Pazar , 22 Ekim 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 46. Kahramanmaraş

46. Kahramanmaraş

46. Kahramanmaraş

Karamanlı Yolunda Genişletme

Yol yapım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, yeni yol ve bulvarların yanı sıra yol genişletme çalışmalarını da sürdürüyor. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalarda Dulkadiroğlu İlçesi Karamanlı Grup Yolunda genişletme çalışmaları devam ediyor. Dulkadiroğlu İlçesi Karamanlı Mahallesi’nden Kısık bölgesine kadar olan 18 kilometrelik yol 14 metre ... Devamını Oku »

Ahmetçik-Kınıkkoz Grup Yolu’nda CRS ‘ Yapılıyor

Kahramanmaraş’ta ulaşımda adeta seferberlik başlatan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tüm ilçelerde topyekün çalışmalarına devam ediyor. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalarda bir taraftan yeni yol yapılırken, diğer taraftan da mevcut yollarda genişletme bakım ve asfalt çalışmaları sürdürülüyor. Göksun İlçesinde yürütülen çalışmalarda Ahmetçik – Yeşilköy- Kızılöz- Kınıkkoz Grup yolunda filler serim ve ... Devamını Oku »

Milli İrade Meydanı Otoparkı Hızla İlerliyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına kısa süre önce başlanan Milli İrade Meydanı ve Katlı Otopark projesinde otopark katları yükselmeye başladı. Katlı otopark yapımında 2.ve3. blokların katları tamamlanarak tabliye betonları döküldü ve çevre hafriyatları tamamlandı. Büyükşehir Belediyesi Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığı Etüd ve Projeler Şube Müdürlüğü kontrolünde gerçekleştirilen çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 14 DÖNÜM ALAN ÜZERİNE KURULUYOR Kahramanmaraş Büyükşehir ... Devamını Oku »

Sumaklı Yolunda Çalışmalar Devam Ediyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yol yapım ve onarım çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen işleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince Andırın ilçesinde devam eden çalışmalar kapsamında Sumaklı-Düziçi Grup Yolu’nda çalışmalar devam ediyor. Sumaklı-Düziçi Grup Yolu’nun Kuzgun bölümünde 4 kilometrelik alanda filler serim ve sıkıştırma çalışmaları tamamlanırken, diğer 4 kilometrelik bölümde ise çalışmalar devam ediyor. Devamını Oku »

Yedikuyular Yolunda Genişletme

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Yedikuyular Kayak Merkezi yapım çalışmalarının yanı sıra mevcut yolda da genişletme çalışmalarını devam ettiriyor. Şehir Merkezi’nden 7 kilometre uzunluğunda olan yolda genişletme çalışmalarına başlayan Büyükşehir Belediyesi yolun genişliğini 15 metreye çıkarıyor. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalarda başta Yedikuyular Kayak Merkezi olmak üzere Bertiz bölgesinin grup yolu ... Devamını Oku »

Büyüknacar Grup Yolu’na Çizgi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında hizmetlerine ara vermeden devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından daha önceden yapılan ve asfaltlanan grup yollarında yol çizgilendirme çalışmaları da yapılıyor. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalarda asfaltlanan yollarda çizgilendir ve trafik işaret levhaları montajı da yapılıyor. Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalarda Pazarcık İlçesi Büyüknacar ... Devamını Oku »