Salı , 17 Ekim 2017
Son Dakika

54. Sakarya

54. Sakarya

Yazlık Kavşağı ile Kipa arası yenileniyor

Yazlık Kavşağı ve bölgede devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Toçoğlu, “Çapı 140 metreye çıkacak kavşakta köprü imalatlarımız devam ediyor. Kipa ile Yazlık Kavşağı arasındaki bin 300 metrelik güzergahı da yapacağımız çalışmalar ile yenileyeceğiz. 25 metre genişliğe sahip ve kavşak projemize entegre olacak arter, aydınlatması, kaldırımları ve bisiklet yollarıyla yeni yüzüne kavuşacak. Hayırlı olsun” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı ... Devamını Oku »

Karasu’da 3 mahalle daha yenilendi

İlçelerde gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmalarının devam ettiği bilgisini veren YOLBAK Dairesi Başkanı Akbulut, Karasu’nun Kurudere, Paralı ve Darıçayırı Mahallelerini kapsayan 13 kilometrelik güzergahı sıcak asfaltla buluşturmak için yapılan çalışmaların tamamlandığını söyledi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı ilçelerde gerçekleştirdiği sıcak asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. YOLBAK Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, bu kapsamda kısa süre önce ... Devamını Oku »

Milli Egemenlik ile Adnan Menderes caddelerini bağlayan arter yenilendi

Şehir merkezinde sıcak asfalt çalışmalarının devam ettiğini söyleyen YOLBAK Dairesi Başkanı Akbulut, son olarak Milli Egemenlik Caddesi ile Adnan Menderes Caddesi’ni birbirine bağlayan Harmanlık Sokak’ta yenileme çalışmalarının tamamlandığını belirtti. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler şehir merkezinde sıcak asfalt serim işlemlerine devam ediyor. Bu kapsamda kısa süre önce Turan Caddesi’nin Patates Hali ve Kumköy ... Devamını Oku »

Hendek Güldibi’nde yollar yenilendi

Büyükşehir Belediyesi tarafından Hendek Güldibi Mahallesi’nde gerçekleştirilen asfalt çalışmaları tamamlandı. Mahalle sakinleri yapılan çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler tarafından ilçelerde yürütülen asfalt çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Hendek’te çalışmaların devam ettiğini söyleyen YOLBAK Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, Hüseyinşeyh Mahallesi’nde gerçekleştirdikleri çalışmaların ardından Güldibi Mahallesi’ni de sıcak asfalt ... Devamını Oku »

Sakaryaspor’un yeni stadyum bulvarında işlem tamam

Sakaryaspor’un yeni stadyumuna bağlantıyı sağlayacak yeni bulvarda çalışmaların tamamlandığını aktaran Haydar Akbulut, “1 kilometre uzunluğa sahip duble yolda asfalt, çevre düzenlemesi ve aydınlatma çalışmalarımızı tamamladık. Hayırlı olsun” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Başkanı Haydar Akbulut, Sakaryaspor’un maçlarını oynayacağı yeni stadyuma bağlantıyı sağlayacak bulvar çalışmasının tamamlandığını açıkladı. 1 kilometre uzunluğa sahip duble yolda çevre düzenlemesi, aydınlatma, orta ... Devamını Oku »

Sakarya Büyükşehir’den Turan Caddesi için uyarı

Turan Caddesi’nin Patates Hali ile Kumköy Kavşağı arası yenileniyor. 5 Ekim Perşembe günü saat 09.00’da başlayacak çalışmalar kapsamında ilk olarak Patates Hali Kavşağı ile Kumköy Kavşağı arası tamamlanacak. 6 Ekim Cuma günü ise Kumköy Kavşağı ile Patates Hali Kavşağı arasında işlemler gerçekleştirilecek. Trafik alternatif güzergahlardan sağlanacak. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Şehrin 16 ilçesinde ve ‘Şehir ... Devamını Oku »