Salı , 17 Ekim 2017
Son Dakika

61. Trabzon

61. Trabzon

Fındıcak sakinleri Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ekipleri Sürmene ilçesinin Fındıcak Mahallesi’nde gerçekleştirdiği asfaltlama çalışması ile mahallenin yol sorununu çözüme kavuşturdu. Yapılan çalışmadan duydukları memnuniyeti ifade eden Fındıcak Mahallesi Muhtarı Engin Kol, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti. Muhtar Kol, “Mahallemizde son derece kaliteli bir asfaltlama çalışması yapıldı. Bu çalışma ile yolumuz son derece modern bir hale ... Devamını Oku »

Trabzon’da yol seferberliği devam ediyor

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon il genelinde sürdürdükleri yol çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Trabzon’da yol seferberliğine devam ettiklerini kaydeden Gümrükçüoğlu, “Trabzon gibi engebeli ve uzun yol ağına sahip illere daha fazla imkânların tanınacağı yasal düzenlemelerin hazırlıklarını izliyor olmak bizleri sevindiriyor” dedi. YOLLARDA AYRIM YAPMIYORUZ Değerlendirmesinde Trabzon’un 2014 mahalli seçimleri ile büyükşehir statünse kavuşan 14 kentten biri ... Devamını Oku »

Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin asfalt hamlesi sürüyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin asfalt hamlesi sürüyor. Belirlenen program dahilinde il genelinde asfalt çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi 2017 yılında bugüne kadar yaklaşık 165 bin ton asfalt serdi. Son olarak Düzköy İlçesi Gürgendağ Mahallesi’nde 3.5 km, Yomra Taşdelen Mahallesi’nde 1.5 km, Akçaabat Akçaköy Mahallesi’nde 3.5 km ve Dernekpazarı Kondu Mahallesi’nde 1 km asfalt yol yapan Büyükşehir’in çalışmaları mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle ... Devamını Oku »

Ordu Büyükşehir, 1300 km’lik sıcak asfalt yol programının 350 km’sini tamamladı

95 mahallede 201 farklı noktada yol çalışması yapan Ordu Büyükşehir Belediyesi, 1300 km’lik sıcak asfalt yol programının 350 km’sini tamamladı. Başkan Enver Yılmaz, “Geride bıraktığımız süreçte 19 ilçe ve 112 grup yolunda 825 personel, 397 araç ve iş makinesiyle 350 km yolda sıcak asfalt, 676 km sathi asfalt kaplama ve 31 km beton yol çalışması yaparken, 200.000 m3 taş duvar, ... Devamını Oku »

Durmak yok asfalta devam

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin 2017 yılı içinde kendi tesislerinde üretip yollara serdiği asfalt miktarı 5 Ağustos itibariyle 125 bin tonu aştı. Büyükşehir Belediyesi ayrıca yine kendi tesislerinde ürettiği betonla yol betonlaması yapmayı sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi il genelindeki ana arterler ve mahalle yollarındaki çalışmalarına ara vermeden devam ederken asfaltlama çalışmaları başta olmak üzere yol bakım-onarım çalışmaları, istinat duvarı, menfez ve kanava gibi ... Devamını Oku »

Başkan Gümrükçüoğlu, dolmuş durak başkanlarıyla buluştu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, dolmuş durak başkanları ile bir araya geldi. Başkan Gümrükçüoğlu özellikle trafik kuralları ve UKOME kararlarına hassasiyetle uyulması hususunda durak başkanlarına tavsiyelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesinin Sera Gölü Tesislerinde dolmuş durak başkanlarıyla istişare toplantısı gerçekleştiren Gümrükçüoğlu, şoför esnafının çok önemli bir kamu hizmetini yerine getirdiğine dikkat çekti. Bu önemli hizmette ahlaki ve kanuni kurallara ... Devamını Oku »