Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika

50. Nevşehir

50. Nevşehir

Atatürk Bulvarı trafiğe açıldı

Atatürk Bulvarı trafiğe açıldı :Nevşehir Belediyesi tarafından sıcak asfalt uygulamasının ilk olarak başlatıldığı Atatürk Bulvarı, çift yönlü olarak trafiğe açıldı. Nevşehir’de ana yolların sıcak asfaltla kaplanması projesi kapsamında, Atatürk Bulvarı’nda bir süre önce başlatılan alt yapı çalışmaları tamamlandı. İçme suyu başta olmak üzere kanalizasyon şebeke hattı, Telekom, İnternet ve elektrik gibi temel alt yapı alanında son teknolojik ürünlerin kullanıldığı Atatürk ... Devamını Oku »

Nevşehirde sıcak asfalt uygulaması için alt yapı çalışmaları başlatıldı

Nevşehirde sıcak asfalt uygulaması için alt yapı çalışmaları başlatıldı :Nevşehir Belediyesi tarafından şehir merkezindeki ana yolların sıcak asfalt kaplanması çalışmaları kapsamında, yollardaki kilitli parke taşlarının sökümüne başlandı. Bu kapsamda ilk etapta Borsa Kavşağı ile Ziraat Bankası Kavşağına kadar olan Atatürk Bulvarı’nda, kilitli parke taşların sökülüyor. Nevşehir’de şehir içi yolların , periyodik olarak sıcak asfalt ile kaplanmasına yönelik çalışmalar öncesinde , ... Devamını Oku »

Acıgöl Belediye Başkanı Karayolları Bölge Müdürünü Ziyaret Etti

Acıgöl Belediye Başkanı Karayolları Bölge Müdürünü Ziyaret Etti :Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş Karayolları Bölge Müdürü Şenol Altıok’u ziyaret etti. Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, Karayolları Kayseri 6. Bölge Müdürlüğü görevine atanan Şenol Altıok’u ziyaret etti. Belediye Başkanı Ertaş, ilçeden geçmekte olan çevre yolunda yaşanan sorunları Bölge Müdürü Altıok’a anlatırken sorunların bir an önce giderilmesi için destek istedi. Karayolları Bölge ... Devamını Oku »

Ürgüpte Sıcak Asfalt İhalesi Yapıldı

Ürgüpte Sıcak Asfalt İhalesi Yapıldı :Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, altyapısı yenilenen Ürgüp’ün ana giriş yollarının yapımı için uzun süredir en iyi şekilde hazırlandıkları yaklaşık maliyeti 7 Milyon 805 Bin 743 Türk Lirası olan ihaleye 3 firmanın katılarak tekliflerini sunduğunu belirtti. Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, altyapısı yenilenen Ürgüp’ün ana giriş yollarının yapımı için uzun süredir en iyi şekilde hazırlandıkları ... Devamını Oku »

Avanos Asma Köprü de çökme meydana geldi

Avanos Asma Köprü de çökme meydana geldi :Nevşehir Avanos ilçesinde Türkiye’nin en uzun nehri Kızılırmak üzerindeki Asma Köprüde çökme meydana geldi. Ramazan bayramı yoğunluğu sebebiyle Avanos ilçesinin simgesi haline gelen Asma Köprüde çökme meydana geldi. Avanos Belediyesi tarafından Hasar tesbiti yapılan köprünün halatında yenileme ve güçlendirme çalışmaları yapılması için start alındı. Köprünün, ırmak üzerindeki bir bölümünde oluşan çökme vatandaşların özellikle ... Devamını Oku »

Nevşehir’de Sıcak Asfaltlama Çavuşin-Avanos İle Devam

Nevşehir’de Sıcak Asfaltlama Çavuşin-Avanos İle Devam :Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Süleyman ÖZGÜN ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili ,Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN, İl Özel İdaresince yapımı tamamlanan Göreme-Çavuşin arası sıcak asfalt yol güzergahının devamı niteliğinde olan Çavuşin-Avanos arası 3,5 km lik sıcak asfalt yapımı çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldılar. Yapılan çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Nevşehir İl Özel ... Devamını Oku »