Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika

57. Sinop

57. Sinop

Tarihi Moğanaltı Köprüsü yıkıldı

Tarihi Moğanaltı Köprüsü yıkıldı :Türkeli – Çatalzeytin karayolu Işıklı köyünde bulunan Tarihi Moğanaltı Köprüsü, deniz dolgu yolu projesi kapsamında yıkıldı. Geçtiğimiz yıldan bu yana yüklenici firma tarafından yapımı devam eden Türkeli – Çatalzeytin deniz dolgu yolu projesi kapsamında mevcut köprünün yetersiz olması sebebiyle tarihi köprü yıkıldı. Hızlanan çalışmalarla birlikte tarihi köprünün yakınında geçici dolgu ile yol bağlantısı sağlandı. Tarihi köprünün ... Devamını Oku »

Sinopta Yol Asfaltlama Çalışmaları

Sinopta Yol Asfaltlama Çalışmaları :Sinop İl Genel Meclis Başkanı Şükrü Gündoğdu, 2016 yılı içerisinde, il genelinde 160 kilometre yolun asfaltlandığını söyledi. Gündoğdu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, olumsuz hava şartları nedeniyle hedefleri olan 270 kilometreye ulaşamadıklarını belirtti. Asfaltlaması yapılan yolların büyük bir bölümünün altyapılarının hazır duruma getirildiğini vurgulayan Gündoğdu, 2017 yılı ile beraber söz konusu yolların asfaltlama çalışmalarına hemen başlayacaklarını dile ... Devamını Oku »

Türkeli-Ayancık Karayolunda Asfaltlama Çalışmaları

Türkeli-Ayancık Karayolunda Asfaltlama Çalışmaları :Sinop’un Türkeli ile Ayancık ilçelerini birbirine bağlayan D-010 karayolunda Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından bir süre önce başlatılan asfalt çalışmaları sürdürülüyor. AK Parti Türkeli İlçe Başkanı Murat Karahan, gazetecilere yaptığı açıklamada, yolun Güzelkent ve Büyükdüz mevkileri arasındaki 18 kilometrelik bölümünün karayolları ekiplerince birinci kat asfalt çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Çalışmaların Kurban Bayramı’na kadar tamamlanmak istendiğini belirten Karahan, ... Devamını Oku »

Aspendos Yolu Gibi Olacak

Aspendos Yolu Gibi Olacak :Sinop merkeze bağlı Göllü-Karapınar köyü yolları asfaltlama çalışmaları devam ediyor. Sinop Valisi Yasemin Özata Çetinkaya, AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Mehmet Yüzer, Sinop İl Genel Meclisi Başkanı Şükrü Gündoğdu, AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpçü, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Özçelik’ten oluşan heyet Göllü- Karapınar ... Devamını Oku »

Sinop’ta Asfalt Sezonu Açıldı

Sinop’ta Asfalt Sezonu Açıldı :Sinop İl Özel İdaresi Genel Sekreter V.Mehmet Yüzer, Merkez Kabalı Şantiyesi Asfalt Plent Tesisi’nde görevli personelle bir araya geldi ve yılın ilk asfalt üretimini yerinde izledi. İl Özel İdaresi’ne ait Merkez Kabalı Şantiyesi Asfalt Plent Tesisi’ni ziyaret eden Genel Sekreter Yüzer, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Hüseyin Can ve kurum yetkilileri ile birlikte asfalt üretimi ile ... Devamını Oku »

Ayancık-Sinop Karayolunda Son Durum

Ayancık-Sinop Karayolunda Son Durum :Toprak kayması nedeniyle uzun süredir trafiğe kapalı olan Ayancık-Sinop karayolu bu hafta ulaşıma açılıyor. Toprak kayması nedeniyle uzun süredir trafiğe kapalı olan Ayancık-Sinop karayolunda çalışmalar devam ediyor. Çalışmalar bu hafta tamamlanıp yol ulaşıma açılacak. Konuyla ilgili çalışmaları yakından takip eden Sinop Milletvekili Nazım Maviş, son yaptığı açıklamada çalışmalarda sona gelindiğini belirtti. Maviş “Ayancık-Sinop yolumuzda yapılan çalışmalarda ... Devamını Oku »