Pazartesi , 21 Ağustos 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 46. Kahramanmaraş

46. Kahramanmaraş

46. Kahramanmaraş

Fındıklıkoyak-Çamurlu Yolunda Sona Gelindi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi il genelinde yürüttüğü yol yapım çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü kontrolünde Göksun İlçesi Fındıklıkoyak-Çamurlu Grup yolunda Bitümlü sıcak karışım çalışmalarında sona gelindi. Göksun İlçesine bağlı Fındıklıkoyak-Çamurlu Mahalleleri arasında ulaşımı sağlayan 6 metre eninde 4 bin 500 metre uzunluğundaki grup yolunda bitümlü sıcak karışım (crs) çalışmalarında ... Devamını Oku »

Kahramanmaraş Büyükşehir Çağlayancerit Grup Yollarında

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında yol genişletme, filler serimi ve asfalt çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince Çağlayancerit İlçesi’nde mahalleler arasında grup yollarında yol düzenleme, filler serimi ve sıkıştırma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Ekipler tarafından platform genişliği 8 metre eninde ve 20 kilometre uzunluğundaki ... Devamını Oku »

Helete yoluna sıcak asfalt

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Çağlayancerit İlçesine bağlı Helete Mahallesinde sıcak asfalt serim çalışmalarına başladı. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalarda Çağlayancerit-Helete arasındaki yol sıcak asfaltla kaplanıyor. Çağlayancerit İlçesi ile Helete Mahallesi arasında ulaşımı sağlayan, 8 metre eninde 11 kilometre uzunluğundaki yol da sıcak asfalt kaplama çalışmaları başladı. Kahramanmaraş il genelinde 2017 yılı ... Devamını Oku »

Demircilik-Türkveren yolunda dolgu çalışması

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Elbistan İlçesi’nde bulunan grup yollarında başlattığı çalışmalarına son hızla devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekipleri Elbistan İlçesi’nde Demircilik- Türkveren Grup Yolunda yol genişletme ve düzenleme çalışmalarının ardından dolgu ve stabilize çalışmalarına başladı. Demircilik Mahallesi ile Türkveren Mahallesi arasında 4 kilometre uzunluğunda 7 metre eninde olan Demircilik- Türkveren Grup ... Devamını Oku »

Beştepe-Yalıntaş grup yolunda sathi kaplama

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi il genelinde 79 noktada başlattığı yol yapım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince Elbistan İlçesi Beştepe-Yalıntaş Grup Yolunda yürütülen yol bakım ve malzeme çekiminin tamamlanmasının ardından sathi kaplama çalışmaları başladı. Beştepe Mahallesi ile Yalıntaş Mahallesi arasındaki 6.3 kilometre uzunluğundaki yolda 1. sathi kaplama çalışmaları ... Devamını Oku »

Başkan Erkoç Kuzey Çevre Yolunda incelemelerde bulundu

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, yapımı devam eden Kuzey Çevre Yolunda incelemelerde bulundu. Kuzey Çevre Yolu’nda çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğine dikkat çeken Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç: “Onlarca iş makinamız çok hızlı bir şekilde bu bölgede birkaç yerde çalışmakta. Hedefimiz yolun önemli bir kısmını 2017 yılı içerisinde, tamamını da en geç 2018’de bitirip trafiğe açacağız. Gazi ... Devamını Oku »