Cuma , 19 Ocak 2018
Son Dakika

51. Niğde

TILOS Çözümü İle Birlikte Ankara Niğde Otoyolu İhalesi Kapsamında Harika Başarı!

TILOS Çözümü İle Birlikte Ankara Niğde Otoyolu İhalesi Kapsamında Harika Başarı! :Ankara – Niğde Otoyolu ihale hazırlıkları sürecinde TILOS Linear Project (TILOS Doğrusal Planlama) çözümü ile birlikte destek verdiğimiz ERG İnşaat – Seza İnşaat ortak girişimi, ihaleyi kazanarak harika bir zafer elde etti. Bu ihale kapsamında ERG İnşaat – Seza İnşaat ortak girişimine Tilos Lineer Project ile İş Programı Danışmanlığı ... Devamını Oku »

Ankara-Niğde Otoyolu ihalesi açıklandı

Ankara-Niğde Otoyolu ihalesi açıklandı :Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, “Ankara-Niğde arası 275 kilometre otoyol ve buna bağlı 55 kilometrelik bağlantı yollarının ihalesini yap-işlet-devret modeli ile yaptık.” dedi. Arslan, Kars Valiliğinde düzenlediği basın toplantısında Ankara-Niğde otoyolu ihalesine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. İhaleye ilişkin bugün sabah teklifleri aldıklarını belirten Arslan, şöyle konuştu: “Ankara-Niğde arası 275 kilometre otoyol ve buna bağlı 55 ... Devamını Oku »

Başkan Akdoğan Niğde Şehir içi Tünel Projesini anlattı

Başkan Akdoğan Niğde Şehir içi Tünel Projesini anlattı :Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan , proje çizim ihalesi biten ve 1. Etap projeleri tamamlanan Şehiriçi Tünel Projesinin Vali Yokuşu tabir edilen bölgedeki merdivenlerden başlayarak, Kayaardı Mevkiine kadar uzanacağını ve tünelin 370 metre uzunluğunda olacağını söyledi. Başkan Akdoğan: ‘Kızılca deresi ayın sonuna kadar sonuçlanacak. Bir müteahhit firmaya iş verilecek bundan sonraki süreçte ... Devamını Oku »

Niğde kent merkezine tünel

Niğde kent merkezine tünel :Niğde Belediyesi’nce hazırlanan ve Vali Konağı yokuşunu Kayaardı Mevkii’ne bağlayacak olan Şehiriçi Tünel Projesi’nde kamulaştırma çalışmalarına başlanacak. 370 metre uzunluğunda planlanan tünel şehiriçi trafik akışını büyük oranda rahatlatacak. Niğde Belediyesi’nce hazırlanan ve Vali Konağı yokuşunu Kayaardı Mevkii’ne bağlayacak olan Şehiriçi Tünel Projesi’nde kamulaştırma çalışmalarına başlanacak. 370 metre uzunluğunda planlanan tünel şehiriçi trafik akışını büyük oranda rahatlatacak. ... Devamını Oku »

Niğdede okul bahçesi asfaltlama çalışmaları devam ediyor

Niğdede okul bahçesi asfaltlama çalışmaları devam ediyor :Niğde Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri okul bahçesi asfalt çalışmalarına devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ekiplere çalışmalarında kolaylık dilerken öğrencilerin sevgi seliyle karşılaştı. Niğde Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri okul bahçesi asfalt çalışmalarına devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ekiplere çalışmalarında kolaylık dilerken öğrencilerin ... Devamını Oku »

Niğde’de Asfaltsız Cadde ve Sokak Kalmayacak

Niğde’de Asfaltsız Cadde ve Sokak Kalmayacak :Niğde Belediyesi, Selçuk Mahallesindeki 5 sokakta asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Geçtiğimiz yıl asfalt sezonunda 70 bin ton sıcak asfalt dökerek Niğde’de tüm zamanların rekorunu kıran Niğde Belediyesi, bu yıl da asfalt sezonuna hızlı bir giriş yaptı. Asfaltsız cadde ve sokak bırakmamayı hedefleyen Niğde Belediyesi, şehrin pek çok noktasında asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Niğde Belediyesi Fen İşleri ... Devamını Oku »