Cumartesi , 19 Ağustos 2017
Son Dakika

52. Ordu

52. Ordu

Çakalçıkmaz Kavşağında Sona Doğru

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınordu ilçesi Çakalçıkmaz kavşağında yapılan düzenleme çalışmaları kapsamında asfaltlama işlemleri tamamlandı. Altınordu’da trafik sorununa kalıcı çözümler üreten Büyükşehir Belediyesinin Çakalçıkmaz kavşağında gerçekleştirdiği düzenleme çalışmalarında sona yaklaşıldı. Geometrik yapısı değiştirilen ve şerit sayısı artırılan kavşakta asfaltlama çalışmaları da tamamlandı. ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI Başkan Enver Yılmaz, Altınordu ilçesinde yaşanan trafik sorunlarının çözümü noktasında pratik ve kalıcı çözümler üretmeye ... Devamını Oku »

Gölköy-Çetilli-Ahmetli-Direkli Bağlantısı Sıcak Asfalta Kavuşuyor

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, geçen yıl 5.5 km’si sıcak asfalta kavuşturulan Gölköy-Çetilli-Ahmetli-Direkli bağlantı yolunda sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi. Yoldaki incelemelerin ardından Direkli Mahallesi halkıyla bir araya gelen Başkan Yılmaz, “17 km’lik yolun 10 km’si sıcak asfalta kavuşturulmuş olup, kalan kısımlarda ise çalışmalarımız devam ediyor. Yıl sonunda final yaparak insanımıza hak ettiği konforu yaşatacağız” dedi. YOLUN 10 KM’SİNDE ÇALIŞMALAR ... Devamını Oku »

Çakalçıkmaz Kavşağında Çalışmalar Sürüyor

Altınordu ilçesinde trafik sorununa kalıcı çözümler üretmek için proje üretmeye devam eden Ordu Büyükşehir Belediyesi, daha önce Atatürk Bulvarı üzerindeki bazı kavşaklarda yaptığı düzenleme çalışmalarını bu kez Çakalçıkmaz kavşağında gerçekleştiriyor. Büyükşehir Belediyesinin trafik akışında yaşanan aksamalara neden olan kavşaklarda düzenleme çalışmaları yaptığını ifade eden Başkan Enver Yılmaz, “Çakalçıkmaz kavşağımızda kazı dolgu çalışmamız tamamlanırken, yağmur suyu hatları da yenilendi. Asfalt öncesi ... Devamını Oku »

16 Km Uzunluğa Sahip Grup Yolunda Asfalt Çalışmaları Başladı

Ordu’nun 19 ilçesinde sürdürdüğü yol çalışmalarıyla yılların çözülemeyen sorunlarına bir bir neşter vurarak uzaklığı yakın kılan Büyükşehir Belediyesi, 16 km uzunluğa sahip Çaybaşı-İlküvez-Kapılı-Akkuş Akpınar-Haliluşağı grup yolunda asfalt çalışmalarına başladı. VATANDAŞLAR KURBAN KESTİ Toplam uzunluğu 16 km olan Çaybaşı İlküvez Kapılı Akkuş Akpınar Haliluşağı bağlantısında asfalt çalışmalarına başlayan Büyükşehir ekiplerini yalnız bırakmayan vatandaşlar, çalışma öncesinde kurban kesti, Büyükşehir Belediye Başkanı Enver ... Devamını Oku »

Sivil Savunma Köprüsü yıkılarak yerine yenisi inşa ediliyor

Ordu’nun Altınordu ilçesinde Karşıyaka Mahallesi ile Şirinevler Mahallesi’ni birbirine bağlayan ve kentin önemli trafik yoğunluğunun yaşandığı Sivil Savunma Köprüsü yıkılarak yerine yenisi inşa ediliyor. Ordu Büyükşehir Belediyesinin bölgede sürdürdüğü asfalt yol çalışmaları kapsamında, Karşıyaka Bulvarı’nı Ulubey yoluna ve bu yol üzerindeki çevre yoluna bağlayan güzergâh üzerindeki Sivil Savunma Köprüsü genişletilerek gidiş ve geliş olacak şekilde yeniden yapılıyor. TOPLAM 4 ŞERİTLİ ... Devamını Oku »

Ordu’da 2017-2018 Servis Ücretleri Belli Oldu

Ordu Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Ulaşım Koordinasyon Merkezinin (UKOME) 2017 yılı üçüncü olağan toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, il genelinde uygulanan öğrenci ve personel servis ücretleri yeniden belirlendi. GÜNDEM MADDELERİ GÖRÜŞÜLEREK KARARA BAĞLANDI Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Bülent Civelek’in başkanlığında yapılan toplantıda toplam 7 madde görüşüldü. Gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde, Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde ticari (M-D) plakalarda kapasite artırımı yapmak için ... Devamını Oku »