Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika

61. Trabzon

61. Trabzon

Güneş açınca asfalta devam

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, kış mevsiminde de hava şartlarının uygun olduğu günlerde asfaltlama çalışması gerçekleştiriyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ekipleri Ortahisar ilçesi Akkaya ve Karakaya mahalleleri ile Of ilçesi Yazlık Mahallesi ve Arsin ilçesinde gerçekleştirilen içme suyu-kanalizasyon çalışmaları nedeniyle bozulan yolarda asfaltlama çalışması icra etti. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, kış münasebetiyle yüksek kesimlerde kar mücadelesi gerçekleştirirken ... Devamını Oku »

Başkan Gümrükçüoğlu’na Yomra’da hizmet teşekkürü

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Yomra ilçesinin Özdil ve Kıratlı mahallelerinin bağlantı yolunda devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Mahalle sakinlerinin yapılan çalışmalardan ötürü teşekkür ettiği Başkan Gümrükçüoğlu, “Tüm imkânlarımızla halkımızın hizmetindeyiz” dedi. GÜMRÜKÇÜOĞLU: BU YIL 250 BİN TON ASFALT SERDİK Özdil-Kıratlı bağlantı yolunda altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfaltlama çalışmalarına başladıklarını kaydeden Gümrükçüoğlu, “Burada en başta hem Kıratlı’dan ... Devamını Oku »

Taşkıran’da asfalta devam

Trabzon Büyükşehir Belediyesi il sathında asfaltlama çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, Çaykara ilçesinin Taşkıran Mahallesi’nde gerçekleştirdiği çalışma ile mahalle yolundaki sorunları çözüme kavuşturdu. Mahalle Muhtarı Yusuf Ağırman yapılan çalışmalardan ötürü Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti. Mahalle yollarında son derece kaliteli bir çalışma gerçekleştirildiğini belirten Ağırman, “Derdimizle dertlenen Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve tüm mesai ... Devamını Oku »

Maraş Caddesi için ‘B’ planı devreye alınıyor

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Maraş Caddesi’ndeki trafik sorununun çözümü için hazırlanan ‘B’ planını Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisinde kamuoyuna takdim etti. Buna göre Maraç Caddesi orta refüjle ikiye bölünüp kaldırımlar büyütülecek. Böylece caddenin her iki yakasında parklanmanın önüne geçilecek. Cadde, tek yöne iki şeritle trafik akışkanlığına kavuşturulacak. Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı oturumlarına bugün devam edildi. ... Devamını Oku »

Trabzon Büyükşehir 2017 Yılında 245 Bin Ton Asfalt Üretti

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin 2017 yılı içinde üretip yollara serdiği asfalt miktarı 1 Kasım itibariyle 245 bin tonu aştı. Büyükşehir Belediyesi il genelindeki ana arterler ve mahalle yollarındaki çalışmalarına ara vermeden devam ederken asfaltlama çalışmaları başta olmak üzere yol bakım-onarım çalışmaları, istinat duvarı, menfez ve kanaval gibi sanat yapısı inşaatlarını aralıksız olarak sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi, 2017 yılında 5 Kasım itibariyle kendi ... Devamını Oku »

Fındıcak sakinleri Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ekipleri Sürmene ilçesinin Fındıcak Mahallesi’nde gerçekleştirdiği asfaltlama çalışması ile mahallenin yol sorununu çözüme kavuşturdu. Yapılan çalışmadan duydukları memnuniyeti ifade eden Fındıcak Mahallesi Muhtarı Engin Kol, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti. Muhtar Kol, “Mahallemizde son derece kaliteli bir asfaltlama çalışması yapıldı. Bu çalışma ile yolumuz son derece modern bir hale ... Devamını Oku »