Cumartesi , 21 Ekim 2017
Son Dakika

48. Muğla

48. Muğla

Fethiye Yollarına Büyükşehir’den 40 Milyon TL Yatırım

İl genelinde yollardaki çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Muğla Büyükşehir Belediyesi, Fethiye’deki Kayaköy-Karakeçililer yolunda yaptığı asfalt çalışmalarını tamamladı. Yapılan bu çalışmalarla Büyükşehir Belediyesi’nin Fethiye’de bu güne kadar yollara yaptığı yatırım 40 Milyon 464 Bin TL’ye ulaştı. Muğla’ya yakışan güvenli ve kaliteli yollar için il genelindeki çalışmalarını sürdüren Muğla Büyükşehir Belediyesi, Fethiye’de Kayaköy-Karakeçililer Mahalleleri arasında bulunan yolda asfalt çalışmalarını tamamladı. 2017 yılı ... Devamını Oku »

Başkan Gürün Otogar Çalışmasını Yerinde İnceledi

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün Menteşe İlçesi’nde yapımı devam eden şehirlerarası otobüs terminalinde incelemelerde bulundu. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Büyükşehir Belediyesi’nin yapımı devam eden Menteşe İlçesi Akkaya Kavşağı 432 ada 271 parselde 19 bin 550 metrekare arsa üzerinde 4670 metrekare işletme alanı olarak projelendirilen ve 11 Milyon 186 bin 400 TL’ye mal olacak Menteşe Şehirlerarası ... Devamını Oku »

Muğla Büyükşehirin Mahallelerde Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri il genelinde yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Yıl boyunca yolları daha modern ve güvenli hale getirmek için aralıksız olarak çalışan Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri il genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri Köyceğiz Akköprü Mahallesi’nde 7 kilometre, Menteşe Algı Mahallesi’nde 1,8 kilometre, Çatak-Bağyaka Mahallesi’nde 900 metre 2. Kat sathi kaplama, Kuyucak Mahallesi’nde 1,7 kilometre, Yenikarakuyu ve ... Devamını Oku »

Muğlada Öğrenci Servislerini Takip Sistemi Bu Yılda Devam Ediyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin geçtiğimiz yıllarda başlatmış olduğu ve velilerin yoğun ilgi gösterdiği öğrenci servis takip sistemi bu yılda devam ediyor. Muğla ilinde faaliyet gösteren Özel Öğrenci Servis Araçlarına Büyükşehir Belediyesi Filo Takip (GPS) sistemine entegre olmasının sağlanması ve öğrencilerin daha güvenli ortamlarda seyahat edebilmeleri için başlatılan öğrenci takip sistemi velilerden yoğun ilgi görüyor. Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli olarak yürütülen ... Devamını Oku »

Muğla Büyükşehir Milas’ta Yol Çalışmalarını Sürdürüyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yetki ve sorumluluğunda olan yollarda çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi il genelinde sorumluluğunda bulunan yollarda asfalt döküm çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Milas ilçesinde çalışmalarına devam eden ekipler, Çamlıca Mahallesi’nde1,5 kilometre, Dereköy Mahallesi’nde 6 kilometre birinci kat asfalt döküm çalışmasını, Karaağaç Mahallesi’nde 2,5 kilomketre, İkizköy Mahallesi’nde 1 kilometre ve Ulaş Mahallesi’nde ise 700 metre ... Devamını Oku »

Menteşe’de Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Menteşe ilçesinin bir çok mahallesinde yol çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri il genelinde sorumluluğunda bulunan yollarda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi görev ve sorumluluğunda bulunan Menteşe İlçesi Çamoluk, Esençay, Bozyer, Günlüce, Göktepe, Kenkercik ve Yılanlı Mahallelerinde 2. kat sathi kaplama çalışmalarını tamamladı. Ekipler İkizce Mahallesi’nde 8 bin 400 metre, Şenyayla Mahallesi’nde ... Devamını Oku »