Salı , 27 Haziran 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 46. Kahramanmaraş

46. Kahramanmaraş

46. Kahramanmaraş

Döngele Grup Yolu Asfaltlanıyor

Döngele Grup Yolu Asfaltlanıyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Döngele Grup Yolu’nda sıcak asfalt serim çalışmalarına başladı. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince başlatılan sıcak asfalt serim çalışmaları 10 metre eninde 7 bin metre uzunluğundaki Döngele Grup Yolu’nda devam ediyor. Döngele Grup Yolu’nda başlayan sıcak asfalt kaplama çalışmaları diğer bölgelerde de devam edecek. Devamını Oku »

Trabzon Caddesinde yayalaştırma çalışması devam ediyor

Trabzon Caddesinde yayalaştırma çalışması devam ediyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ‘nin Trabzon Caddesi’nde başlattığı yayalaştırma projesi tüm hızıyla devam ediyor. Yayalaştırma çalışmalarıyla ilgili bir değerlendirmede bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, dünyanın belli başlı kentlerinde, slow city (sakin şehir) uygulamasının getirdiği bir akım olduğunu ve bu akımın, kent merkezlerinin yayalaştırılmasını ve araç trafiğinin azaltılmasını öngördüğünü belirterek büyükşehir belediyesi olarak kent ... Devamını Oku »

Tevekkeli Yolu Asfaltlanıyor

Tevekkeli Yolu Asfaltlanıyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi grup yollarında asfalt çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince şehrin muhtelif bölgelerinde yapılmakta olan sıcak asfalt kaplama çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Dulkadiroğlu İlçesi Kapıçam-Tevekkeli-Kocalar Mahalleleri Grup yolunda başlatılan çalışmalarda sıcak asfalt kaplama yapılıyor. Daha önce bu grup yolunda genişletme çalışmaları başlatılmış ... Devamını Oku »

Karamanlı Kavşak Çalışmaları Devam Ediyor

Karamanlı Kavşak Çalışmaları Devam Ediyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Karamanlı Kavşak çalışmasına başladı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un önemli projeleri arasında yer alan yeni Karamanlı Kavşağı çalışması start aldı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şehir içi trafiğinin yoğun olduğu noktalarda bulunan kavşaklarda yeni düzenlemeler yapıyor. Bu kapsamda Karamanlı Kavşağında yapılacak yeni düzenleme ile bölgedeki trafiğin daha da rahatlatılması hedefleniyor. SÖZ VERDİĞİMİZ ... Devamını Oku »

Kahramanmaraşa Yeni Bir Bulvar Daha

Kahramanmaraşa Yeni Bir Bulvar Daha :Kahramanmaraş’ta trafik sorununu çözmeye kararlı olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yeni bir bulvar yapımına daha başlıyor. Yeni bulvar için kamulaştırma çalışmalarını yürüten Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı Kamulaştırma Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada: “Yeni Bulvar kamulaştırması devam etmektedir. Pınarbaşı (Tekerek) Mahallesi ile Maarif Mahallesi sınırları içerisinde kamulaştırılmasına başlanılan ve yeni oluşan Bulvar imar planında ... Devamını Oku »

Arasa Çok katlı Otopark inşaatı hızla devam ediyor

Arasa Çok katlı Otopark inşaatı hızla devam ediyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından otopark sorununu çözmek için kısa süre önce yapımına başlanan Arasa Çok katlı Otopark inşaatı hızla devam ediyor. Arasa Camii yanında inşaatına başlanan 1000 araçlık otoparkta C blok tamamlanırken, B1 ve A1 blokların katları yükselmeye başladı. Çok katlı otoparkta aynı zamanda A2 bloğunun temel döşeme çalışmaları ise sürüyor. MODERN ... Devamını Oku »