Cuma , 18 Ağustos 2017
Son Dakika

54. Sakarya

54. Sakarya

Hendek Çakallık’a sıcak asfalt

Şehir genelinde gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmalarının Hendek Çakallık Mahallesi’nde sürdürüldüğünü söyleyen YOLBAK Dairesi Başkanı Akbulut, Çakallık köprülerinin ve bağlantı yollarının sıcak asfaltla buluşturulduğunu, çalışmaların güzergahın devamında süreceğini belirtti. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri şehir genelinde sıcak asfalt serim işlemlerini sürdürüyor. Bu kapsamda ekiplerin Hendek Çakallık Mahallesi’nde çalışmalara devam ettiklerinin bilgisini veren YOLBAK Dairesi Başkanı ... Devamını Oku »

Hendek Kızanlık sıcak asfaltla buluştu

Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler tarafından şehir genelinde sürdürülen sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda son olarak Hendek Kızanlık Mahallesi’nde bulunan 3 bin 800 kilometrelik güzergahta sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından şehir genelinde sürdürülen sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor. Son olarak Hendek Kızanlık Mahallesi’nde sıcak ... Devamını Oku »

Sakaryanın yeni girişinde çalışmalar hızlandı

32 Evler ve SASKİ Hızırilyas Tesisleri arasına kazandırılacak Şehrin 3. Girişi’nde çalışmaların hızla devam ettiğini aktaran Başkan Toçoğlu, “Yeni projemizle şehir merkezi ulaşımına yeni bir alternatif kazandırıyoruz. İnşallah yeni projemizle ulaşım daha da rahatlayacak” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 32 Evler ve SASKİ Hızırilyas Tesisleri arasına kazandırılacak olan şehrin yeni giriş kapısında devam eden çalışmalarda gelinen son noktayı ... Devamını Oku »

Modern Sanayi’de asfalt tamam

Şehrin birçok arterinde sürdürülen sıcak asfalt çalışmalarının devam ettiği bilgisini veren YOLBAK Dairesi Başkanı Akbulut, “Modern Sanayi’de de önemli bir altyapı çalışması gerçekleştirilmiş, çalışmaların tamamlandığı yerlerin bir kısmı sıcak asfaltla buluşturulmuştu. Şimdi ise kalan kısımlarda sıcak asfalt serim işlemlerimizi tamamladık” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından şehir genelinde sürdürülen sıcak asfalt serim işlemleri devam ... Devamını Oku »

Pamukova’da 3 mahalleye daha sıcak asfalt

Pamukova’ya bağlı 7 mahalleyi içeren grup yollarında sıcak asfalt çalışmalarının devam ettiğini aktaran YOLBAK Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, “Çilekli, Hüseyinli ve Kemaliye Mahalleri’nde ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışıyor. İnşallah kısa süre içerisinde bu kısmı da tamamlayacak, güzergahın devamı olan Akçakaya, Ahiler ve Mekece arasına geçeceğiz” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından Pamukova’da devam eden ... Devamını Oku »

Sakarya Büyükşehirle ulaşım artık daha kolay

Hendek Dikmen Mahallesi grup yolunda gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmaları güzergah üzerinde yer alan Kurtuluş, Karadere, Yeniyayla, Göksu, Aksu, Dikmen, Kadifekale ve Güney Mahalleleri’nde büyük memnuniyetle karşılandı. Muhtarlar ve vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi’nin bölgeye ulaşım sorununu çözdüğü görüşünde birleşti. Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Hendek Dikmen Mahallesi grup yolunun sıcak asfaltla buluşturulması bölge sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı. Güzergah üzerinde yer alan Kurtuluş, Karadere, ... Devamını Oku »