Cumartesi , 24 Haziran 2017
Son Dakika

48. Muğla

48. Muğla

Akıllı Duraklarla Ulaşım Daha Kolay

Akıllı Duraklarla Ulaşım Daha Kolay :Toplu taşımaya modern çözümler getirerek kolay ulaşımı sağlamayı hedefleyen Muğla Büyükşehir Belediyesi, bunlara bir yenisini daha ekledi. Toplu taşımada çağın gerekliliklerine uygun modern çözümler üretmeyi hedefleyen Muğla Büyükşehir Belediyesi, MUTTAŞ Kent Hizmetleri A.Ş tarafından yürütülen toplu taşım hizmetlerinde “Akıllı Ulaşım” prensibi ile başlattığı “Akıllı Durak” projelerine devam ediyor. Ulaşıma dijital rahatlık getiren akıllı durak uygulaması ... Devamını Oku »

Kazaya Muğla Büyükşehir Ekiplerinden Anında Müdahale

Kazaya Muğla Büyükşehir Ekiplerinden Anında Müdahale :Pazar günü Milas ilçesinde meydana gelen kazaya Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından anında müdahale edildi. 18 Haziran Pazar günü 18.40 sıralarında Beçin Mahallesi Ören karayolu üzerinde trafik kazası meydana geldi. Olay yerinde yol yapım çalışması yapan Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri üç aracın karıştığı kazaya anında müdahale etti. İlk yardım eğitimi almış olan personel tarafından ilk ... Devamını Oku »

Datça Yollarına 9 Milyon TL’lik Yatırım

Datça Yollarına 9 Milyon TL’lik Yatırım :Muğla Büyükşehir Belediyesi Datça İlçesi Kazım Yılmaz Caddesi’ne 9 Milyon 246 Bin TL yatırımla yeni bir çehre kazandırdı. Muğla Büyükşehir Belediyesi Muğla genelinde yol, meydan, cadde, bulvar, kavşak düzenlemelerine ara vermeden devam ediyor. Muğla’da vatandaşların daha güvenli, modern yollarda seyahat etmeleri ve Muğla’ya yakışan yollar için çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi Datça İlçesi Kazım ... Devamını Oku »

Bodrum-Gündoğan Arasına Alternatif Güzergah

Bodrum-Gündoğan Arasına Alternatif Güzergah :Bodrum-Gündoğan hattı için belirlenen alternatif güzergahı hakkında açıklama. Çağdaş yönetim ve görev anlayışı ile Muğla İlindeki ulaşım hizmetlerini insan odaklı ve çevreye duyarlı olarak yerine getirmek üzere kaliteli, örnek ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlayan Muğla Kent Hizmetleri MUTTAŞ A.Ş tarafından Muğla İlinin mekânsal, sosyal ve ekonomik özelliklerine göre ulaşım ihtiyaç ve talepleri ile sürdürülebilir gelişmeyi dikkate ... Devamını Oku »

Ölüdeniz Yoluna 8 Milyon TL’lik Yatırım

Ölüdeniz Yoluna 8 Milyon TL’lik Yatırım :Muğla Büyükşehir Belediyesi Fethiye İlçesi Patlangıç- Ölüdeniz yolu 1.Etap yol, cadde, meydan, bulvar düzenlemesi çalışmalarını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu. Muğla Büyükşehir Belediyesi Muğla genelinde Muğla’ya yakışan yollar, meydan ve bulvar düzenleme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Muğla’nın gözde turizm beldelerinden biri olan Fethiye İlçesi Ölüdeniz-Patlangıç Yolu’nda 1.Etap yol çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi alt ve ... Devamını Oku »

Muğla’da 72 Bin 500 Levha Dikildi

Muğla’da 72 Bin 500 Levha Dikildi :Muğla Büyükşehir Belediyesi, yatay/düşey işaretleme çalışmaları kapsamında il genelinde 66 bin adet C.T.P ve 72 bin 500 levhanın montajını yaptı. Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından il genelinde yürütülen yatay/düşey işaretleme çalışmaları kapsamında levha montajları da yapılıyor. Güvenli ulaşımı sağlamak için yollarda eksik yerler tamamlanırken, deformasyona uğramış trafik tanzim ve uyarı levhalarının da yerine yenileri ... Devamını Oku »