Cuma , 18 Ağustos 2017
Son Dakika

48. Muğla

48. Muğla

UKOME Okul Servis Araçlarının Fiyat Tarifesi Konusunda Vatandaşları Uyardı

Muğla İli Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nin (UKOME) Ağustos ayında gerçekleşen toplantısında 2017-2018 eğitim öğretim döneminde uygulanacak okul servis aracı fiyat tarifesinde düzenleme yapıldı. Yapılan UKOME toplantısında 2017-2018 eğitim öğretim döneminin servis ücret tarifeleri belirlendi. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden toplantı sonrasında konu ile ilgili bir açıklama yapıldı. Açıklamada; Çocukların eğitim öğretim kurumlarına ulaştırılmasında kaliteli, güvenli ve uygun maliyetli servis taşımacılığının önemli olduğu, akaryakıt, ... Devamını Oku »

Fethiye ve Seydikemer’de Yol Çalışmaları Sürüyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde asfalt kaplama çalışmalarını sürdürüyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda bulunan Fethiye Sahilkoru – Gökçeovacık-Belenpınar -Yakacık- Çamköy-Eldirek Mahallelerinde ve Seydikemer Çaykenarı- Arifler- Dodurga- Asar- Bel- Yediburunlar- İzettin- Çobanlar- Sahil Ceylan -Dereköy Mahallelerinde sathi kaplama çalışmalarını tamamladı. Muğla’ya yakışır modern ve güvenli yollar için çalışmalara ara vermeden devam ediliyor. 2017 Yılında il genelinde 752 kilometrelik ... Devamını Oku »

Milas’ta Öğrenci Servisleri Değerlendirildi

2017-2018 eğitim öğretim döneminin yaklaşması ile birlikte öğrencilerin eğitim birimlerine güvenli bir şekilde ulaşımlarının sağlanabilmesi için yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantı Milas’ta gerçekleştirildi. 2017-2018 eğitim öğretim döneminin yaklaşması ile birlikte öğrencilerin okullarına güvenli bir şekilde ulaşımlarının sağlanması için yapılan çalışmalar yapılan toplantıyla değerlendirildi. Milas Kaymakamlığı’nın koordinasyonunda gerçekleşen toplantıda Muğla Büyükşehir Belediyesi, Milas İlçe Jandarma Komutanlığı, Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Milli ... Devamını Oku »

Muğla Büyükşehir Zabıtası Korsan Taşımacılığa İzin Vermiyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, vatandaşların trafikte güven içerisinde seyahat etmelerini sağlamak amacıyla denetimlerini sıklaştırdı. Muğla il genelimizde turizm sezonuyla beraber araç kiralama şirketlerinin ve kayıt dışı taksilerin korsan taksicilik yaptıkları yönünde alınan ihbarları değerlendiren Zabıta ekipleri, Jandarma ve Polis ekipleri ile birlikte kiralık araçları ve taksileri durdurarak taşıma ve çalışma izin belgelerinin bulunup bulunmadığının kontrollerini yapıyor. Özel toplu taşıma ... Devamını Oku »

Muğla Büyükşehir modern yollar için aralıksız çalışıyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri, il genelinde daha güvenli ve modern yollar için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Vatandaşların daha rahat seyahat edebilmeleri için çalışmalarını sürdüren Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Köyceğiz ve Ortaca ilçelerinde asfalt kaplama işini tamamladı. Ekipler, Ortaca Gölbaşı mahallesi, Köyceğiz Balcılar ve Otmanlar Mahallerinde toplam 15 kilometre asfalt kaplama çalışması yaptı. Muğla Büyükşehir Belediyesi konu ile ilgili yaptığı açıklamada ... Devamını Oku »

Muğla Büyükşehir asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor

Muğla Büyükşehir asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor : Muğla Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların daha güvenli ve modern yollarda seyahat edebilmeleri için il genelinde asfalt kaplama, yol bakım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Muğla Büyükşehir Belediyeliler- Yeşilköy Mahallelerinde, Menteşe İlçesi, Akkaya yolunda, Ula İlçesi, Şirinköy- Örnekköy- Esentepe- Yeşilçam–Turgut-Kavakçalı-Oyru-Arıcılar- Çakmak Mahallelerinde, Köyceğiz İlçesi, Hamitköy Mahallesi ve Yuvarlakçay Mevkiinde, Datça İlçesi, Kızlan -Karaköy- ... Devamını Oku »