Perşembe , 29 Haziran 2017
Son Dakika

52. Ordu

52. Ordu

14. Vosvos Şenliği başladı

14. Vosvos Şenliği başladı : Ordu Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen ve Türkiye’nin farklı illerinden gelen 200’ün üzerinde Vosvos tutkununun katıldığı 14. Vosvos Şenliği başladı. Volkswagen’in tüm dünyada hala büyük ilgi gören efsanevi Bettle modeline gönül verenler, Ordu’da düzenlenen 14. Vosvos Şenliği’nde bir araya geldi. 26 Haziran’da başlayan ve 02 Temmuz’da sona erecek olan şenlik kapsamında, Türkiye’nin dört bir yanından gelen ... Devamını Oku »

Çavuşlar-Yemişli-Karacaömer Yolu Sıcak Asfalta Kavuştu

Çavuşlar-Yemişli-Karacaömer Yolu Sıcak Asfalta Kavuştu : Ordu’yu modern yolları ile örnek bir kent hâline getirmek için çalışmalarına hız kazandıran Büyükşehir Belediyesi, değişim ve gelişimi köyden mahalleye dönen yerleşim yerlerinde de hissettiriyor. Bu kapsamda, 7 mahallenin ortak kullandığı güzergâh olan 5.5 km uzunluğundaki Çavuşlar-Yemişli-Karacaömer bağlantı yolu sıcak asfalta kavuştu. TOPLAM UZUNLUĞU 5.5 KM Ordu Büyükşehir Belediyesinin sadece ana yollarda değil köyden ... Devamını Oku »

Ulubey’de 17 KM’lik Grup Yolu Sıcak Asfalta Kavuşuyor

Ulubey’de 17 KM’lik Grup Yolu Sıcak Asfalta Kavuşuyor : 2017 yılında 27 km yolun sıcak asfaltla buluşturulacağı Ulubey ilçesinde, toplam uzunluğu 17 km olan Ulubey-Güzelyurt-Durak-Koşaca-Güvenyurt-Belenyurt bağlantı yolunda sıcak asfalt hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Başkan Enver Yılmaz, sürdürülen altyapı çalışmalarının ardından sıcak asfalta kavuşturulacak olan yolun ilçenin vitrini olacağını söyledi. “HİZMETİMİZİ ARTIRARAK SÜRDÜRMEK BİZİM BORCUMUZ” Ana yolların yanı sıra ilçelerin ... Devamını Oku »

Fatsa Arslan Aydınlık Caddesi Değişimden Nasibini Aldı

Fatsa Arslan Aydınlık Caddesi Değişimden Nasibini Aldı : Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, sıcak asfalt çalışmalarının sürdüğü Arslan Aydınlık Caddesi’nde incelemelerde bulundu. Caddede gerçekleştirdiği incelemeler sonrası bir açıklama yapan Başkan Yılmaz, bu hafta itibarıyla caddenin tamamını karayoluyla buluşturarak sıcak asfalt çalışmalarının sona ereceğinin müjdesini verdi. YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALAR ASFALT DÖKMEKTEN İBARET DEĞİL Arslan Aydınlık Caddesi ve Devlet Hastanesinin içinde bulunduğu ... Devamını Oku »

Altınordu’da Asfalt Seferberliği Sürüyor

Altınordu’da Asfalt Seferberliği Sürüyor : Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından 2017 yılında 120 km’lik sıcak asfaltın yapılacağı Altınordu ilçesinde çalışmalar aralıksız devam ediyor. Şehir içi imarlı ve kırsal alanları sıcak asfalt konforuna kavuşturacak olan Büyükşehir Belediyesi, 20 km yolu sıcak asfaltla buluşturdu. 20 KM SICAK ASFALT DÖKÜLDÜ Mevsim koşullarının elvermesiyle birlikte ekiplerin asfalt çalışmasına kaldığı yerden devam ettiğini söyleyen Başkan Enver ... Devamını Oku »

Ordu Büyükşehirden 221 Milyon TL’lik Yol Atağı

Ordu Büyükşehirden 221 Milyon TL’lik Yol Atağı : Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından 2017 yılında il genelinde 221 milyon TL’lik yol yatırımı yapılacak. İlçelerde yaşanan asırlık yol sorunlarına Büyükşehirle neşter vurulduğunu söyleyen Başkan Enver Yılmaz, “24 saat esaslı olarak çalışan ekiplerimiz, deyim yerindeyse ilimizin 19 ilçesinde şantiye kurdu ve muazzam şekilde çalışmaya devam ediyor. Hava şartlarının müsait olması durumunda yıl sonuna ... Devamını Oku »