Cumartesi , 29 Nisan 2017
Son Dakika

52. Ordu

52. Ordu

Yeni Sanayi kavşağında Sıcak Asfalt Çalışmaları Tamamlandı Ordu Trafiği Nefes Alacak

Yeni Sanayi kavşağında Sıcak Asfalt Çalışmaları Tamamlandı Ordu Trafiği Nefes Alacak : Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ordu Çevre Yolu’nun Karadeniz sahil yoluna bağlantısını sağlayacak yeni sanayi kavşağındaki sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı. Başkan Enver Yılmaz, “Ordu trafiğine nefes aldıracak çevre yolunun Karadeniz sahil yoluna bağlantısını yapacak yeni sanayi kavşağında, son kat asfaltın dökülerek yolun trafiğe açıldığını” söyledi. ÇEVRE YOLUNA YENİ BİR GEÇİŞ ... Devamını Oku »

Çatalpınar’da Ulaşım Sorunları Çözülüyor

Çatalpınar’da Ulaşım Sorunları Çözülüyor : Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çatalpınar ilçesinde ulaşım sorunlarını çözecek yatırımlarını tek tek hayata geçiriyor. 2014-2016 yılları arasında Çatalpınar ilçesinde 10 milyon TL’lik yol yatırımının gerçekleştirildiğini söyleyen Başkan Enver Yılmaz, “2017 yılında ise 2,5 milyon TL daha yol yatırımı yaparak ilçedeki ulaşım sorununu büyük oranda çözeceğiz” dedi. 15 KM SICAK ASFALT VE 23 KM SATHİ ASFALT KAPLAMA ... Devamını Oku »

Süleyman Felek Caddesi Araç Trafiğine Kapatılıyor

Süleyman Felek Caddesi Araç Trafiğine Kapatılıyor : Altınordu ilçesinde tarihi bir karara imza atarak kent merkezindeki Süleyman Felek Caddesi’ni araç trafiğine kapatacak olan Ordu Büyükşehir Belediyesi, ihalesini gerçekleştirdiği projenin çalışmalarına kısa bir süre sonra başlayacak. Altınordu kent merkezinde araç sayısının artmasıyla birlikte yayaların yaşadığı sorunları asgariye indirmek için çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Süleyman Felek Caddesi’nin yayalaştırılması için hazırladığı projeyi ... Devamını Oku »

Çaybaşı Konforlu Yollara Kavuşuyor

Çaybaşı Konforlu Yollara Kavuşuyor ÇAYBAŞI-İKİZCE BAĞLANTISINDA ALTYAPI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR 2017 yılının sonuna kadar çalışmalarını tamamlayarak Ordu ilinde yol sorununu bitirmeyi amaçlayan Büyükşehir Belediyesi, sıcak asfalt hazırlıklarına başladı. 2014-2016 yılları arasında Çaybaşı ilçesinde 7 milyon 922 bin TL yol yatırımı yapan ve 2017’de de 5 milyon 840 bin TL daha yatırım yaparak ilçeyi modern yollara kavuşturacak olan Ordu Büyükşehir Belediyesi, toplam ... Devamını Oku »

Altınordu Kamyon Garajı tamamlandı

Altınordu Kamyon Garajı tamamlandı : Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Eskipazar Mahallesi’nde 5 dönümlük alan üzerine kurulan Altınordu Kamyon Garajı’nda çalışmalar tamamlandı. Başkan Enver Yılmaz, şehir içindeki kamyon ve tırların şehir dışına taşınacağı projeyle ilgili olarak “5 dönümlük alanın 367 metrekaresi sosyal tesis binası, geri kalan kısımları da yeşil alan, otopark, dinlenme ve sirkülasyon alanı olarak kullanılacak. Trafiğe nefes aldıracak, şehrimize ... Devamını Oku »

Mesudiye’ye 2017’de 35 KM Sıcak Asfalt Yol

Mesudiye’ye 2017’de 35 KM Sıcak Asfalt Yol : Ordu’nun 19 ilçesinde 2014 yılında başlattığı yol seferberliğini sürdüren Büyükşehir Belediyesi, vatandaşları evladiyelik yollara kavuşturuyor. Ekiplerin Mesudiye ilçesinde geride bırakılan üç yıllık süreçte 20.75 km sıcak asfalt yolu hizmete sunduğuna dikkat çeken Başkan Enver Yılmaz, 2017 yılında 35 km yolun daha sıcak asfaltla buluşturulacağını söyledi. 13 MİLYON TL’LİK YOL YATIRIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 2014-2016 ... Devamını Oku »