Cumartesi , 24 Haziran 2017
Son Dakika

54. Sakarya

54. Sakarya

Akyazı Yahyalı’da sıcak asfalt mutluluğu

Akyazı Yahyalı’da sıcak asfalt mutluluğu :Akyazı Yahyalı Mahallesi’nde gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmaları ile ilgili bilgi veren YOLBAK Başkanı Akbulut, “Bin 300 metre uzunluğunda 10 metre genişliğindeki caddeyi yeni bir görünüme kavuşturduk” dedi. Yahyalı Mahallesi Muhtarı Engin Osmanoğlu ise, yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi’ne bağlı ekipler tarafından şehrin dört bir yanında ... Devamını Oku »

Orhangazi Caddesi asfaltla buluştu

Orhangazi Caddesi asfaltla buluştu :Şehrin giriş kapılarından Orhangazi Caddesi’nde devam eden çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, 1. kat sıcak asfalt çalışmalarının sona erdiğini, bayramdan sonra yapılacak çalışmalar neticesinde caddeye son halini vereceklerini açıkladı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından ‘Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla başlatılan cadde yenileme ... Devamını Oku »

Erenlere sorunsuz altyapının ardından asfalt

Erenlere sorunsuz altyapının ardından asfalt :Şehrin 16 ilçesinde SASKİ tarafından hayata geçirilen altyapı projelerinin tamamlanmasının ardından çalışmalarının yapıldığı bölgeler asfaltlanıyor. Sakarya sağlam altyapısının yanı sıra sağlam üstyapıya da kavuşuyor. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Erenler Modern Sanayi ve Sakarya Park’a ulaşımın sağlandığı Hoca Ahmet Yesevi Caddesi içmesuyu ve yağmursuyu çalışmalarının ... Devamını Oku »

Sakarya’nın yeni giriş kapısında çalışmalar hızlandı

Sakarya’nın yeni giriş kapısında çalışmalar hızlandı :32 Evler ve Hızırilyas Tesisleri arasında yapımı devam eden şehrin yeni giriş kapısında incelemelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “Şehir ulaşımı için önemli bir alternatif olacak bulvarda işlemlerimiz sürüyor. İnşallah ulaşım alanında başlattığımız yatırımlarımıza şehrimizin dört bir yanında aralıksız devam edeceğiz. Hayırlı olsun” diye konuştu. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu,32 Evler ve SASKİ Hızırilyas Tesisleri ... Devamını Oku »

9. Cadde’de sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı

9. Cadde’de sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı :9. Cadde’de gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmalarının tamamlandığı bilgisini paylaşan Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Akbulut, “Belirlediğimiz program dahilinde asfalt çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından ‘Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla 16 ilçe ve şehir merkezinde gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor. Son olarak Serdivan ... Devamını Oku »

Sapanca’dan asfalt teşekkürü

Sapanca’dan asfalt teşekkürü : Büyükşehir Belediyesi’nin Sapanca İstanbuldere Mahallesi’nde gerçekleştirdiği asfalt çalışmaları tamamlandı. Mahalle Muhtarı Abdullah Tıknas, “İstanbuldere yerli ve yabancı turislerin ziyaret ettikleri bir mahalle. Burası şehrimizin misafir odalarında biri. Yollarımızın asfaltlanması Sapancamıza değer katacaktır” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi tarafından havaların elverişli duruma gelmesiyle başlayan sıcak asfalt çalışmaları şehrin dört bir yanında devam ... Devamını Oku »