Pazar , 30 Nisan 2017
Son Dakika

54. Sakarya

54. Sakarya

Yazlık Kavşağı için ihaleye çıkılıyor

Yazlık Kavşağı için ihaleye çıkılıyor :Yazlık Kavşağı’nda gerçekleştirilecek çalışmalar için 18 Mayıs Perşembe günü ihaleye çıkacaklarını aktaran Başkan Toçoğlu, “Kısa süre önce ulaşım başlığında gerçekleştireceğimiz 12 yeni projeyi kamuoyuyla paylaşmıştık. İnşallah Yazlık’ta 140 metre genişliğindeki kavşak ve 2 yeni köprü için ihaleye çıkıyoruz. Hayırlı olsun” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Yazlık Kavşağı’nda gerçekleştirilecek çalışmalar için ihaleye çıkacaklarını açıkladı. ... Devamını Oku »

Kart54 ulaşımda tek seçenek oluyor

Kart54 ulaşımda tek seçenek oluyor :Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, 1 Mayıs Pazartesi günü itibariyle toplu taşımada nakit kullanımının tamamen kaldırılacağını açıkladı. Pistil, “30 Nisan Pazar gününe kadar vatandaşlarımızdan Kart54 sahibi olmaları hususunda hassasiyet bekliyoruz. 1 Mayıs Pazartesi günü itibariyle toplu taşımada tek geçerli ücret işlemi Kart54 olacak” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi toplu taşımaya standart getirecek bir çalışmaya daha imza ... Devamını Oku »

Sakarya Halk Otobüsü Esnafına Mutlu Haber

Sakarya Halk Otobüsü Esnafına Mutlu Haber :Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, Özel Halk Otobüsü esnaflarına ücretsiz seyahat karşılığı yapılan aylık gelir desteği ödemelerinin devam ettiğini açıkladı. Pistil, “2017 yılının Ocak, Şubat ve Mart aylarına ait 1 Milyon 167 bin TL’lik destek esnaflarımıza ödendi. Hayırlı olsun” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, Özel Halk Otobüsü ... Devamını Oku »

Akyazı Mudurnu Caddesine sıcak asfalt

Akyazı Mudurnu Caddesine sıcak asfalt :Havaların ısınması ve asfalt sezonun açılması ile birlikte çalışmalarını yoğunlaştıran Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi, Akyazı Mudurnu Caddesi’ni sıcak asfaltla buluşturdu. Cadde 8 bin ton asfaltla buluşturuldu. Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmaları ilçelerde de devam ediyor. Bu kapsamda Akyazı Mudurnu Caddesi sıcak asfaltla buluşturuldu. Gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili olarak bilgi veren Yol ... Devamını Oku »

Erenler ADA AVM Üst Geçit Projesinde Çalışmalar Başladı

Erenler ADA AVM Üst Geçit Projesinde Çalışmalar Başladı :Erenler ADA AVM önüne kazandırılacak Üst Geçit Projesi’nde çalışmaların başladığını açıklayan Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, inşa edilecek projeyle yaya geçişlerinin daha güvenli olacağını belirtti. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından açılanan dev ulaşım projelerinin içerisinde yer alan Erenler Üst Geçit Projesi’nde çalışmalar başladı. Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, “Erenler ADA ... Devamını Oku »

Adatepe Köprüsü’yle güvenli ulaşım

Adatepe Köprüsü’yle güvenli ulaşım : Karasu’da yapımı tamamlanan Adatepe Köprüsü’nün hizmete açıldığını açıklayan Başkan Toçoğlu, “Adatepe ve Tepetarla Mahalleleri arasında geçişlere rahatlık getirecek ve ulaşım güvenliğini üst düzeye çıkaracak yeni bir köprü inşa ettik. Köprümüzün tüm bölge halkı ve şehrimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehre yeni köprüler kazandırmaya ve ulaşımı kolaylaştırmaya devam ediyor. Son olarak Sakarya ... Devamını Oku »