyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince Türkoğlu İlçesi’nde Büyükimalı Mahallesi’nde 12 kilometrelik grup yolu asfaltlanırken, Hacıbebek Mahalelsinde ise yol stabilize çalışmaları devam ediyor. Mahallelerine yapılan çalışmalardan oldukça memnun ... Devamını Oku »

Kahramanmaraş Kuzey Çevre Yolu Şehrin Doğusuyla Batısını Bağlayacak

Kahramanmaraş Kuzey Çevre Yolu Şehrin Doğusuyla Batısını Bağlayacak :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan Kuzey Çevre Yolu’nda yol yapım ve zemin sağlamlaştırma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Kuzey çevre yolunda birkaç noktada çalışmalar devam ederken yolun tamamı yaklaşık 30 kilometrelik bir güzergâhı kapsıyor. Şehrin en doğusu Gaziantep yolundan başlayıp Kılavuzlu mevkiinde Kayseri yoluna bağlanacak olan Kuzey Çevre Yolu’nda incelemelerde bulunan ... Devamını Oku »

Kahramanmaraşta asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor

Kahramanmaraşta asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, asfalt çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen asfalt çalışmaları Haydarbey Mahallesinde başladı. Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince Haydarbey Mahallesi Bahçeci Hoca Bulvarı’nda başlatılan sıcak asfalt kaplama çalışmaları standartlara uygun bir şekilde sürdürülüyor. Haydarbey Mahallesi’ndeki asfaltın tamamlanmasının ... Devamını Oku »

Çok Katlı Otopark İnşaatı tüm hızıyla devam ediyor

Çok Katlı Otopark İnşaatı tüm hızıyla devam ediyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Derepazarı mevkiinde yapımı devam eden Çok Katlı Otopark İnşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığı Etüd ve Projeler Şube Müdürlüğü’nce yürütülen Arasa Otoparkı yapım işinde 514 forekazık, 340 adet kuşaklama kirişi ankrajı yapılarak tüm alt yapı projesi tamamlandı. Arasa Otopark A, B ve ... Devamını Oku »

Sarayaltı Yolu Genişletme Çalışmaları Devam Ediyor

Sarayaltı Yolu Genişletme Çalışmaları Devam Ediyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Ulaşım Planı kapsamında kent merkezi trafik sirkülasyon sistemi yeniden kuruluyor. Tek ulaşım arteri üzerine kurulu trafik düzeni, şehrin tarihi çekirdeğini trafiğin düğüm noktası haline getirmekteyken yeni kurulan ulaşım sistemi ile kent merkezine alternatif ulaşım kanalları planlanmış ve hazırlanan ulaşım projeleri aşamalar halinde hayata geçmeye başlamıştır. Bu kapsamda kentin, kentsel ... Devamını Oku »

Adnan Menderes Bulvarı Asfaltlanıyor

Adnan Menderes Bulvarı Asfaltlanıyor :Asfalt sezonuna hızlı bir giriş yapan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, sıcak asfalt serim çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Adnan Menderes Bulvarı üzerinde Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi ile Çukurova Anadolu İmam Hatip Lisesi kavşağı arasında kalan bölümde asfalt çalışmalarına başlayan Büyükşehir Belediyesi bu yılsonuna kadar asfalt sorununu bitirmeyi hedefliyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ... Devamını Oku »